Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD X Panel Sorunu

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar Next 2000 HD interner machinada iptv de bir maç izleyemedim iki adet iptv üyeliğim var birisi donma yapıyor diğer sunucuya bağlandığımda cihaz defalarca xpanel bağlantı hatası veriyor belki 10 defa cihazı ve modemi yeniden başlattım yetmedi eski yazılıma döndüm kabloları kontol ettim yine aynı... Bende kanalları mu3 dosya olarak attım usb den bu şekilde izliyorum Fenerbahçe-Kayseri maçını

Son düzenleme:

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Arkadaşlar Next 2000 HD interner machinada iptv de bir maç izleyemedim iki adet iptv üyeliğim var birisi donma yapıyor diğer sunucuya bağlandığımda cihaz defalarca xpanel bağlantı hatası veriyor belki 10 defa cihazı ve modemi yeniden başlattım yetmedi eski yazılıma döndüm kabloları kontol ettim yine aynı... Bende kanalları mu3 dosya olarak attım usb den bu şekilde izliyorum Fenerbahçe-Kayseri maçını

Aynen bugun bu sorunla bende karşılaştım günlerdir kullandığım iptv xpanelde açılmıyor xpanel hatası veriyor vlc de falan her şey sağlam çalışıyor xpanel bölümünde hata var. Her şeyi yaptım çözemedim ben de.

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Arkadaşlar bu problem yetkili merciilere iletilmeli ve düzeltilmeli birden çok ücretli iptv im olmasına rağmen birine girerken diğerine xpanel hatası veriyor. Ama ben o iki panelide kaç gündür sıkıntısız bağlanırken ve değişme yapmamışken kendi kendine böyle bir problem oluştu.

Sözde xpanelde hata veren iptvyi usb ile attığım m3u dosyasını oynatıyor ve pc de de vlc ile sıkıntısız yayın alıyor sıkıntı xpanel bölünde bulunmakta bilgiler doğru ve denenmiş olmasına rağmen bir süre bekleniyor yazısını bekliyor sonra xpanel hatası alıyor. Muhtemelen next ile alakalı bir durum gibi görünüyor.
@haydar1966 bu durumu doktor bey iletebilir misiniz.?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar bu problem yetkili merciilere iletilmeli ve düzeltilmeli birden çok ücretli iptv im olmasına rağmen birine girerken diğerine xpanel hatası veriyor. Ama ben o iki panelide kaç gündür sıkıntısız bağlanırken ve değişme yapmamışken kendi kendine böyle bir problem oluştu.

Sözde xpanelde hata veren iptvyi usb ile attığım m3u dosyasını oynatıyor ve pc de de vlc ile sıkıntısız yayın alıyor sıkıntı xpanel bölünde bulunmakta bilgiler doğru ve denenmiş olmasına rağmen bir süre bekleniyor yazısını bekliyor sonra xpanel hatası alıyor. Muhtemelen next ile alakalı bir durum gibi görünüyor.
@haydar1966 bu durumu doktor bey iletebilir misiniz.?

Yok yazmayayım dedim müdahil olmayayım dedim ama olmayacak arkadaşım Allah aşkına siz ne neden bahsediyorsunuz.! Aynı cihazı kullanıyoruz ama anlaşılan bu cihaz sahibine göre kişniyor galiba.LÜTFEN bu yazacaklarımı DİKKATLE okuyunuz.!!!

Cihazımda şu anda girili olarak 7 adet IP server bulunuyor bunlardan biride tam 20000 kanal kapasitelidir.! Her gün aşağı yukarı hepsini tek tek kontrol ederim bir gün dahi server kaynaklı sıkıntı dışında bu yazılan sıkıntıya rastlamadım.! Az öncede yazınızı görür görmez hemen MAVİ tuşla tek tek tüm sunucuları denedim.Bu Allahın belası cihaz yine sıkıntı yaratmadı deli olacağım vallahi bir kaç arkadaş dışında ne yazıkki bu sıkıntı yok.! Madem sizde sıkıntı var o halde yollayınız bana ÖZEL pm yoluyla sunucuların adreslerini birde ben bakayım benim cihaz ne yapacak.! Eğer bendede sorun yaparsa o zaman demekki gerçekten sorun varmış der @DOKTOR üstadadımıza duruma bildiririz bence sadece 2 kişinin başına gelen TALİHSİZ bir durumdur bu.Eğer GENEL bir sorun olsa idi burası şikayetlerden yıkılırdı.Evet şimdi server adreslerini rica edeyim sizleri bekliyorum hemen test etmek için sabırsızlanıyorum...

