Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
sunny at-1495 hd dönüşüm yazılımı ...........sayın admın kardeşler evet yerı burası deıl ama yazacakk yer bulamadım bu cıhaza cccamyüklüğğcem yanlız cıhazda server sunucu menusu yok malesef sadece emu gırışı var buna dönüşüm yazılımı neyı tavsıye edersınz saygılar

suptor

0
Üye
1 Tem 2018
3
3
3
merhaba benim iptv kanllarda ses sorunu var vodlarda ses cıkmıyor sinema kanallarında ses karısıyor yardımcı olabılırmisınız

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
merhaba benim iptv kanllarda ses sorunu var vodlarda ses cıkmıyor sinema kanallarında ses karısıyor yardımcı olabılırmisınız

Yardımcı olabilmek için X-PANEL kullanıcı bilgilerinizi ÖZEL pm ile yollayınız benim cihazda test edip durum hakkında bilgilendirme yapabilirim...

Son düzenleme:

lkbulut

0
Üye
15 Haz 2018
16
3
3
Merhaba,
x panel i internet uygulamaları üzerimden izliyorum sat tuşuna basınca x panel görünmüyor. ne yapabilirim.

teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
tv izlerken kısayol tuşu MAVİ tuşa bas xpanele girersin varsa hesap listelenir sat tuşu kategori içindir son yazılımda 2 seçenek sunulmuştur standart moda ayarlı ise genelde kategori listesi gelir diğer modda ekseriyetle kategori listesi gelmez
umarım sorunuzun cevabı budur yeterince açık sormamışsınız

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
tv izlerken kısayol tuşu MAVİ tuşa bas xpanele girersin varsa hesap listelenir sat tuşu kategori içindir son yazılımda 2 seçenek sunulmuştur standart moda ayarlı ise genelde kategori listesi gelir diğer modda ekseriyetle kategori listesi gelmez
umarım sorunuzun cevabı budur yeterince açık sormamışsınız
Usta bende benzer bir sorun oldu. Dün gosteren xpanel bugün panel hatası deyip acımıyor. İnternet bağlantım var. Adres bilgilerim dogru.linkim Baska cihazda calişiyor sorunum ne olabilir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Usta bende benzer bir sorun oldu. Dün gosteren xpanel bugün panel hatası deyip acımıyor. İnternet bağlantım var. Adres bilgilerim dogru.linkim Baska cihazda calişiyor sorunum ne olabilir

Modemi komple kapatın akabinde 5 saniye sonra yeniden açın ve tüm ışıklar sabitleninceye kadar bekleyiniz.Tüm ışıklar sabitlenince bu seferde 2000 hd yi kapatın 10 saniye sonra tekrar başlatın.Sonra mavi tuşla direkt olarak ıp tv ye girin durumu yeniden kontrol ediniz...

monpat01

0
Üye
4 Eyl 2015
7
0
1
selam ustam bende bu cihazdan aldim xpanel bilgilerini dogru bir sekilde girdim liste yukleniyor diyor ole kaliyor kapatip aciyorum yine ayni cihaza donuyo hicbisi yapamiyorum sikinti neyden dolayi aceba kendi iptv bilgisayyardan rahatlikla izliyorum cihazda kota durumu varmi aceba?
ha bu arada benim ip de 9200 kanal listesi

Son düzenleme:

monpat01

0
Üye
4 Eyl 2015
7
0
1
arkadaslar bu next 2000 hd cihazi ise yaramaz nedenini yazayim eger ip adresini varsa 5000 uzerinde ise liste yukleme yapmiyor ama 5000 den asagi ise yukleme oluyor bu cihazdaki bu kota oldugu surece benim fikrimce ise yaramaz o kotanin kalkmasi lazim diye dusunuyorum

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Yeni yazılım internete verilmiş yalnız şöyle bir sorunla karşılaşıyorum internetten güncelle ok ile başlatı okeyliyorum indiriyor yazısı çıkıyor fakat alttaki beyaz şerit öylece duruyor yani güncellemiyor aynı durumu key1 key2 lerde yapıyor neden olabilir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
arkadaslar bu next 2000 hd cihazi ise yaramaz nedenini yazayim eger ip adresini varsa 5000 uzerinde ise liste yukleme yapmiyor ama 5000 den asagi ise yukleme oluyor bu cihazdaki bu kota oldugu surece benim fikrimce ise yaramaz o kotanin kalkmasi lazim diye dusunuyorum

Şimdi sevgili kardeşim işe yaramazlık kanısına nerden vardınız bilemiyorum daha cihazı yeni alıp kullanmaya başladınız.! Verilen bu yazılımda bir sıkıntı var ve bu bildirildi elbette giderilir.Yazılımsal bir hata için cihaz neden işe yaramaz olsun şimdi bu yazacağımı DİKKATLE okuyunuz.! Ben CX cihazımda 1716 yazılımı ile 20000 kapasiteli serveri izleyebiliyorum. İşte buda resmi siz siz olun hiç bir zaman peşim hükümlü olup karar vermeyin...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Bir soru sordum yanıtını alamadan aradan 15dk geçti yazımı kaldırdınız sebebi nedir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bir soru sordum yanıtını alamadan aradan 15dk geçti yazımı kaldırdınız sebebi nedir.

