Neler yeni

Next 2000 HD Minix Internet Machina SANAL KUMANDA Kullanımı (Uzaktan Erişim)

yesil1

Member
Üye
Yalniz ben telefonumu kumanda olarak kullanmak istiyorum.bu farkli bisey galiba?

marble

Member
Üye
Yalniz ben telefonumu kumanda olarak kullanmak istiyorum.bu farkli bisey galiba?
yeşil kardeş, farklı falan değil aksine tam senin istediğin gibi uydu cihazını ister telefondan, ister bilgisayardan, istersen tabletinden kumanda edebilirsin,
tek olmasını gereken bütün cihazların aynı ağda olmalı....

yesil1

Member
Üye
link verilmişti.linkte anlatılanlar farklı bişeydi...ben adresi yazıyorum telefondan tarayıcıma ama kumanda gelmıyor telefonun ekranına...

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
link verilmişti.linkte anlatılanlar farklı bişeydi...ben adresi yazıyorum telefondan tarayıcıma ama kumanda gelmıyor telefonun ekranına...
telefonun tarayıcısına adres cubuğuna verdiğim satırı gir xxx olan yere mini 2000 aldığı ip adresini gir
açılacak bu verdiğim kanal listesini çıkartır üst tarafta 3 tane sekme var oradan Remocon tıklarsan kumandaya ulaşırsın kardeşim dene yaz buraya
açmazsa satırın başına http:// ekle
xxx.xxx.xxx.xxx/mnt/rda1/db/ch-list

fayat

Member
Üye
Salam olsun arkadaşlara, yurt dışınnan yazıyorum, samsung A310 telefonla sanal kumanda çalışıyormu yurt dışında , ben yapamadım

firtina8145

New member
Üye
Cok guzel bir uygulama istedigim odadan televizyonu kontrol edebiliyorum telefonu tv ye tutma derdi yok cocuklar biraz fazla tv seyredince telefondan kapatiyorum telefonumda kumanda uygulamasi var ama bu ozellik harika evin disinda bile olsam wifi ceken heryerden kontrol edebiliyorum...

zizu2008

Member
Üye
Arkadaslar merhabalar.ilave konu acmamak icin buraya yaziyorum umarim yanlis yapmamisimdir.bu cihaz ile gelen kumanda sanirim akilli kumanda degil.peki bu kumanda ile tv ye kumanda edebiliyormuyuz.benim hd amigo ile iki kumanda gelmisti biri akilli kumanda idi tek kum ile tv ve uyduya kumanda edebiliyordum.eger bu ozellik yok ise bence eklense cok hos olurdu.sonucta ust duzey bir urun

ip adresini telefonun anasayfasına ekledim be direk bir tıkla kumanda telefonumda oluyor.
gerçekten çok güzel bir özellik.
emeği geçenlere teşekkürler.

Arkadaslar merhabalar.ilave konu acmamak icin buraya yaziyorum umarim yanlis yapmamisimdir.bu cihaz ile gelen kumanda sanirim akilli kumanda degil.peki bu kumanda ile tv ye kumanda edebiliyormuyuz.benim hd amigo ile iki kumanda gelmisti biri akilli kumanda idi tek kum ile tv ve uyduya kumanda edebiliyordum.eger bu ozellik yok ise bence eklense cok hos olurdu.sonucta ust duzey bir urun
akıllı değil dostum kumanda.