Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000HD Minix İnternet Machina

leblebi

0
Üye
7 May 2017
1
0
1
Next 2000HD Minix İnternet Machina Uydu Alıcısını alalı 1 ay bile olmadı samsung led tv üzerinde kullanıyorum uzun süreli tv izlerken ekranda yatay çizgiler çıkıyor mecburen tv ve uydu cihazını 1-2 dk kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor bunun sebebi nedir sorun tvdemi veya almış olduğum cihazdamı bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Elinizde başka uydu alıcısı varsa birde onda deneyin bakalım. İnternet machinanın böyle bir sorun çıkaracagını tahmin etmiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next 2000HD Minix İnternet Machina Uydu Alıcısını alalı 1 ay bile olmadı samsung led tv üzerinde kullanıyorum uzun süreli tv izlerken ekranda yatay çizgiler çıkıyor mecburen tv ve uydu cihazını 1-2 dk kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor bunun sebebi nedir sorun tvdemi veya almış olduğum cihazdamı bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

Merhabalar kardeşim size yazacaklarımı adım adım uygulayınız...

1.Kumandanın üzerindeki COLOR tuşuna basınız.
2.Karşımıza gelen pencereden RESİM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ kısmına gelip OK leyiniz.
3.1080-İ olana kadar değiştiriniz o ayarda iken kumandanın EXIT tuşuna basınız HAFIZALANSINMI sorusuna EVET deyiniz.( Olması gereken STANDART değer budur.)

Bu cihazı aldığımdan beri kullanmaktayım bu sorum genelde 1080-P seçiminde iken oluşmaktadır....