Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
Verilecek yazılımda IPTV kapasitesi 8000 e çıkartıldı.

walla ilginc ve enterasan bi durum murat usta 8000 e cikmasi orhan ustaya skayp dan kac defa rica etmistim kapasite yukseltilmesi konusunda her seferinde cihaz kaldirmaz cevabini vermisti neyse hayirlisi olsun bekliyoruz yazilimin düşmesini bir an once ne diyelim hayirli olsun :)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
walla ilginc ve enterasan bi durum murat usta 8000 e cikmasi orhan ustaya skayp dan kac defa rica etmistim kapasite yukseltilmesi konusunda her seferinde cihaz kaldirmaz cevabini vermisti neyse hayirlisi olsun bekliyoruz yazilimin düşmesini bir an once ne diyelim hayirli olsun :)

IPTV 8000 kapasiteli Yazılımlar bölümlerine eklendi oradan indirebilirsiniz..

Mehmetce

0
Üye
14 Eki 2017
1
0
1
X panel 1 ve kullanıcı adı Karbon olan panel hata veriyor
Ayrıca diğer kayıtlı olarak gelen diğer iki panel de hata veriyor
Yardımcı olur musunuz

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
X panel 1 ve kullanıcı adı Karbon olan panel hata veriyor
Ayrıca diğer kayıtlı olarak gelen diğer iki panel de hata veriyor
Yardımcı olur musunuz

öyle bir panel yok örnek olarak verilmiştir dosyanın veya panel girişi nasıl girilmeli anlaşılması için verilmiştir aktif değildir
kayıtlı gelen panelde yoktur cihazda sizin girmeniz gerekir ücretli yada free aldığınız ve aktif olmalı aktif değilse hata alırsınız

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Benim ismime ait panelim yok, karbon adında bir userde yok zaten, ben anlatımlarımdakileri genelde örnek olarak veiririm aktif hesap bilgisi göstermem anlatımlarda, siz kendi aktif hesabınıza göre işlemleri yapacaksınız

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
08122017 yazılımı ıptv kısa yolları

08.12.2017 YAZILIMI IPTV KISA YOLLARI

MAVİ TUŞ

YÜKLÜ IPTV SERVERA GİRİŞ

--------------------------------------------------------------

IPTV_TUŞU
(Girdiginiz panelleri-usb kişisel-hazır listeleri seçmek için)

Byjaap.jpg

SAT_TUŞU
(Seçtığiniz serverda katagori seçersiniz)

g9QrYO.jpg

MENU_TUŞU
(Xtream panel veya elinizdeki iptv server bilgilerini girmek için)

bLPVEm.jpg

IPTV_GİRİŞLER
Not : xtream panel giriş

-mavi tuş
veya
media portalı üzerinden xtream panel ikonundan

0G3RRB.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Server girmediyseniz cihaz ıptv serverları ve usb kişisel bölümüne usb ile yüklediginiz m3u listesine direkt ıptv tuşu ile giriş yapabilirsiniz

Son düzenleme:

Ketur

0
Üye
22 Ara 2017
1
0
1
Merhaba arkadaslar son guncellemeden sonra xpanel sat listesinden silindi. Nasil geri ekleyebilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba arkadaslar son guncellemeden sonra xpanel sat listesinden silindi. Nasil geri ekleyebilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

biryere kaybolmuş değil yerler değişti tv izlerken kısa yol tuşu MAVİ tuşla girdiniz (M+ tuşu ilede girebilirsiniz internet portalında ikon mevcut ) paneller arası geçiş için IPTV tuşuna basınız SAT tuşu kategori seçme oldu xpanel girmek veya editlemek istersen panele girdikten sonra MENÜ tuşuna basman yeterli ekranda kısa yol işaretleri mevcut

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
USTALARIM LÜTFEN YARDIM Machina 2000 cihazında ilk defa böyle bir sorun yaşıyorum XPANEL e girmek için mavi tuşa basıyorum türksat kanallarım çıkıyor. kumandanın exit tuşundan çıkmak istiyorum yine türksat kanalları geliyor. Cihazı kapatıp açıyorum XPANEL kanallarından birine giriyorum boş bir panel kanalından ipleri yazdırmak istiyorum mesela tamer yazdıracağım tayı yazdırdım sonra mer i yazdıramıyorum silme sildiremiyorum çıkmak çıkamıyorum internet var modemin fişini çıkarıp yeniden taktım yazılımı yeniden atıp fabrika ayarlarına döndüm ne yaptımsa durum aynı ne yapmam lazım.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hasan abim biraz zor olacak amma fabrika ayarları 1 ile fab ayarlarına dön oluyormu bak. olmaz ise en son yedeğine dön düzelir.kullanıcı adı şifre yazan yerde ilk açtıgında okeyleyince sarı tuşa bir kaç kez bas ve yeşil sil tuşuna bas sonra tamer şifreyede aynısını yap tekrar dene

Son düzenleme:

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
USB nin içine X Panel cfg dosyasına 5 adet
Satır yükledim. Menüden X panel USB den
Yükleme yapınca 5 panelide yükledi.
Sevgiler....

