Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina MOBİL OYNATICI Kullanımı

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Bu ozellik icin tv nin akilli tv mi olmasi gerekiyor. Evde samsung lcd tv var ancak smart degil. Butun soylenenleri yaptim ama bir turlu telefonu tv ye yansitamadim. Bilen biri varsa yardimci olabilir mi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu ozellik icin tv nin akilli tv mi olmasi gerekiyor. Evde samsung lcd tv var ancak smart degil. Butun soylenenleri yaptim ama bir turlu telefonu tv ye yansitamadim. Bilen biri varsa yardimci olabilir mi.

Evet aynen zaten anlatımda her iki cihazında aynı ağ içinde olması gerektiği yazıyor...

''Bu özelliğin kullanılabilmesi için cihazınız ile MOBİL aygıtınızın aynı İNTERNET AĞI içinde olması gerekmektedir''

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Cihaz kablolu olarak internete bagli telefonda ayni wifiye bagli yani ikisi de ayni aga bagli. Ama televizyon smart degil anlatimda sadece smart tv lerde calisir yazmayinca baya ugrastim olmadi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cihaz internete baglı iken ceptelefonunda barcode okuyucu var ise menü cihaz bilgisinin altında dört adet barcode vardır o barcodları okutacaksın ev içinde wifi baglantın var iken kullanabilirsin(Barcode okuyucu yok ise cep telefonuna play storeden orcode yi indirevbilirsin))

hdengin

0
Üye
12 Eki 2011
111
7
18
İstanbul
Tubio ile youtube izliyorum çalışıyor ancak videonun bir yerinde durup, başka bir videoya atlıyor. Çok enteresan. Neden böyle yapıyor ?

Son düzenleme: