Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
Sayın hocam evet bende ne yaptımsa arkadaşın dediği gibi yandex (s230f.storage.yandex.net ) yüleyiniz diyor.expolorer de smartscreen i kapatıyorum indiriyorum EXT3 dosyasını açıyorum formatlanıyor diyor uzun süre bekliyor yüklenmiyor. ne yapabilirim.saygılar emeği geçen herkese teşekkür ederim.

bodiroga

0
Üye
14 Eki 2015
23
0
1
Yukledim kurdum gayet stabil çalışıyor,fakat önceki yazılımda da bunda da sorun gitmedi.menü,giriş tercihleri,emu hizmeti,power-vu (des) yaparsam,astra 4 a daki kanalları açıyor,free server açık olmasına rağmen diğer free server in açtığı kanallar açılmıyor,bunlara diğer Tandberg ve biss le acılan kanallar dahil.emu hizmetini kapatır yada standart(csa) yaparsam free serverde ki ve diğer Tandberg ve biss keyli kanallar açılıyor bir malumatı olan var ise aydınlanmak isterim herkese iyi forumlar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yukledim kurdum gayet stabil çalışıyor,fakat önceki yazılımda da bunda da sorun gitmedi.menü,giriş tercihleri,emu hizmeti,power-vu (des) yaparsam,astra 4 a daki kanalları açıyor,free server açık olmasına rağmen diğer free server in açtığı kanallar açılmıyor,bunlara diğer Tandberg ve biss le acılan kanallar dahil.emu hizmetini kapatır yada standart(csa) yaparsam free serverde ki ve diğer Tandberg ve biss keyli kanallar açılıyor bir malumatı olan var ise aydınlanmak isterim herkese iyi forumlar.

Sevgili kardeşim tabiiki sizi seve seve aydınlatmak isteriz o halde açıklamamı dikkatle okuyunuz.! Bilemiyorum cihazı ne zaman aldınız ama eski kullanıcı olmadığınız belli.Eğer eski kullanıcı olsaydınız bunun neden böyle olduğunuda bilirdiniz,neyse bu bir yazılım hatası falan değildir bu olay MACHİNA 3 d serilerine POWERVU yazılımı ilk yazılım desteği geldiğinde bu şekilde gelmişti.Yani olay D-SMART modülün bu sistemle birlikte çalışmamasından diğer bir deyişle ÇAKIŞMASINDAN kaynaklanmaktadır.D-smart modül kullanıcıları mağdur olmasın diye bu seri cihazlarda ne yazikki sistem bu şekilde çalışmaktadır.Ne yazikki yapılabilecek hiç bir şey yoktur bu cihaza sahip kişiler yayınları ancak bu şekilde izleyebileceklerdir...

SENNE

0
Üye
24 Mar 2013
16
1
3
Arkadaşlar yazılımsal bir sorunmu bilmiyorum fakat iptv den maç seyrederken 10 dakika içinde üç defa makine kendini yeniden başlattı.

kandemir61

0
Üye
1 Eyl 2012
20
1
3
Next machina 3d 4 digit 5619 yazılımında ip tv leri çok geç açıyor..

Son günlerde sattığım cihazlar bu problemden geri gelmeye başladı.Fabrika ayarına da döndüm x paneldende yükledim usb kişiseldende ama bitürlü bağlanmıyor veya çok geç bağlanıyor.Değişik internette de denedim aynı.2000 mini machinada böyle bir sorun yok arkadaşlar neden olabilir acaba..