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Merhaba arkadaşlar, bir next 2000 Hd internet machine daha satın alıcam ve satıcıdan 1 yıllık donmayan ip tv de satın almak istiyorum, cihazı minix mi tercih etmeliyim yoksa 2000 hd internet machine nin büyük kasalısını mı? Performans da fark var mı acaba?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bir next 2000 Hd internet machine daha satın alıcam ve satıcıdan 1 yıllık donmayan ip tv de satın almak istiyorum, cihazı minix mi tercih etmeliyim yoksa 2000 hd internet machine nin büyük kasalısını mı? Performans da fark var mı acaba?

Sevgili kardeşim öncelikle selamlar kırmızı ile alıntısını yaptığım o olayı öncelikle siz UNUTUN.! Maalesef öyle bir dünya yok 2018 Turkiye'sinde METROPOL diye anılan İSTANBUL'da en büyük ilçesinde internet hızı 4 MB yi zar zor buluyorsa olay bitmiştir.! Ben bile zar zor 12 MB yi zar zor bulabiliyorum size yazacaklarımı DİKKATLE okyunuz bu yazacaklarımı hiç bir yerde bulamazsınız...SAĞLIKLI BİR IP TV YAYINI İZLEMEK İÇİN GEREKLİ OLAN SARTLAR SUNLARDIR.!!!

1.Öncelikle İNTERNET donwland hızınızın ortalama 35 MB civarı olması gereklidir.! ( En azından VDSL denilen bağlantı )
2.Ip server alacağınız yerdeki sistemin UPLOAD hızının mümkün olduğunca yüksek olması gereklidir.!
3.Server kapasitesinin KULLANICI kapasitesi neyse onun üzerine çıkmaması gereklidir.! ( Diyelimki 100 kişi bu 101 olmamalıdır )
4.Server kullanıcı bilginizin tek kişilik kullanılması gereklidir akraba+arkadaş ile paylaşılmamalıdır.!
5.Ip tv üzerine başarılı bir cihaz alınmalıdır.! ( Piyasada bu türde bir çok cihaz vardır benim tavsiyem 2000 HD Mini yada bunun kasalısı CX olandır ama bütçeniz yüksek ise dahada profesyonel cihazlar vardır.)
6.Cihaz bağlantısının wifi ile değil KABLOLU bağlantı ile yapılması gereklidir.!
7.Vs.Vs...

Bu serinin ANASI olan MACHİNA yani sizin deyiminizle BÜYÜK KASALI olan modeli IP TV desteği olmasına rağmen UYDU UYGULAMALARI için 1 numaradır.Ip tv de sizin isteklerinize yani beklentilerinize ne derece cevap verir ben orasını bilemem...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Öncelikle cevap için teşekkür ederim, ip tv için söylediğiniz upload hızı server kapasitesi konularında bilgi ve seçim şansımız var mı bilemedim..örneğin karaköyde satıcı tek tip iptv satıyor ve yıllığı 240 tl diyor o dediklerinizi kime nerden sorup ona göre iptv seçimi yapacaz?

2. Olarakda cihazın büyük kasası ile minix i arasında ne fark var anlayamadım? Hangisinin üstünlüğü var? Uydu uygulamaları dediğiniz özellik büyük kasalı cihazda mı mevcut demek istediniz?
Teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Öncelikle cevap için teşekkür ederim, ip tv için söylediğiniz upload hızı server kapasitesi konularında bilgi ve seçim şansımız var mı bilemedim..örneğin karaköyde satıcı tek tip iptv satıyor ve yıllığı 240 tl diyor o dediklerinizi kime nerden sorup ona göre iptv seçimi yapacaz?

2. Olarakda cihazın büyük kasası ile minix i arasında ne fark var anlayamadım? Hangisinin üstünlüğü var? Uydu uygulamaları dediğiniz özellik büyük kasalı cihazda mı mevcut demek istediniz?
Teşekkürler

1.Maalesef o konularda hiç kimsenin kolay kolay bilgi edinme durumu yoktur tamamen satıcının insafına bakar bu durumlar.Bu işi yapanların bir fiyatı vardır bu hizmeti almak için karar tamamen size aittir.
2.Bu sorunuza zaten cevap vermiştim sanırım gözünüzden kaçmış olmalı 2000 i IP tv ağırlıklı kullanacağım derseniz bunu alacaksınız.(Bu cihaz aynı zamanda zaten UYDU yayınlarınıda mükemmel bir biçimde izlettirmektedirler) Yok ben bir cihaz istiyorum genelde uydu ağırlıklı ve UYGULAMALARI nı kullanacağım ama ara sıra IP tv de izlerim derseniz MACHİNA 3D serilerinden birini alacaksınız. MACHİNA serilerindeki IP tv özelliği cihaza sonradan kazandırılmıştır o yüzden işlemci ve donanım özeliklerinin müsade ettiği kadar çalışabilir. Haa bu nedir 2000 serisi daha ilgili tuşa basar basmaz serverine göre en fazla taş çatlasın 1.5 saniyede bağlanırken bu süre MACHİNA da yaklaşık ortalama 6 saniyeyi bulabilir...