Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina Softcam & Key Dosyaları Yüklemek ve Güncellemek.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Next 2000 HD Minix Internet Machina Softcam & Key Dosyaları Yüklemek ve Güncellemek.

Next 2000HD cihazınıza bir kaç şekilde key ve softcam yüklemesi yapabilmektesiniz.

USB BELLEK İLE YÜKLEME YAPMAK

İlk önce BURADAN indirdiğiniz güncel Key & Softcam dosyalarını sıkıştırılmış klasörden çıkartarak boş bir USB belleğe yükleyiniz. ardından cihazınızın USB girişine takınız.

MENÜ - KURULUM - YAZILIM GÜNCELLEME bölümüne giriniz.

Güncelleme yolu kısmınnı USB ile güncelleme seçin ve Güncellenecek bölüm kısımlarından SOFTCAM ve KEY dosyalarını seçin ve OK tuşuna basarak cihazınıza yükleyin.

Kısa süre içinde dosyalar yüklenecek ve EMU ile izlenebilen kanalların cihazınızda şifreleri güncellenmiş olacaktır.

İNTERNET BAĞLANTISI İLE CİHAZ ÜZERİNDEN ONLİNE GÜNCELLEME YAPMAK

MENÜ - KURULUM - YAZILIM GÜNCELLEME bölümüne giriniz.

Yazılım Güncelleme yolunu İNTERNETTEN GÜNCELLEME seçiniz.

Dosya kısmını Key kütüphanesi seçin ve Güncelleme OK ile başlat diyerek İnternet üzerinden yükleme işlemine başlayın.

Ardından Dosya yolunu SOFTCAM olarak seçin ve işlemleri tekrarlayın.

Kısa süre içinde dosyalar yüklenecek ve EMU ile izlenebilen kanalların cihazınızda şifreleri güncellenmiş olacaktır.

İyi seyirler.​

Ekli dosyalar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
karbon ustam manuel biss key nasıl girebiliyoruz acaba?
Kumandadan inf+ tuşuna basılıp biss ve dcw bölümlerinden ilgili keyler manuel girilebiliyor, hem machina serilerinde hemde bu seride son verilmiş yazılımda manuel girişte hafızaya alma sorunu olduğundan anlatım yapmadım, sonraki yazılımda bu sorun düzeltilecek.

kara10

New member
Üye
Karbon üstad internetten ilk önce key kütüphanesini sonra softcamımı yüklücez !!!

TurKhan

Member
Üye
Arkadaşlar Next 2000 HD Minix Internet Machina'da key dosyaları için Yazılım Güncelleme menüsünde İnternetten Güncelleme'de Key Kütüphanesini seçmek yeterli midir yoksa ayrıca http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre linke girip uydu alıcısı modelini seçip yükleme de gerekli midir?

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşlar Next 2000 HD Minix Internet Machina'da key dosyaları için Yazılım Güncelleme menüsünde İnternetten Güncelleme'de Key Kütüphanesini seçmek yeterli midir yoksa ayrıca http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre linke girip uydu alıcısı modelini seçip yükleme de gerekli midir?
@TurKhan ;Yine aynı menüde softcam güncelle var(ses tuşu ile ilerler) işlemi internet baglı iken o bölümü okeylersen günceller.Ayrıca softcam olarak dediğin usulde usb ile güncellersin.

erdi07

New member
Üye
evde internet yoksa flaş bellekle başka bir yerden indiripde güncelleyebilirsin .

TurKhan

Member
Üye
Teşekkür ederim cevaplarınız için. O zaman http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre bu site evde internet yoksa usb bellek ile güncellemek için. Doğru anlamışım değil mi? Eğer evde internet varsa İnternetten güncelle seçeneğinde key kütüphanesi ve softcam güncelle seçenelerini güncellememiz yeterli. Yani http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre siteye girip ayrıca güncellemeye gerek yok?

erdi07

New member
Üye
aynen gerek yok. zaten internetten en güncel olanı yüklüyo ama ikisinide güncellemen tavsiye olunur.hem key kütüphanesi hem softcam

msonmez16

Member
Üye
arkadaşlar 1 haftadır yazılım güncellemeden key kütüphanesi ve softcam yüklemesi hatası veriyor bu durum sadece bendemi yoksa genelmi....

