Neler yeni

Next 2000 HD Minix İnternet Machina MOBİL OYNATICI Kullanımı

firtina8145

New member
Üye
Bu ozellik icin tv nin akilli tv mi olmasi gerekiyor. Evde samsung lcd tv var ancak smart degil. Butun soylenenleri yaptim ama bir turlu telefonu tv ye yansitamadim. Bilen biri varsa yardimci olabilir mi.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Bu ozellik icin tv nin akilli tv mi olmasi gerekiyor. Evde samsung lcd tv var ancak smart degil. Butun soylenenleri yaptim ama bir turlu telefonu tv ye yansitamadim. Bilen biri varsa yardimci olabilir mi.
Evet aynen zaten anlatımda her iki cihazında aynı ağ içinde olması gerektiği yazıyor...

''Bu özelliğin kullanılabilmesi için cihazınız ile MOBİL aygıtınızın aynı İNTERNET AĞI içinde olması gerekmektedir''

firtina8145

New member
Üye
Cihaz kablolu olarak internete bagli telefonda ayni wifiye bagli yani ikisi de ayni aga bagli. Ama televizyon smart degil anlatimda sadece smart tv lerde calisir yazmayinca baya ugrastim olmadi

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Cihaz internete baglı iken ceptelefonunda barcode okuyucu var ise menü cihaz bilgisinin altında dört adet barcode vardır o barcodları okutacaksın ev içinde wifi baglantın var iken kullanabilirsin(Barcode okuyucu yok ise cep telefonuna play storeden orcode yi indirevbilirsin))