Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
alttaki siteyi denedinizmi.Ayrıca Türksat daki malum kanallar açılmıyor.(tanberg)
Next Yazılım

Merhabalar cihazın içindeki keyleri almanın bir olanağı yoktur
Yardımcı olabilecek arkadaş yok mu ?

Merhabalar sizin deyiminizle cihazın içindeki keyleri almanın bir olanağı yoktur.! Madem bu malum kanallar herkeste açık sizde kapalı ise o halde bir kontrol yapmanız gerekmektedir....

Söz konusu frekans değerlerinin tam olarak 12461 H 20800 olup olmadığına bakın.! (Birinden biri farklı ise olmaz 12460 olmaz 12462 olmaz yada sembol değeri 20799 yada 20801 olmaz)

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Merhabalar cihazın içindeki keyleri almanın bir olanağı yoktur

Merhabalar sizin deyiminizle cihazın içindeki keyleri almanın bir olanağı yoktur.! Madem bu malum kanallar herkeste açık sizde kapalı ise o halde bir kontrol yapmanız gerekmektedir....

Söz konusu frekans değerlerinin tam olarak 12461 H 20800 olup olmadığına bakın.! (Birinden biri farklı ise olmaz 12460 olmaz 12462 olmaz yada sembol değeri 20799 yada 20801 olmaz)
Next machina da bu kanallar açık haydar1966 hocam. Minix amigo da açmak istiyorum. Şifre dosyasını indiriyorum orda tandberg keyler maalesef yok. Machina nin internet üzerinden güncellediği siteden alma imkanımız yok mu.
Örneğin machina nin şifre dosyasını internet üzerinden indirip usb ile machina ya yüklediğimde açılan malum kanallar açılmıyor. Taki machina nin internet üzerinden güncellediğim de açılıyor kanallar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next machina da bu kanallar açık haydar1966 hocam. Minix amigo da açmak istiyorum. Şifre dosyasını indiriyorum orda tandberg keyler maalesef yok. Machina nin internet üzerinden güncellediği siteden alma imkanımız yok mu.
Örneğin machina nin şifre dosyasını internet üzerinden indirip usb ile machina ya yüklediğimde açılan malum kanallar açılmıyor. Taki machina nin internet üzerinden güncellediğim de açılıyor kanallar.

Evet bu kanallar Machinada + 2000 serilerinde şimdilik izlenebiliyor ama tandberg ile değil.Farkli bir sistem ile bu yayınlar izlenmektedir.Yani o kanalları sarı amigoda ancak tandberg ile izleyebilirsiniz.Tabii oda keyler publik olursa....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...