Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cevo35

0
Üye
14 Eki 2017
94
33
18
izmir
analog uydu alıcılarından beri uydu işiyle ilgilenıyorum.hobi amaclı.su an kullandıgım cıhaz machına 3d.evımde şu anda atalanta box,gıgablue 800 se,hıremco fx turbo,redlıne 1000 hd artı dıgıturk un humax cıhazı bulunmakta.eskıden hotbırdde multıvızyon kanalları vardı emu ıle onları ızlerdık.sonra polsat paketlerı cıktı.sonrada hıspasat emuya dusmustu.eski cıhazlarımda suny (kaon bordlu)de sesli uydu bulma bolumu vardı.burayı acardım sesı de sona getırır catıya cıkardım.antenı sese gore ayarlardım.bu ozellık cıhazların cogunda yok.bırde sılme bolumunde kanalın ustune gelınce yandakı ekranda sınyal olup olmadıgını yazması lazım.kanalları sılerken cok lazım oluyor.tusun bırıne favorı kanallarımızı atayabılmemız lazım.ama genede nextten memnunum.ozellıklede keylerı ınternetten guncellemesı harıka.belkı saydıgım bu eksıklerı yuklemek ıcın cıhazın hafızası yetmıyor olabılır.bıraz uzun oldu galıba :)

ellver

0
Üye
14 Şub 2017
6
0
1
Merhaba Yazılımı yeni yükledim YouTube de müzikleri açmıyor oynatma hatası(8-06) veriyor Diğerlerinde bir sorun yok sizlerde de aynı sorun var mı acaba

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba Yazılımı yeni yükledim YouTube de müzikleri açmıyor oynatma hatası(8-06) veriyor Diğerlerinde bir sorun yok sizlerde de aynı sorun var mı acaba

Bu sorun sadece bu cihazlara ait değildir birçok cihazda bu sorun yaşanmaktadır.Ne gibi bir atak olduguda şimdilik belli değildir.Neyin ne oldugu anlaşıldığında elbette gereken yapılacaktır...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
machina 3d ye yeni yazılım geleceğini umut etmiyorum zaten şu sıralar son uydu alıcılarına gelen yazılımlar işin internet bölümünü içeriyor yıllardır bu marka cihazı kullanıyorum toplu tp ve toplu uydu silme ile ilgili bir özelliğin eklendiği yazılım gelmedikçe kendi adıma söylüyorum ilgilenmiyorum. şu işe yaramaz fazlalık tp.leri ve çanağımızın bakmadığı uyduları bir çırpıda silelimde cihazı hafıza yönünden rahatlatalım diye düşünüyorum şüphesiz işin internet yönü ile ilgilenen arkadaşların beklentisine saygı duyarım.bu arada form yeni şekliyle güzel olmuş emek verenlere saygılar.

Son düzenleme:

cevo35

0
Üye
14 Eki 2017
94
33
18
izmir
bu yazılımla kanal listesını yedek aldım. 8-8-2017 yazılımını yukledım.yedek kanal listemi yuklemeye kalktıgımda hata verdı.baska bır lısteyı daha denedım oda hata verdı.son yazılımı yukledım bu sefer yedegı yukledı.bılen arkadaslardan bılgı alabılırmıyım.bır kanal listesi yedegini tum versıyonlarda kullanamazmıyız

ibo53

0
Üye
3 Kas 2012
50
13
8
Machina 3D Çift tnr cıhazım var: Samsung 4K akıllı tv ye HDMI İle bağladım tv yi açıp kapayıncaya ses yok, cihazı arka anahtardan açıp kapayıncaya ses geliyor, yardımcı olursanız sevinirim

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
Sayın hocalarım Benim MACHİNA 3D sorun yoktu tatilden geldim cihazı açtım resim normal ses yok HDM kablolarını değiştim yine aynı cihazı ON-OFF yapınca ses geliyor. Yardımınıza teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
olumlu cevaplarınıza teşekkür ederim.

Cihaza fabrika ayarı en son ne zaman yaptırdınız.Eger uzun zaman olduysa hard reset tavsiye ederim.Eger yakın zamanda bunu yaptıysanız o takdirde görüntü ayarlarınızı kontrol ediniz.COLOR tuşuna basın karşınıza gelen menunun resmini buraya koyun...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Merhaba arkadaşlar machina içindeki key dosyalarını alma imkanımız var mı?
Nedeni internet üzerinden indirdiğimiz key dosyasını usb ile yüklediğimiz de türksat daki malum kanallar açılmıyor. Cihazdan internet üzerinden güncelleme yapınca açılıyor. Amacım bu keyleri alıp minix amigo ya yükleyip o kanalları izlemek.

abtani

0
Üye
10 Ağu 2012
64
21
8
Merhaba arkadaşlar machina içindeki key dosyalarını alma imkanımız var mı?
Nedeni internet üzerinden indirdiğimiz key dosyasını usb ile yüklediğimiz de türksat daki malum kanallar açılmıyor. Cihazdan internet üzerinden güncelleme yapınca açılıyor. Amacım bu keyleri alıp minix amigo ya yükleyip o kanalları izlemek.
alttaki siteyi denedinizmi.Ayrıca Türksat daki malum kanallar açılmıyor.(tanberg)
Next Yazılım

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Macihnaya bir final yazılımı gerek cam larla ilgili
Çoğu serverda tutukluluk yapiyor diyeceksinizki free share açık oldugndan dolayı yapar hayır efendim onu kapatiyorum yine ayni sorun cihaza reset attım yine boş bu sorun gittikce sık olmaya başlandı dedigim gibi server le ilgili bir yazilim şart ve bu yazılımda final olmali çoğu serverın versiyonu yüksek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...