Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 mini hd internet machina, tavsiye ve yorum hakkında

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,734
93
France
Next mini hd uydu cihazlarinda su anda en iyisi diyebilirim. En fazla destek goren Next in goz bebegidir. site yoneticilerinden dijimemo ile iletisime geciniz size yardimci olacaktir. Uydu ve frekans duzenlemesi cok kotu gerisi iyi.
Uydu cihazi + iptv + vod ve daha fazlasi, sadece VOD bolumundeki yuzlerce filmi izlemek icin bile odeyeceginiz paraya deger cihaz. Internet hiziniz iyi ise oneririm.

Son düzenleme:

Poseidon88

New member
Üye
2 Şub 2019
1
1
3
bende almak istiyorum ama kafam biraz karıştı açıkcası cihaz fazla ısınıyor diyenler oldu malum önümüz yaz kutulu bir cihaz daha mı iyi olur acaba?

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
bende almak istiyorum ama kafam biraz karıştı açıkcası cihaz fazla ısınıyor diyenler oldu malum önümüz yaz kutulu bir cihaz daha mı iyi olur acaba?
Kardeşim cihazın arkadaki deliklerini kapatmayacak şekilde yerleştirirsen istersen 7/24 açık olsun hiçbir şey olmaz. Elektronik cihaz bu su ile çalışmıyor tabii ki az çok ısısı olacak.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,734
93
France
next 2000 hd cx kasalı olan
buda birebir ayni ozelliklerde sorun yok bunuda alabilirsiniz. Ayrica isinma konusuna pek katilmiyorum, cihazi her hangi bir yere yapistirmayiniz hava alan kisminin kapali olmamasina ozen gosterin yeterlidir.

İbo16

New member
Üye
5 Şub 2019
5
0
3
Yardım lütfen yeni next 2000 hd minix machine aldım show tv hd haber Türk hd kanal 7 hd ve ülke tv hd kanallarını çok geç açıyor önceki cihazım minix pembe onda bir sorun yok sinyal kaliteside yüksek neden olabilir

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Yardım lütfen yeni next 2000 hd minix machine aldım show tv hd haber Türk hd kanal 7 hd ve ülke tv hd kanallarını çok geç açıyor önceki cihazım minix pembe onda bir sorun yok sinyal kaliteside yüksek neden olabilir
slm kardeşim yazılımı yükledikten sonra yedek alıp Fabrika ayarlarına geri döndürmen gerek o zaman hızlanır

İbo16

New member
Üye
5 Şub 2019
5
0
3
2000minix internet machine kapandığı kanaldan açılmıyor yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler

gm11400

0
Üye
22 Ara 2016
2
1
3
3d machina sahibiyim;2000 hd internet machina (mavi renk) hediye geldi..3d machina mi bumu..iptv kullanıyorum machina iptv de resetliyor..ama görüntü olarak elbette machina

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
3d machina sahibiyim;2000 hd internet machina (mavi renk) hediye geldi..3d machina mi bumu..iptv kullanıyorum machina iptv de resetliyor..ama görüntü olarak elbette machina
bende her ikisini hatta birde 2000 hd usb var üçünü kullanmaktayım
uydu alıcı olarak machına 3d tek geçerim
tv değilde ağırlık ıptv derseniz o zaman mınıx2000 hd
şimdi birde tek tuner li 2000 hd usb var buda hem ıptv de iyi. hemde uydu olarak basarılı buluyorum povewu larda daha seri

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Bir soruda ben sorayım, pc de simple tv ile sorunsuz şekilde iptv izliyorum, tv kendinden uydulu (D-Smart modüllü) olduğu için uydu alıcı bağlamayı çok düşünmüyorum ama derseniz ki Next 2000HD internet makina Simple Tv den daha verimli o zaman alırım.
Simple Tv ve Next 2000HD int makina kullanan varsa yorumları bekliyorum.
Teşekkürler

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bir soruda ben sorayım, pc de simple tv ile sorunsuz şekilde iptv izliyorum, tv kendinden uydulu (D-Smart modüllü) olduğu için uydu alıcı bağlamayı çok düşünmüyorum ama derseniz ki Next 2000HD internet makina Simple Tv den daha verimli o zaman alırım.
Simple Tv ve Next 2000HD int makina kullanan varsa yorumları bekliyorum.
Teşekkürler
her ikisi çok farklı be arkadasım
simple tv her zaman için yeğlerim .kopyala yapıştır sil süpür ne istersen yap
2000 ise farklı eğerki ücretli serverınız varsa tv keyfi farklı

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
üstadım yalana gerek yok internet hızı yavaş ise ! pc ister simpletv ister vlc hızınız yeterince iyi server çıkış hızıda hayli iyi ve sunucusu kaliteliyse ozaman almaya deger. (Hızım 30mb en düşük 20 en yüksek 26-28 vdsl2 türknet kullanıyorum almanyadaki ücretli sunucu ve serverdan yararlanıyorum memnunum)
Hız konusunda haklısınız üstadım, bundan evvel 16mb ti çok sıkıntılıydı şu an 50mb (46-47mb geliyor) mükemmel sonuç alıyorum

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Simple Tv den memnunum, monitörüm 71cm sadece oturma odasında kullanmaya gerek var mı yok mu ona karar veremedim.
Cevap için teşekkür ederim.
2000 hd mınıx cihazının bir kolaylığı ise tak çıkar hangi odaya istersen oraya götür.ben üst katta 24 inç lik monitöre takıyom bazen salona takıyorum iş gereği yazın yanımda taşıyorum nereye gidersem oraya götürüyorum cepten internet paylaşıyorum
uyumlu wıfı ile internetin oldumu yeterli