Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D 17.09.2013 Tarihli (V4590_r1964) ICB TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Machina 3D 17.09.2013 Tarihli (V4590_r1964) TEST Yazılımı

Yazılım Notları :
Kod:
- ICB Test Yazılımıdır.
- Free Server Eklenmiştir.

doktor;' Alıntı:
canınız sıkılmasın diye pek istenilen gibi olmasada ana altyapı olana kadar free yayın izleyebileceğiniz..okullar açıldığından eeğitim ve öğretim amaçlı bir belesh+ altyapı ekli..
pıp ekranda bu kaynaktan tek kanal izleyebilirsiniz cc cam vb için pıp ekran limiti 4 den 6 ya çıktı bu yazılımda ..ama server altyapılarında aynı anda çoklu sorgudan sorun yaşanabiliyor kendi desteğimizi oluşturana kadar idare edin.. yazılımda kayıt dosyalarına epg den alınan ad bilgisi otomatik ekleniyor..birde bu meşhur apps olayını başlattım daha bebek ama beraber gelişir..
medya bölümünde media portal eklendi..daha ilk evredir ..ama yapılabilecekleri görmeniz için bir bakın..ek ektir..yerli birçok uygulama ekleyebilecez ve daha iyisini yapıp arkadaşlara bölüm eklemeleri için altyapıyı açıcam ...
uygulamalara kend i isminizi verebileceksiniz ama tabiiki her ekte yazılımda 1000 den fazla kontrol noktası oluyor ...türkçelerde sorunlar vb birçok ek gerekiyor hatalar için yapacağım birşey yok yazılım 1 saatlik ..yok gibi görün ama seveceksiniz.. Youtube(apps), Youtube channel, dailymotion, tagesschau, wimp hepsi video siteleri kayıtta mümkün rezulasyon seçimi olanlarda var..dediğim gibi daha bebekler ama paylaşıyorum..
LÜTFEN DENEYİMLİ ARKADAŞLARI BEKLEYİN..MOTORLU VB KULLANANLAR SONRA YÜKLESİN..TEST İÇİN GEREKLİ ZAMANI DÜŞÜNÜRSEK 2 ayda bir yazılım verebilir yenilikte ekleyemeyiz..şifrellilerden rahatsız olan giriş tercihlerinden server hizmetini devreden çıkarır zaten yazılımda devrede gelecek..CC CAMLA KIYASLAMAYIN..hiç yoktan bir iyidir..

saygılar.....kore 1 hafta tatil...1 hafta sonundada eylül çalışmalarına TÜRKİYE de başlıyoruz..istekleriniz vb korede sinyal alınamadığından bakılamayan yada bölge farklılıklarından görülemeyen sorunları toplu halledecez inşallah..herkese destek ve anlayışından teşekkür ederim ...bug sorunlarında tabiiki çözüm için ok ama lütfen garip şeyler yazmayın...istek vb ilgili bölümlere iletin
ıptv listelerinin otomatik güncelenmesi vb onlarca güzellik masada.....ama asla süre vb yok isteklerinizde alınıyor....olmaz dnmiyor bu olacak anlamında değil EN ÖNEMLİ RİCAM 3 TANE FARKLI MARKA VE İŞLEMCİLİ CİHAZIN BİR ÖZELLİĞİNİ YAZIP BU NEDEN BÖYLE DEĞİL DİYE SORULMASI...ben nazıl bu cihazdaki özellikler diğerlerinde olması gerekmiyor diyorsam lütfen bu cihazın 2000
OLDUĞUNU ve bu seriyi yaşatmak için yapıldığını unutmayın..diğerleri diğerleri olsun..2000 ..2000 MACHINA KALSIN

lütfen şu açılıyor bu açılmıyor vb istek ve yorum yapmıyalım..CC CAM VB full bir server değil...AÇILAN YADA AÇILMAYANLARLA ilgili hiçbir müdahale yok..server alacak imkanı olmayan arkadaşlarımıza......lütfen BU SINIRI ASLA AŞMAYALIM..yoksa kapanır...test amaçlı .....hepsi bu
sonraki yazılımda new c/cc cam modül vb kullanımında sorun yaşayabilecekler için açıp kapama menüye opsionel on-off eklenecektir

[email protected] skype+mail herkese açık..