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Yok yazmayayım dedim müdahil olmayayım dedim ama olmayacak arkadaşım Allah aşkına siz ne neden bahsediyorsunuz.! Aynı cihazı kullanıyoruz ama anlaşılan bu cihaz sahibine göre kişniyor galiba.LÜTFEN bu yazacaklarımı DİKKATLE okuyunuz.!!!

Cihazımda şu anda girili olarak 7 adet IP server bulunuyor bunlardan biride tam 20000 kanal kapasitelidir.! Her gün aşağı yukarı hepsini tek tek kontrol ederim bir gün dahi server kaynaklı sıkıntı dışında bu yazılan sıkıntıya rastlamadım.! Az öncede yazınızı görür görmez hemen MAVİ tuşla tek tek tüm sunucuları denedim.Bu Allahın belası cihaz yine sıkıntı yaratmadı deli olacağım vallahi bir kaç arkadaş dışında ne yazıkki bu sıkıntı yok.! Madem sizde sıkıntı var o halde yollayınız bana ÖZEL pm yoluyla sunucuların adreslerini birde ben bakayım benim cihaz ne yapacak.! Eğer bendede sorun yaparsa o zaman demekki gerçekten sorun varmış der @DOKTOR üstadadımıza duruma bildiririz bence sadece 2 kişinin başına gelen TALİHSİZ bir durumdur bu.Eğer GENEL bir sorun olsa idi burası şikayetlerden yıkılırdı.Evet şimdi server adreslerini rica edeyim sizleri bekliyorum hemen test etmek için sabırsızlanıyorum...

Haydar bey öncelikle yardımlarınız için teşekkürler size gönderdim özel iptv serverimi...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
aynı cihazı kulanıyoruz bende bu tür sıkıntı yok tüm değerli doğru yazıp xpanel atası alıyorsanız altarnatif olarak m3u dosyasını usb ile cihzaınıza yükleyebilirsiniz

Son düzenleme:

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
aynı cihazı kulanıyoruz bende bu tür sıkıntı yok tüm değerli doğru yazıp xpanel atası alıyorsanız altarnatif olarak m3u dosyasını usb cihzaınıza yükleyebilirsiniz

Alternatif dedğiniz usb ile çalışıyor sıkıntıda zaten değerlerin aslında doğru olup aynı değerlerle günlerdir çalışıp şimdi çalışmaması. Enteresan olan değerlerin doğru olup xpanel hatası vermesi. Zaten değerler yanlış olunca anında xpanel hatası veriyor hatta şifren falan yanlış olunca ama bunda baya bekliyor tam hazır diyecek hata veriyor.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
Alternatif dedğiniz usb ile çalışıyor sıkıntıda zaten değerlerin aslında doğru olup aynı değerlerle günlerdir çalışıp şimdi çalışmaması. Enteresan olan değerlerin doğru olup xpanel hatası vermesi. Zaten değerler yanlış olunca anında xpanel hatası veriyor hatta şifren falan yanlış olunca ama bunda baya bekliyor tam hazır diyecek hata veriyor.

sizin yorumunuz gözümden kaçmış usb ile yükleme yapmışınız

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili forum dostlarım sağolsun @mucro kardeşim bana ÖZEL den bilgiyi yolladı ve bende hemen girip test ettim.Evet sonuç aynen yazıldığı gibi çıktı 2000 HD cihazda çalışmayan bilgi VLC playerde ise çalışıyor.Eğer kendisinin rızası olursa sorunun çözümü adına @DOKTOR üstadımıza bu durumu ileteceğim sonuçta elçiye zeval olmaz.!

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Selam dostlar sizin yasadiginiz sorunu ben bir kac defa yasadim serverciye ilettim bana sunucu DNS kaynakli dedi ve degistirdi simdi bu islerden tam anlamasamda sunucu aliciyi bir sekilde soyutlayabiliyor anladigim kadari ile bundan bir kac yil önce bir link bulmustum alicim ile kanallara bakabiliyor idim ama Bilgisayardan bakmak istedigimde bir kisa bilgilendirme videosu ile karsilasiyor idim bu tam nasil oluyor aranizda belki bilen vardir veya Doktor bey bilir.

cakiroglu41

0
Üye
2 Eyl 2018
5
1
3
Aynı sorunu bende yaşıuorum 2 aarklı iptv kullanıco 2 farklı internet sağlayıcısı ama sonuç xpanel hatası. Çözemedik gitti. Cep telefonunda sorun yok ama