Hasan bey pes yani silindi dediğiniz mesajınız 190 mesajda yerli yerinde duruyor ondan sonra yazınca niye kızıyorsunuz diye birde fırça yiyorum.! Artık bundan sonra paylaşım sahsen benim için bitmiştir buyrun birbirinize yardım edin...

--------------------

Yeni yazılım internete verilmiş yalnız şöyle bir sorunla karşılaşıyorum internetten güncelle ok ile başlatı okeyliyorum indiriyor yazısı çıkıyor fakat alttaki beyaz şerit öylece duruyor yani güncellemiyor aynı durumu key1 key2 lerde yapıyor neden olabilir.

Buyrun silinmiş dediğiniz ilgili mesajınız.!

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Haydar bey siz neden kızıyorsunuz benim kızmam gerekirken ön panelde duran yazı 15dk sonra gidiyor siz 190 mesajda duruyor diyorsunuz kim okuyupta 190 mesajı bana cevap verecek 15 dk ön panelde sazım kalkarmı ki ben öyle sıkçada arkadaşları rahatsız eden biri degilim helbet burası bir paylaşım sitesi benimde kafama takılan şeyleri sorma yetkim var herhalde bir üye olarak

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar bey siz neden kızıyorsunuz benim kızmam gerekirken ön panelde duran yazı 15dk sonra gidiyor siz 190 mesajda duruyor diyorsunuz kim okuyupta 190 mesajı bana cevap verecek 15 dk ön panelde sazım kalkarmı ki ben öyle sıkçada arkadaşları rahatsız eden biri degilim helbet burası bir paylaşım sitesi benimde kafama takılan şeyleri sorma yetkim var herhalde bir üye olarak

Hasan bey biraz İNSAF göz göre göre benim 15 Dk önce yazdığım mesajımı kim silmiş açıklama bekliyorum diyorsunuz.! Bende size mesajınızın yerli yerinde durduğunu belirtiyorum hatta alıntı yapıp kanıtlıyorum ama siz olayı büyütüyorsunuz.! 190 nıncı Mesajı okumak için bir sayfa geriye gitmek çok zor olmasa gerek öyle değilmi.Evet burası paylaşım sitesi buyrun ne yazacaksanız yazın ben artık insanları anlamakta gerçekten zorluk çekmeye başladım.!

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Kardeşim sen 51 yaşındasın ben 60 yaşındayım bizim yaşımızdakilerin daha sakin olması gerek kızmanın bir anlamı yok sakin olup sorulara sakin bir şekilde cevap vermek gerekir. Benim bir hatam varsa özür dilerim ama birbirimizi kırmadan bizler geldik gidiyoruz gençlerimize örnek olmamız onların sorunlarına eğilmemiz yardımcı olmamız lazım gençlerimizinde bizleri mağdur görmeleri dileğiyle bırakıyorum falan demeden göreve devam Selamlar....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Hasan abim forumumuzun yeni arayüzüne göre yazılan konular aktif zamanlarda geri düşmekte ve listede görünmemekte bu özelliğin çaresi webmasterımızda o yüzden sorum silindi gibi bi eleştiriye gerek yok sonucda soruna öyle veya böyle cevap gelir (Bana mesaj attın gündüz ,az önce eve geldim vaktim olmadıki) ona keza Haydar ustam hem meslegini icra edecek hem foruma cevap yazacak (kimsenin özeline girmek gibi niyetim yok 4 kalem raporlu ilaç yazdırabilmek için 6 saat beklediğini biliyorum ) yaşça haydar ustamda bendende büyüksün abim özür dilemek bile erdemdir der Büyüklerimiz.

Haksızsın abim eleştirinde

ve

Anladın abim

Saygıyla

gurbet

0
Üye
12 Kas 2015
1
0
1
Ustalar xpanelde kanallarda donma ses ve göruntu uyumsuzlugu yasiyorun.Baska boxlarda xpanel böiumunde sorun olmuyor neden olabilir acaba? Saygilar

defterci

0
Üye
2 Tem 2017
14
5
3
merhabalar
cihazı yeni aldık sevinerek
x panel bir türlü çıkmıyor.06.09 yazılımı da yükledim reser attım 2-3 kez yine yok
Hangi yazılımı yüklemek lazım ,cihazdan soğumaya başladım.
yokmu bir çözümü iptv test için link aldım bir türlü cihaza atamadık Yardım ltf

defterci

0
Üye
2 Tem 2017
14
5
3
sat tuluna basınca xpanel gelmiyor bende son yazılımı yükledim önceki yazılımı yükledim yok
yardım ltf