Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 mini iptv takılma/donma sorunu

stubburn

0
Üye
13 Eki 2012
19
13
3
arkadaşlar merhaba. gerek vlc player ile gerekse cep telefonumda gse iptv ile izlerken donmayan/takılmayan yayınlar, cihazdan izlerken donma/takılma yapıyor. cihazım internete kablo ile bağlı olup net hızım 50mbps superonlie fiber. sizce sorun nerede olabilir? şahsen server da bir sorun olsa aynı sorunun kablosuz bağlandığım cep telefonum ve bilgisayarımda da olması gerektiğini düşünüyorum. yardımlarınızı rica ederim.

bilgekaan

0
Üye
15 Tem 2013
129
460
63
kablolu kablosuz nasıl bağlanmaktasın cihazda kablolu bağlan daha evvel bendede olmakta idi sonra kablolu bağlanınca sorun kalktı

ozkant

0
Üye
13 Şub 2015
33
2
8
arkadaşlar merhaba. gerek vlc player ile gerekse cep telefonumda gse iptv ile izlerken donmayan/takılmayan yayınlar, cihazdan izlerken donma/takılma yapıyor. cihazım internete kablo ile bağlı olup net hızım 50mbps superonlie fiber. sizce sorun nerede olabilir? şahsen server da bir sorun olsa aynı sorunun kablosuz bağlandığım cep telefonum ve bilgisayarımda da olması gerektiğini düşünüyorum. yardımlarınızı rica ederim.
Aynı sorun bende de var.Gününe ve saatine göre değişiklikler olabiliyor. Donma veya takılma yapan kanal bir kaç dakika sonra veya bir sonraki gün yapmıyor olabiliyor.Ayrıca bazı günler ses ve görüntü arasında senkronizasyon sıkıntısı da yaşıyorum.İnşallah bir çözüm bulunur.

nurxc

Member
Üye
2 Eki 2018
37
24
18
42
Kayseri
Bende de aynı sorun var repeater almak istiyorum ve/veya cep telefonundan hotspot denedim wifi bağlantıya hotspot yapmıyor.anladiniz mi?? Cihaz modemden digilde modemin bağlantısını farklı yerden alsa ??

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Benim yaşadığım problemi sizlere bahsedeyim internet kablosunun fişe iyi preslenmediğindende (kablonun birinin temassızlığı) kanal donmaları yaşadım kablo değiştirince donmalar kesildi arkadaşlar bilginize.