Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 minix ses sorunu

recepsen1

New member
Üye
9 Eki 2018
5
11
3
arkadaşlar next 2000 minix internet machina kullanıpta ses ve görüntü arasında senkronizasyon sorunu yada seste 3-4 dakikalar bozulma olan varmı??3 adet serverdada oluyor(paralı server)
yeni yazılımla düzelirmi yoksa donanımsal bir sorunmu vardır servis gerekirmi özellikle üstadlardan cevap ve öneri bekliyorum tşk.

birde ıks server 1 senemi ve cihaz internete bağlanıncamı aktif oluyor bu hafta 2. next hd minix cihaz aldım 5 ay sonrası son gözüküyor cihaz kullanılmış olabilirmi??

Son düzenleme:

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Bendede senkron sorunu vardı ama bende uydu kanallarındada sorun oluyordu. Herşeyi denedim version güncelleme komple silmek fabrika ayarlarına getirmek birtürlü düzelmedi. Belki komik gelecek televizyonun üzerindeki hdmi girişini değiştirdim düzeldi. Deneyin isterseniz.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

recepsen1

New member
Üye
9 Eki 2018
5
11
3
Bendede senkron sorunu vardı ama bende uydu kanallarındada sorun oluyordu. Herşeyi denedim version güncelleme komple silmek fabrika ayarlarına getirmek birtürlü düzelmedi. Belki komik gelecek televizyonun üzerindeki hdmi girişini değiştirdim düzeldi. Deneyin isterseniz.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tamam üstadım bir deneyeceğim tşk.