Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machina 3 d süper alınır mı halen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erpinik23

0
Üye
16 Ocak 2016
26
0
1
Iyi gunler forum sakinleri next machina 3d süper şu an alınır mı yazılım desteği sürer mi
2017 yeni cihazlar çıkar eski Moeller e yazılım desteği biteceğini söyleniyor .
Cevaplar iz için teşekkürler.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Machina 3D serisi her zaman alınır,yazılım desteğide kolay kolay bitmez;şifreli kanal desteği bitsede ücretli server ler ile yine devam edersiniz.Son karar sizin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abicigim güzel bir soru soruya cevap veren kişi ise next kullanıcısı yani senin başına ne gelirse benimde aynı.

Şimdi efendim Türkiyede üretilen veya pazarlanan ürünler belirli şartlara göre üretilir ve pazarlanır ve genelde bu izin belirli bakanlıklar ve odalarcada güvence altına alınır.Kanun ve yönetmelik ne der : üretilen ne olursa olsun 5 yıl (garanti süresi +servis ) desteği 10 yıl yedek parçası temin edilecektir der.şimdi mevcut şartlarda alınan machina3d şartlar değişmez ise (yeni şifreleme türü yeni ıptv server şekli vs (güvenlikli sistem) )bizlere teknik destek verilmesede şuanki yazılımıyla iki üç sene sorunsuz yetebilirmi (bu soruyu bugün piyasada satılan 1000 tl uydu alıcılarınıda alan 35tl olanıda alanı düşünerek yapın) günümüz teknolojisi anlık değişiyor iki sene önce sd yayın ve 3d vardı sonra hd uhd ve 4 k şu aralar 8k veya 16k
konuşuluyorda bizler hala Hd logo altında sd seyrediyoruz çoğu evde sd cihazlar var diyerek genel anlatımıma son vermeden önce şunuda belirteyim Kurumsallaşmış bir yapı kolay kolay AMİRAL GEMİSİNİ terketmez.Terketmesi için onun üzerinde cihaz üretmesi ve bunu tüketicinin kabul etmesi (bu machinadan çok çok iyi demesi) gerekir.

bu benim düşüncem temennim Fakat burasıda Türkiye bizler bir kalemde sileriz bir kalemde baş tacı yaparız .Profosyenellikten uzak duygularıyla yaşayan yaşatan milletiz.

Son düzenleme:

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Deyerli kardeşim ben bu cihazı alalı bir ay oldu cok araştırdım ve aldım ama sana al diyemem karar senin ama şunu belirtmek isterimki Bir zamanlar Atlanta hd box herkeste bu cihaz vardı bende dahil yazılım destek hepsi ilk önce hd box daidi ama atlanta 4 g cıkardı yazılım yok destek yok şimdi ise bırakın cihaz almayı forumlarda takip eden bile yok uzun lafın kısası bizler bu cihazları rafa kaldırıp next macin 3d alıyoruz sebebi ise yenibir yazılım veya yeni bir yama cıkınca lunux tabanlı cihazlardan nerdeyse önce cıkması Sayın Next ve emeyi gecen doktor ve haydar kardeşim biz kulanıcılar şunu istiyoruz tabiki yeni cihazlar cıkacak biz tüketicilerde alıp destek olmalıyız biz tüketicilere cıkıp Örnek macin 3d 4 ka bu cihaza yazılım desteyi macin 3de gibi yazılım desteyi sürekli olacaktır demelisiniz biz kulanıcılarda bu cihazı aldığımızda veriğim para helali hoş olsun demeliyiz

erpinik23

0
Üye
16 Ocak 2016
26
0
1
Deyerli kardeşim ben bu cihazı alalı bir ay oldu cok araştırdım ve aldım ama sana al diyemem karar senin ama şunu belirtmek isterimki Bir zamanlar Atlanta hd box herkeste bu cihaz vardı bende dahil yazılım destek hepsi ilk önce hd box daidi ama atlanta 4 g cıkardı yazılım yok destek yok şimdi ise bırakın cihaz almayı forumlarda takip eden bile yok uzun lafın kısası bizler bu cihazları rafa kaldırıp next macin 3d alıyoruz sebebi ise yenibir yazılım veya yeni bir yama cıkınca lunux tabanlı cihazlardan nerdeyse önce cıkması Sayın Next ve emeyi gecen doktor ve haydar kardeşim biz kulanıcılar şunu istiyoruz tabiki yeni cihazlar cıkacak biz tüketicilerde alıp destek olmalıyız biz tüketicilere cıkıp Örnek macin 3d 4 ka bu cihaza yazılım desteyi macin 3de gibi yazılım desteyi sürekli olacaktır demelisiniz biz kulanıcılarda bu cihazı aldığımızda veriğim para helali hoş olsun demeliyiz

Next 19500 serisi
Next pandora serisi icin.
Farkli forumlarfaki gercekleri gormemis birisiniz galiba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next 19500 serisi

Arkadaşım bu konuyu açmışsınız sorunuz ne şimdi kalkmış bunları yazıyorsunuz.! Kullanıcılarımız sağolsun düşüncelerini açıkça belirtmişler cihazı alıp almamak tamamen kendi hür iradenize kalmıştır.Lütfen diğer seri NEXT seri cihazlarla karşılaştırmayınız.!

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Next 19500 serisi

cok haklısınız her ikisindende cok iyi haberim var am bahsetim gibi her ikiside dibe vurmuş durumda bu korku yüzünden 4k almadım macin 3d aldım yaklaşık beşyıl önce cıkan cihazı aldım benide yanlış anlamayın ben next safunucusu diyilim hekes özgürdür bahsetiniz forum büyük ihtimale türkeyforum dur nikim osmanguneri dir nekadar eleştiri yaptığıma baka bilirsiniz kimse parayı sokaktan toplamıyor bu cihazlar ortalama 500 tl dir bir cihaz cıkıyorsa en az 3 veya 4 yıl yazılım desteyi olmalı şu an aynı özeliklerde daha ucuza cihaz teminedilebilir bunu üreticilerin farkında olmalılar tüketiciy küstürmemeliler beni yanlış anlama kusurum varsa senden ve forumdaki herkesden özür diliyorum

Son düzenleme:

elcondor

0
Üye
22 Eki 2015
48
0
6
ISTANBUL
Iyi gunler forum sakinleri next machina 3d süper şu an alınır mı yazılım desteği sürer mi
2017 yeni cihazlar çıkar eski Moeller e yazılım desteği biteceğini söyleniyor .
Cevaplar iz için teşekkürler.

Daha 1 ay olmadı indirime girince Next Machina 3D aldım, son derece memnunum, yayın kalitesi mükemmel, diğer kasalı cihazlara göre şık bir görüntüsü var. Kanal geçişleri hızlı, internet ve IPTV hızı tatminkar (next 2000 internet machina daha hızlı elbette) filbox modül takılı sorunsuz çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Dsmart modül de sıkıntı çıkarmıyor. Kısacası yeterince iyi ve kullanışlı bir cihaz...

erpinik23

0
Üye
16 Ocak 2016
26
0
1
Daha 1 ay olmadı indirime girince Next Machina 3D aldım, son derece memnunum, yayın kalitesi mükemmel, diğer kasalı cihazlara göre şık bir görüntüsü var. Kanal geçişleri hızlı, internet ve IPTV hızı tatminkar (next 2000 internet machina daha hızlı elbette) filbox modül takılı sorunsuz çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Dsmart modül de sıkıntı çıkarmıyor. Kısacası yeterince iyi ve kullanışlı bir cihaz...

Super modelinde modul varmi diger serilerden farki ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...