Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 hd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Ewt arkadaslar elimde 3 tane uydu var bunlar tango &ye - 1800 cx & 2000 hd minix yeni uydu var ama bunlardan tango tengberg eksik oldugunu belirttim 1800 cx olaninda kanallar sari olmuyor hangi kanal cozuldugu belli degil siradaki next 2000 hd minix olanda kanallarda sorun var show hd tv 8 hd gibi bazi kannalar gec geliyor doktor bey ilgilenirse sewinirim hangi guzel uydu derseniz tango birazdaha ilk uydu oldugu icin en sicak gelen tango ama 2000 hd cok hizli uydu onuda bir kenara atamam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ewt arkadaslar elimde 3 tane uydu var bunlar tango &ye - 1800 cx & 2000 hd minix yeni uydu var ama bunlardan tango tengberg eksik oldugunu belirttim 1800 cx olaninda kanallar sari olmuyor hangi kanal cozuldugu belli degil siradaki next 2000 hd minix olanda kanallarda sorun var show hd tv 8 hd gibi bazi kannalar gec geliyor doktor bey ilgilenirse sewinirim hangi guzel uydu derseniz tango birazdaha ilk uydu oldugu icin en sicak gelen tango ama 2000 hd cok hizli uydu onuda bir kenara atamam

Merhabalar keşke yazdıklarınızı daha anlaşılır yazsaydınız ama ben anladığım kadarı ile cevap vermeye çalışayım. 2000 HD cihazını aldım diyorsunuz peki cihazın dayzek swiç ayarları sisteminize göre yapılandırıldımı.? Birde kullanmakta olduğunuz çanak sisteminiz hakkında hiç bir bilgi vermemişsiniz.Bu şekilde hiç kimseden yardım alamazsınız.Ordaki sıkıntıya neden olan ne ise buradan yazdığınız kadarı ile hiç bir sonuç çıkmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...