Neler yeni

Next Machina 3D EMU Aktif Etme İşlemi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Cihazınızda EMU sistemini aktif hale getirebilmek için;

1 - Kumandanızdan Menu - Girişler - Şifreli Yayın Tercihleri bölümlerine geliniz.

2 - EMU:Açık olacak şekilde seçip kırmızı tuşla kaydediniz.

3 - Exit tuşu ile çıkış yapınız.

halil.3737

Member
Üye
Slm benim cihazim machina bunda emon dosyasi yuklumu yoksa yukleyecekmiyiz.dosyasinibulamadim yardimci olurmudunuz

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Slm benim cihazim machina bunda emon dosyasi yuklumu yoksa yukleyecekmiyiz.dosyasinibulamadim yardimci olurmudunuz
Emon uygulaması sadece Next Pandora Android cihazda bulunmaktadır,Machina 3D için emu işlemleri için anlatımları uygulayabilirsiniz.

c1no

New member
Üye
3d makinayı yeni aldım ve key girme bölümünü birtürlü bulamadım biss key buldum ama viaccess irdeto nagra tamberk in olduğu bölümleri bulamadım ve moralim çok bozuldu çünkü hotbird uydusu üzerinde ki isviçre paketi açılmıyor yardım lütfen

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
3d makinayı yeni aldım ve key girme bölümünü birtürlü bulamadım biss key buldum ama viaccess irdeto nagra tamberk in olduğu bölümleri bulamadım ve moralim çok bozuldu çünkü hotbird uydusu üzerinde ki isviçre paketi açılmıyor yardım lütfen
Sevgili kardeşim moraliniz niye bozuldu ki.? Gerek Machina tüm serilerinde vede 2000 tüm serilerinde sadece ve sadece BİSS ve Cw key elle girilebilmektedir.! Bunun dışındaki tüm EMU key yüklemeleri internet destek menüsünden online olarak güncellenebilmektedir.Yalniz sozkonusu paket sanırım EMU dan artık izlenemiyor.! Ucretli serverimde ise acik durumda....

c1no

New member
Üye
Teşekkürler ustam inan bir gün boyunca uğraştım aklıma geldi ama ben illa keyleri görme yoluna gittim