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
mrb arkadaşlar , Next Machina 3D cihazımın internet kablosu bağlıyken, cihazım kapalıyken bile internetten yiyor, Buda kotamın çabuk bitmesine neden oluyor.İnternet kablosunu çıkardığım zaman cihaz kapalıyken bir sorun yok, kablo takılı cihaz kapalıyken niçin interettimin kotasından gidiyor? Aynı olayı yaşayan yada bilgisi,önerisi olan arkadaş var mı? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
mrb arkadaşlar , Next Machina 3D cihazımın internet kablosu bağlıyken, cihazım kapalıyken bile internetten yiyor, Buda kotamın çabuk bitmesine neden oluyor.İnternet kablosunu çıkardığım zaman cihaz kapalıyken bir sorun yok, kablo takılı cihaz kapalıyken niçin interettimin kotasından gidiyor? Aynı olayı yaşayan yada bilgisi,önerisi olan arkadaş var mı? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Sevgili kardeşim Allah aşkına cihaz kapalı iken kotadan yermi biraz empati yapınız lütfen.! Cihazın anahtarını kaparsınız yada fişini çekersiniz olay tamamen biter,siz buzdolabının fişi çekikken elektrik harcadığını gördünüzmü hiç.? Buda aynı olaydır cihaz kapalı konumda iken bir bakın bakalım MODEMDEKİ lan girişinin ışığı yanıyormu.? Sanırım sizde daha farklı bir durum söz konusu boşu boşuna bu tür şeylere kafanızı takıp huzursuz olmayın.Ayrıca kendimden örnek vereyim kendi cihazım 24/24 saat açıktır hal böyle iken bile kota durumunda eğer ben IP tv izlemezsem aşağı yukarı hep aynı değerlerde kullanım miktarı geliyor...

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
diyorum next machina 3d cıhaza forever yazılımı cıkarsalar acaba cıhazı ne anlamda gerı isterler yada kaybettıklerı deyerı nasıl gerı kazanırlar bence cıhaz cok ıyı bır cıhaz bende kulanıyorum

shuki

0
Üye
4 Nis 2015
83
76
18
Arkadaslar,

Ben cok memnunum Next 3D super aliciyla. Cok dunya markali kulandim. Simdilik daha iyi cihaz daha komple ve stabil cihaz yok. Sadece biraz basit kulanma bilgisi lazim.

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
Sevgili kardeşim Allah aşkına cihaz kapalı iken kotadan yermi biraz empati yapınız lütfen.! Cihazın anahtarını kaparsınız yada fişini çekersiniz olay tamamen biter,siz buzdolabının fişi çekikken elektrik harcadığını gördünüzmü hiç.? Buda aynı olaydır cihaz kapalı konumda iken bir bakın bakalım MODEMDEKİ lan girişinin ışığı yanıyormu.? Sanırım sizde daha farklı bir durum söz konusu boşu boşuna bu tür şeylere kafanızı takıp huzursuz olmayın.Ayrıca kendimden örnek vereyim kendi cihazım 24/24 saat açıktır hal böyle iken bile kota durumunda eğer ben IP tv izlemezsem aşağı yukarı hep aynı değerlerde kullanım miktarı geliyor...

Hocam verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. sizin söylediğnizden şunu anliyorum ki, kumandadan yada cihazın önünden recevere kapatmamammı (ben direk kumandadan kapatmayı tercih ediyordum)arkasındaki düğmeden kapatmamı söylüyorsunuz.yani tamamamen elektriğni kesmemi.
LG TV de kumandadan da kapatsam böyle bir problem yaşamıyorum. Ama yinede telrar teşekkür ederim.

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Bu son gelen yazılım TÜRKSAT ve hotbird güncel liste sanırım öle ise yüklemeye gerek yok ne dersiniz ustalarım yoksa yüklemekte yine de fayda var mı acaba

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Makine 3D kullanmaya başlayalı 2 ayı geçti cihazda v5.619 versiyon yazılımı yükledim fakat bir türlü Dailymotion çalışmıyor (oynatma hatası(8_09) diyor) acaba ayarlardan açmam yada kapamam gereken bölüm mü var?Yardımcı olursanız sevinirim.

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
bir rivayete göre next machina 3d ve machine serılerıne... octagon uydu alıcısı yazılımı yükleniyormuş bilgisi olan varmı acaba ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
bir rivayete göre next machina 3d ve machine serılerıne... octagon uydu alıcısı yazılımı yükleniyormuş bilgisi olan varmı acaba ?

valla hocam machine3d özellikleri forumumuzda var olmazsa nextin ana sayfasındanda bakabilirsin sonrada octagonun sitesine bi göz at rivayete göre özellikleri uyuyormu en başta işletim sistemi ve kumanda tuş özellikleri. http://www.octagon-germany.eu

nOT : yazılım için editör var octagonun machinanın editörü varmı....? rivayet için erken önce günü tamamen bitmesi gerekli sonra piyasaya editörünü vermesi gerek Rivayete göre.velhasılı bura konunun yeride degil.

Bi rivayete görede

Bizler birinci mesajda verilen yazılımı indirip usb yükleyip cihaza atamazken bahaneyi cihaza veriyoruz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...