Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Kanky hd yardım ??

kadir07

0
Üye
14 Eki 2012
8
1
3
Selâmün aleyküm arkadaşlar,bu gün 3. Next cihazımızı aldık evimize,bir tanesi eski idi yenileyelim istedik,
2. Tv Siemens hd ready tv, bu tv ye hdmi girişli next kanky hd cihaz aldım,
Taktım çalıştırdım kanallar var,
Ancak ekran görüntüsü net ama, kırmızı ya dönük pembemsi görüntü veriyor, ayarlar vs ile uğraştım olmuyor, 4 farklı hdmi kablo denedim olmuyor,

Aynı problemi tv ye, telefonu ara aparat ile bagladigimda da gördüm,

Sanırım hdmi girişli bu tv de bir sorun var, scart girişli uydu alıcısında böyle bir sıkıntı yok,

Diyorumki bu,hdmi girişli next kanky hd cihaza, hdmi dan scarta dönüştürücü kablo alsam taksam,bir problem yasarmıyım,uyum saglarmı kablo? ??

Son olarak,bu cihaz usb wifi destekli imiş,teknosa elemanı pek kullanışlı bir şey deyil dedi? Sizce doğru mu söylüyor bu arkadaş?
Düzgün çalışıyorsa almak isterim. ..

Teşekkür ederimsaygilar

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
  1. arkadışım madem skartla istediniz göruntuyu alıyorsanız sorun yok donuşturucu kulanmanız size ekstra bir şey kazandırmaz donuşturuciye yapacanız masrafla USB Wi-Fi alın derim.
  2. Wi-Fi MT 7601 kullanılmaktadır.
  3. son yazılımı olan Next_KankyHD_OTA21_07062018 KANKY HD | nextteknikservis.com yukleyin ve keyfini cıkarın.

• Like
Tepkiler: f12

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Wi-Fi MT 7601 antenli olan modeli var.ondan daha iyi verim alırsın.çekişi daha kuvvetli.usb kablo ile wifi istedigin yere çevirebilirsin.