Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 27.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3
Yaklaşık 3 ay evvel 2 adet machina 2 tuner cihaz , (Birini kendime diğerini kızıma)Aralık Ayının son günlerindede NEXT 2000-HD cihazı da oğluma aldık.Sayın uzman arkadaşlarımızdan bir ricamız olsa eğer olursa bizlerde çok memnun oluruz. Next-2000 HD cihazda oğlum iptv filimlerini ileri sarma imkanının olduğunu söyledi, ama bizim machina 2 tuner cihazlarımızda sadece mod filimlerinde bu imkan var, iptv'de bu özellik yok.ayrıca bağlanamayan bir iptv yayını 2 sefer denesek cihaz kendini kilitliyor (boot) bu taleblerimizi , hatta biraz ileri gitsek iptv yayınlarını (ki bazen evde olmadığımız zamanlarda kayıt etsek eve geldiğimizde seyredecek şekilde) kayıt edebilsek çok güzel olur.Olursa mükemmel olmassada yine teşekkür ederiz....

suzun1

0
Üye
9 Ocak 2018
16
0
3
Sorun yok diyen arkadaşım bizim cihazımız da aynı cihaz sorunumuz var ve yukarıda anlattık küçük tip makina modeline olan özellik bizim cihazımda da olsun. Next-2000 HD cihazda iptv filimlerini ileri sarma imkanının olduğunu var, ama bizim machina 2 tuner cihazlarımızda sadece mod filimlerinde bu imkan var, iptv'de bu özellik yok.ayrıca bağlanamayan bir iptv yayını 2 sefer denesek cihaz kendini kilitliyor (boot) bu taleblerimizi , hatta biraz ileri gitsek iptv yayınlarını (ki bazen evde olmadığımız zamanlarda kayıt etsek eve geldiğimizde seyredecek şekilde) kayıt edebilsek çok güzel olur.Olursa mükemmel olmassada yine teşekkür ederiz....Bunlar kötü şeylermi

djprens

0
Üye
8 Ocak 2017
26
2
3
Yeni yazılımı atıp fabrika ayarlarına döndüm.İptv de seyrederken kısa süreli açılıp kapanmalar oluyor.Aynı sorunu yaşayan varmı?

Bende de aynı sorun var. Nasıl çözeceğiz ?

--------------------

Bende de aynı sorun var. Nasıl çözeceğiz ?

Bir önceki yazılımda bu resetleme problemini yaşamış mıydınız ?
Önceki yazılıma dönersek dezavantajımız ne olur ?

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Bu yazılımı attıktan sonra bir kac gun sonra cihazda kasma ve donma basliyor, bu yazılım bence sorunlu bende kac defa fabrika ayari yaptim bir sure sonra sıkıntı tekrarliyor, .umudumuz yeni yazılımda duzeltilmesidir.

ali türkeş

0
Üye
11 Ara 2017
3
0
1
Merhabalar;
Ben de cihazın çok sık BOOT yapmasından rahatsızım.İnşallah çözüm bulunur.İyi günler dilerim.

sitkidogru

0
Üye
26 Eki 2015
85
147
33
Sayın hocalarım vermiş olduğunuz bu güzide cevaplar ve çalışmalarınıza teşekkür ederim. Benim acizane bir sorum var Free server deki prıvate hd olduğundan beri açılmıyor acaba bendenmi yoksa server'denmi.(machina 3d) Cevabınıza şimdiden teşekkürler.saygılar.

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Sayın hocalarım vermiş olduğunuz bu güzide cevaplar ve çalışmalarınıza teşekkür ederim. Benim acizane bir sorum var Free server deki prıvate hd olduğundan beri açılmıyor acaba bendenmi yoksa server'denmi.(machina 3d) Cevabınıza şimdiden teşekkürler.saygılar.

Evet bende free server uzerinden tam stabil açılmıyor bazen açık bazen kapalı ancak özel server ile izleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...