Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next hd tango kanal listesi sorunu ACİLLLL

Mehmet06

0
Üye
19 Ağu 2015
7
0
1
Arkadaşlar köye aldığım bu cihazın, kanallarına sıralama yapıp ayarlıyorum ama belli bir süre sonra sıralama değişiyor, TKGS kapalı duruma getirdim ama yine aynı. Babamlar yaşlı, onların istediği gibi sıralıyorum, bi süre sonra yine siralama değişiyor, deli etti bu cihaz. Ne yapmam lazım, c.tesi dönüş var, acil bi yardım ederseniz sevinecegiz, şimdiden teşekkür

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
arkadaşlar köye aldığım bu cihazın, kanallarına sıralama yapıp ayarlıyorum ama belli bir süre sonra sıralama değişiyor, tkgs kapalı duruma getirdim ama yine aynı. Babamlar yaşlı, onların istediği gibi sıralıyorum, bi süre sonra yine siralama değişiyor, deli etti bu cihaz. Ne yapmam lazım, c.tesi dönüş var, acil bi yardım ederseniz sevinecegiz, şimdiden teşekkür

tks kapali yaptigin halde siralama degismemesi lazim benimde bir cihazim var aynisini yaptim srialama degismiyor eger usb bellek varsa yaninizda en son yazilimi bir yukleyin forumumuzda var

Mehmet06

0
Üye
19 Ağu 2015
7
0
1

Dosyayı flasha attım, usb den görüyor ama ok dediğimde hiçbir hareket yok, işlem yapmıyor

razgart05

0
Üye
25 Eki 2015
3
0
1
next tango mini

Slm
merkezi sistem de Türksat,hotbrid ve eutelsat var disec 1,2,3 diye sıralı idi lnb 2 hotbirden astra 19 çevrildi kanallar ayarlandı 2 ay sonra lnb 2 hotbride döndürüldü kanal taraması yapıldı 377 kanal buldufabrika ayarlarına dönerek tekrar network açık tarama yapıldı sonuç aynı usb den kanal yükleme yapıldı 1200 falan kanal buldu ama sinyal seviye 80--- kalite 01 ,02 şimdi ilk tarama yaptığımız 377 kanallar ok ama usb hotbrid yüklenen kanallar sinyal 80 kalite 01 .02 ne yapmamam gerekli.
saygılar kolay gelsin...