Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 internet machine donma sorunu

camlibelail.co

Member
Üye
19 Eyl 2018
27
35
13
merhaba arkadaşlar uydu cihazım ip tv bölümüne gectigimde bazen donuyor bazende kendiliginden kayıt durumana geçiyor yardım ederseniz sevinirim.

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
2 yıldır bir fiil kullanıcıyım ve dediğin sorunu yaşamadım.
bu gibi durumlarda yapılması gereken cihazı fabrika ayarlarına getirip sonrada güncel sürümü yüklemek sanırım.
bunları yaptıktan sonrada aynı sorunu yaşarsan servise götürmen en mantıklısı.

ancak donmadan anladığım cihazın donması.eğer iptv de donma yaşıyorsan iptv sağlayıcının server larının yavaş olmasındanda kaynaklanabilir tabii.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

magichunters

0
Üye
6 Ocak 2018
1
0
1
Cihazım üç yıllık. Kanal D, Fox TV ve TV 8 kanallarında görüntü 1-2 sn donuyor. Görüntü bazende atlama yapıyor. Arada birde 1sn lik görüntü kaybolup geri geliyor. Güncelleme sürekli açık. Fabrika ayarlarına döndüm. Kanalları yeniden sildim yükledim. Bağlantı kablosunu yeniledim. Başka ne yapılabilir?

babbak

0
Üye
15 Şub 2017
5
1
3
Cihazım üç yıllık. Kanal D, Fox TV ve TV 8 kanallarında görüntü 1-2 sn donuyor. Görüntü bazende atlama yapıyor. Arada birde 1sn lik görüntü kaybolup geri geliyor. Güncelleme sürekli açık. Fabrika ayarlarına döndüm. Kanalları yeniden sildim yükledim. Bağlantı kablosunu yeniledim. Başka ne yapılabilir?
Aynı sorunu bende yaşıyorum 1 2 gündür cnn ve show tv de başladı donmaya, antende sorun vardır diye düşünmüştüm merkezi sistem çanak var ama komşularımda böyle bir sorun yok anlamadım sorun nedir.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,734
93
France
Acur'un kanallarını sildim, sorun yaşamıyorum artık
Bakiniz cihazin donma sorunu ACUN kanallariymis!! yok expri yaptim ama iyi yapmissiniz zaten gereksiz, fakat ne kadar gereksiz var ise onlarin fazla izlendigi bir toplum olunca surekli her yazilim sonrasi neden TV 8 e bakamiyoruz donuyor, kac senedir ayni sikayet sizin sikayetiniz bitmis gecmis olsun.

Fehsun

New member
Üye
13 Tem 2021
1
0
1
Uydu alicim bir kanalda takili kaliyor ve kesinlikle degismiyor. Nasil cozebilirim sorunu.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar Stalker bölümüne girip keyleri yazıyorum.ve kanalın üzerine gelip okeylediğimde kanal açılıyor yannız 1dk sonrakanal bağlanamadı yazısı çıkıyor bu sorunun internet bağlantısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum bağlantı ayarlarına girdiğimde bağlantı yöntemi kablolu ıp türü otomatik DNS türü otomatik elle Cloudflare OpenDNS Google Yandex Verisign DynDNS Bölümleri var bunların hangisini cihaza girip hangi ip leri girmem lazım

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
Arkadaşlar Stalker bölümüne girip keyleri yazıyorum.ve kanalın üzerine gelip okeylediğimde kanal açılıyor yannız 1dk sonrakanal bağlanamadı yazısı çıkıyor bu sorunun internet bağlantısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum bağlantı ayarlarına girdiğimde bağlantı yöntemi kablolu ıp türü otomatik DNS türü otomatik elle Cloudflare OpenDNS Google Yandex Verisign DynDNS Bölümleri var bunların hangisini cihaza girip hangi ip leri girmem lazım

opendns olarak ayarla hocam