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
arkadaşlar 1 haftadır yazılım güncellemeden key kütüphanesi ve softcam yüklemesi hatası veriyor bu durum sadece bendemi yoksa genelmi....
Şimdi yapmış olduğum kontrol neticesinde herhangi bir sıkıntı olmadan her-ikisinide sorunsuz olarak İNTERNET ten güncelledim... Size bunun için tavsiyem önce modemi kapayın 3 saniye sonra tekrar açın,tüm ışıklar sabitleninceye kadar bekleyin.Sonra bu seferde receiverin adaptör fişini çekin ve yeniden takın,cihaz açılınca tekrar softcam+key güncellemesi yapmayı deneyin...

yurdal

New member
Üye
Ustam turksat 12461 frekans daki belgesel leri açmak için ne yapmak gerekiyor next 2000 hd internet machina da yardımcı olur sanık sevinirim.

Halil kuvat

Member
Üye
Ustam turksat 12461 frekans daki belgesel leri açmak için ne yapmak gerekiyor next 2000 hd internet machina da yardımcı olur sanık sevinirim.
Maalesef bu cihazda elle tandberg girilemiyor tek kötü yani bu galiba. Onun dışında cihaz cok hizli ve guzel. Softcama kendimiz key ekleme ve cikarma, hazirlama yapabiliyormuyuz biomiyirum ama olsa güzel olurdu.

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Maalesef bu cihazda elle tandberg girilemiyor tek kötü yani bu galiba. Onun dışında cihaz cok hizli ve guzel. Softcama kendimiz key ekleme ve cikarma, hazirlama yapabiliyormuyuz biomiyirum ama olsa güzel olurdu.
softcam dosyasını pc ye indiriyorsunuz düzenle diyerek açıp istediğiniz key dosyasını ekledikten sonra usb yükleyerek cihaza atabiliyorsunuz.

zekai

Member
Üye
Hayırlı akşamlar herkese.bugün 4.8 ayarlı çanağı 0.8 e çevirdim.4.8 de povervu lar açıyordu.0.8 de açmıyor.kullandigim yazilim mart 2018. Eskiden sanki yazilim guncellemede key kütüphanesi gibi farli satirlar vardı.simdi ben key grubu 1 ve 2 yi guncelledim işe. Yaramadi.ne tavsiye edersiniz.tesekkurler.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Hayırlı akşamlar herkese.bugün 4.8 ayarlı çanağı 0.8 e çevirdim.4.8 de povervu lar açıyordu.0.8 de açmıyor.kullandigim yazilim mart 2018. Eskiden sanki yazilim guncellemede key kütüphanesi gibi farli satirlar vardı.simdi ben key grubu 1 ve 2 yi guncelledim işe. Yaramadi.ne tavsiye edersiniz.tesekkurler.
Her şeyden önce cihazınıza en son yazılımı atacaksınız sonra o yazdığınız KEY gurubu 1 ve 2 yi internetten güncelleyeceksiniz açılması gerekir.Son yazılım aynı softcam dosyası ile bende 0.8 Thor aynen açık durumda...

zekai

Member
Üye
Her şeyden önce cihazınıza en son yazılımı atacaksınız sonra o yazdığınız KEY gurubu 1 ve 2 yi internetten güncelleyeceksiniz açılması gerekir.Son yazılım aynı softcam dosyası ile bende 0.8 Thor aynen açık durumda...
Haydar abim halloldu sağolasın tp eklerkenmi ne anlayamadigim bir hata yapiyorum kanallar farklı frekanstaydi 12303 olarak tarattim yeni kanal bulmadi ama mevcutlarin frekansi degisti ve açıldı once internetten yazilim guncelleme yapip nisana getirdim key guncelleme yaptim dedigin gibi,sonra arama yaptirdim.eksik olma abicim,iyi akşamlar