Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D 12.03.2013 Tarihli (V4.313) TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Machina 3D 12.03.2013 Tarihli (V4.313) TEST Yazılımı

Yazılım Notları :
  • Kullanıcı USB menüsünden izlediği resimleri mavi tuşa basarak Radyo arka planı olarak atabilir.
  • 3D TV kullanıcıları için 3D moduna geçildiğinde OSD'yi düzgün görmeleri için 3D UI özelliği eklendi.
  • MDU4 LNB düzenlemeler yapıldı.
  • PVR Kayıt fonksiyonunda kaydı bitirmeden dondurma ve kayda devam etme özelliği eklendi.
    (PVR kayıt esnasında kayıt tuşuna basın sarı tuş ile kaydı duraklatabilir veya devam ettirebilirsiniz, bu esnada canlı yayın oynamaya devam eder.)
  • Canlı yayında Dondurma ve Oynatma tuşları aktif edildi.
  • Web Tarayıcıda düzenlemeler yapıldı.
  • Youtube bölümünde düzenlemeler yapıldı.
  • Detaylı kanal arama fonksiyonu eklendi. (TV/Radyo/Hepsi, Şifreli/Şifresiz/Hepsi, SD/HD/Hepsi)
  • 2 Farklı tunerden yayın alanlar için Kanal Kopyalama eklendi.
    (Uydu ayarlarında uydunuz iki farklı tuner için ayarlanmış ise; kanal arama bölümünde diğer tunere kopyalama seçeneği aktif olur.)
  • Medya sunucuda düzenlemeler yapıldı.

Yeni eklenecek bölümler dahil Türkçeleştirme gerektiğinden çevirilere henüz dokunulmadı. Onlarca ek masada...

Test yazılımıdır, bugüne kadar verilmemiş 5 test yazılımının derlenmişdir.

@doktor ' a teşekkürler.

İndir

totomehmet

0
Üye
15 Şub 2013
3
0
1
ustam ellerinize sağlık cihaz güzel ama umarım pc den kanal düzenleme buketler oluşturma gibi yani kendi buketlerini oluşturma özelliğide olsa fav gibi değil fav listesi biraz uğraştırıyo daha basit olsa kanal seçmelerin kısacası ******** gibi falan umarum oda olur tekrar ellerinize sağlık...

eren

0
Üye
8 Mar 2013
14
0
1
Günaydın ark. ürünümüzde yabancı belgeselleri (BBC HD gibi) izlerken altyazı seçeneğinin olması gerekir.. Kumanda üzerinde txt tuşuna tıkladığımda ekranda altyazı seçeneği var ama müdahale edemiyorum ve seçenekleri okeyleyemiyorum.. sizde de öylemi acaba?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Günaydın ark. ürünümüzde yabancı belgeselleri (BBC HD gibi) izlerken altyazı seçeneğinin olması gerekir.. Kumanda üzerinde txt tuşuna tıkladığımda ekranda altyazı seçeneği var ama müdahale edemiyorum ve seçenekleri okeyleyemiyorum.. sizde de öylemi acaba?

Alt yazı ile ilgili çalışmalar henüz bu yazılımlarda yok,bildirilmişti çok önce ileri ki yazılımlarda çözülecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...