EĞİTİM VE ÖĞRETİM AMAÇLI
ÖĞRETMENİM CANIM BENİM yazılımı :)
BURADAN İNDİR

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Son eklenti geliştirmeye açık. Benim istedigimde buna benzer bir kanalın ya da portalın next kullanıcıları ile birlikte oluşturulması. Belki next ismini kullanmak bazı telif haklarından dolayı sıkıntı çıkara bilir ama farklı isimler altında oluşturulacak bir portal ile buralara ekleyecegimiz filmler ile kendi arşivimizi oluşturabiliriz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Bu yazıllımda free server eklemiştir,kanalları açamayan arkadaşlar önce Menü - Girişler - Giriş Tercihleri - Server Hizmeti kısmını Devrede olarak ayarlayınız.

Yazılımı yüklediğinizde bu bölüm otomatik olarak devrede olarak gelmektedir,internet bağlantınızda sorun yok ise şifreli kanalların üzerine gelip bir süre beklediğinizde server aktif hale gelecektir. (HotBird 13.E uydusundaki kanallar)

hudu

0
Üye
20 Ağu 2013
22
0
1
kusura bakmayın ama tam anlamadım server tamamda şu youtube olayını anlamadım zaten vardı ama bazı videoları açıyordu şimdi omu düzenlendi yani bütün videoları açıyormu?

sifreci447

0
Üye
31 Tem 2013
1
0
1
Ben daha almadım nexte çok güveniyorum piyasadaki 1000 tl lik makinalar var ama ben next almaya karar verdim ne diyorsunuz ?

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Ben daha almadım nexte çok güveniyorum piyasadaki 1000 tl lik makinalar var ama ben next almaya karar verdim ne diyorsunuz ?

Bana kalırsa cihazların birbirinden o kadarda fazla üstünlügü yok. Önemli olan aldıktan sonra muhattap bulabilmek ve destek alabilmektir. 10 Yıllık next kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim destek ve muhattab bulma konusunda next gayet başarılı.
Tabi bunların yanında birde senin cihazdan ne beklediginde çok önemli.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
en büyük next macına

görüntüsü bir başka arkadaş cok denedim renkler tm oturuyo valla başkası yokkkkkkk artıkkkkkk üstüne next macına bu derim sahiden karbon ustadım demişti aynen doğru teşkkürler herkeze

samsun

0
Üye
17 Eyl 2013
85
4
8
yukledim ancak free server ile ucretli alinan server cakisiyor free server nasil kapatilir acaba cok takilma olmaya basladi boyle ikisi acikken ne yapmalıyız..

penzir

0
Üye
28 Mar 2013
4
0
1
ÜCRETLİ SERVER İLE FRE SERVER bir olunca ne takılma ne donma kanallar anında saniyede açılmaya başladı öncveden 3.5 saniye bekliyordum hiç bir sorun yok tıkır tıkır çalışıyor arkadaşlar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
ÜCRETLİ SERVER İLE FRE SERVER bir olunca ne takılma ne donma kanallar anında saniyede açılmaya başladı öncveden 3.5 saniye bekliyordum hiç bir sorun yok tıkır tıkır çalışıyor arkadaşlar

Free Server ilgili bölümden kapatılabiliyor.
Menü - Girişler - Giriş Tercihleri - Server Hizmeti kısmı

mendos

0
Üye
30 Ağu 2012
3
0
1
Karbon ustam, Free server süper olmuş. Hava durumunun next minix teki gib olması mümkünmü? saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...