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
2 adet x panel server kullanıyorum.
Sıkıntı yok. Usb ile m3u olarakta
Sorunsuz izliyorum.Panel kanal sayısı 4678
Bir diğeri 4562

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
Aynı sorunu bende yaşıuorum 2 aarklı iptv kullanıco 2 farklı internet sağlayıcısı ama sonuç xpanel hatası. Çözemedik gitti. Cep telefonunda sorun yok ama

Dostum kendi tecrübelerimi açıklığa getireyim bazı free iptvler tek veya 2 kişilik oluyor şimdi aynı iptv telefonda çalışır evde kullandığınız sabit ip adresi farklı olduğundan çalışmaz yani birinde çalışır birinde çalışmaz telefonu wi-fi ye alırsn evinki ile aynı ip
ip adresi olduğu zaman ikisindede çalışır ipt sağlayıcılar sistemi böyle müşterisini korumak için adamlar haklı bilginize.

Son düzenleme:

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Bendeki sorun devam ediyor konuyu [email protected] adresine ilettim inşallah sesimizi duyarlar

İşin ilginç yanı bendeki aynı iptv sunucuları çift tunerde sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
Sevgili forum dostlarım sağolsun @mucro kardeşim bana ÖZEL den bilgiyi yolladı ve bende hemen girip test ettim.Evet sonuç aynen yazıldığı gibi çıktı 2000 HD cihazda çalışmayan bilgi VLC playerde ise çalışıyor.Eğer kendisinin rızası olursa sorunun çözümü adına @DOKTOR üstadımıza bu durumu ileteceğim sonuçta elçiye zeval olmaz.!
hocam aynı sorun bendede var mavituş xpanel hatası deyip duruyor

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Usb ile m3u olarak nasıl yapabiliriz. Bilmediğimden soruyorum.
@cakiroglu41
xtream paneldek bilgileri pc ile açarak m3u çevirirsin Link çevirmen için aşagıdaki örnege adresi sonra portu kullanıc adı ve şifreyi yaz tarayıcıya kopyalayıp yapıştır ve linki indir indirilen m3u dosyasını direkt usb at ve cihaza yükle.

http://,,,,,,,,,,,:,,,,,/get.php?username=,,,,,,,,,,,,,,,,&password=,,,,,,,,,,,,,,,,,,&type=m3u

http://ADRES:PORT/get.php?username=KULLANICIADI&password=ŞİFRE&type=m3u

YANİ : XTREAMA GİRDİGİNİZ (EXTINF:-1,IT: Rai 1 HD
http://e2.iudtv.org:8080/live/hou/1234/693.ts)

e2.iudtv.org

8080

hou

1234

İSE

http://e2.iudtv.org:8080/get.php?username=hou&password=1234&typ e=m3u Olara Tarayacıya yapıştır ve git diyerek linki indir.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili dostlarım ben durumu @DOKTOR ustadima bildirdim.Bu konu ile sıkıntıları olanlar @TV 17 kardeşimimizin yazdığı mail adresine sıkıntılarını yazsınlar.Nasilsa bir kisi yazmış ben yazmasamda olur mantığı ile olaya yaklaşmayın.Sunu hiç bir zaman unutmayın; ''bir elin nesi var iki elin sesi var''.Buraya yazılan burada kalır imkanlar çerçevesinde her şey olur.Ama sıkıntıları direkt olarak yerine yazarsanız çözümde o kadar kısa zamanda gelir...

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Üstadım çok sağolasın iyiki varsın keşke senin gibi next yetkilileride bu konuları gözden geçirseler iki günden beri cihazla uğraşıyorum xpanel bağlantısı diye sinir etti beni.Aklımdan geçmiyor değil cihazı elimden çıkartıp başka redline veya korax vipbox tarzı cihaz alayım diye düşünüyorum.

9340incid8156646.jpg

7866incip5893424.jpg

3942incis3662175.jpg

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Üstadım çok sağolasın iyiki varsın keşke senin gibi next yetkilileride bu konuları gözden geçirseler iki günden beri cihazla uğraşıyorum xpanel bağlantısı diye sinir etti beni.Aklımdan geçmiyor değil cihazı elimden çıkartıp başka redline veya korax vipbox tarzı cihaz alayım diye düşünüyorum.

9340incid8156646.jpg

7866incip5893424.jpg

3942incis3662175.jpg

Rica ederim elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum karınca kararınca...