Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
dosya şeklinde notpedde hazırlanan 10 adet serverı girersin + kişisel/usb dosyanıda (4000 kanal) hazırlayıp m3u liste olarak yüklersin.

bu sayfadaki xpanel zip indir
http://www.next.web.tr/showthread.p...Machina-12-06-2017-Tarihli-TEST-Yazılımı.html

xpanel.zip

örnek dosya içeriği
X: i......... 8000 a...... a..........
X: i......... 8000 b..... t..........
X: i...... 8080 E.......... 1234
X: i.......... 1339 a.............. a.....1
X: i..............net 15000 s......... u1fap49CX1
X: 4kip.tv....1795 c...01 c.......01
X: b........co 8080 a........ aqIFMlkkQZ
X: s.......com 8080 a......212 Yp0WAOrm2g
X: i.....................org 8000 @B.........@ yt1uceODTU
X: 1.kdnz........... 80 t...........12 12................
X: xxx.i.......tk 8000 M........... .............

Son düzenleme:

Turkbur

0
Üye
8 Haz 2017
3
0
1
Slm evimde 2000hd minix ve 2000hd cx var aynı xpanel hesabını 2 cihaza yüklersem sorun yaşarmıyım cevaplar için şimdiden tşk

Akman10

0
Üye
21 Şub 2015
40
2
8
Ben cihazi alali 2 ay oldu onceki cihazim amigo plusta ucretsiz iptv bolumunde hem daha fazla hemde sirali listeli kanallar vardi spor kanallarinda beinler skylar bir suruydu ama 2000de cok az kanal var. Acaba x panel girisini mi aktif etmem gerekiyor boyle bir ucretsiz hakkim var mi merak ediyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ben cihazi alali 2 ay oldu onceki cihazim amigo plusta ucretsiz iptv bolumunde hem daha fazla hemde sirali listeli kanallar vardi spor kanallarinda beinler skylar bir suruydu ama 2000de cok az kanal var. Acaba x panel girisini mi aktif etmem gerekiyor boyle bir ucretsiz hakkim var mi merak ediyorum

Diğer cihazınızı ben bilemem ama konunun ilk başlığında anlatıldığı gibi X panele girerseniz karşınıza kategoriler gelecektir.O kategorileri seçip ok lediğinizde içeriğinde ne varsa bulabilirsiniz.... ( Bu hizmet ücretsiz olup imkanlar çerçevesinde yayınlar izlenmektedir.)

Akman10

0
Üye
21 Şub 2015
40
2
8
Diğer cihazınızı ben bilemem ama konunun ilk başlığında anlatıldığı gibi X panele girerseniz karşınıza kategoriler gelecektir.O kategorileri seçip ok lediğinizde içeriğinde ne varsa bulabilirsiniz.... ( Bu hizmet ücretsiz olup imkanlar çerçevesinde yayınlar izlenmektedir.)

x panel hesabım yok diger kanallar mevcud ben x panelde veriliyor mu ucretsiz ayrı bir kategori oluyor mu diye merak ettim

tuna0761

0
Üye
15 Ağu 2017
1
0
1
Uydu cihazı seçiminde karasız kaldım.5300 kanallı iptv hesabım var. Android tv boxta sorunsuz izliyorum.Ama uydudan tv box geçmek zor oluyor. Onun için Next 2000 HD cihazını almayı düşünüyorum. Kafama birkaç soru takıldı.

1- 5300 kanallı iptv hesabımı bu cihaza yükleyebilir miyim.Bu cihaz 4000 ile sınırlı tutulmuş.
2- İptv kanallarında favori atayabilme imkanı var mıdır?
3- İptv'deki vod filmlerde ileri-geri sarma özelliği var mı?
4- Dsmart HD Humax HBR 2002S uydu alıcısı kullanıcısıyım.Uydudaki HD kanal kalitesi Dsmart cihazı ile kıyaslanırsa nasıldır?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Uydu cihazı seçiminde karasız kaldım.5300 kanallı iptv hesabım var. Android tv boxta sorunsuz izliyorum.Ama uydudan tv box geçmek zor oluyor. Onun için Next 2000 HD cihazını almayı düşünüyorum. Kafama birkaç soru takıldı.

1- 5300 kanallı iptv hesabımı bu cihaza yükleyebilir miyim.Bu cihaz 4000 ile sınırlı tutulmuş.
2- İptv kanallarında favori atayabilme imkanı var mıdır?
3- İptv'deki vod filmlerde ileri-geri sarma özelliği var mı?
4- Dsmart HD Humax HBR 2002S uydu alıcısı kullanıcısıyım.Uydudaki HD kanal kalitesi Dsmart cihazı ile kıyaslanırsa nasıldır?

1.Maalesef 4000 kanal ile sınırlı olduğu için yükleyemezsiniz.!
2.Hayır X-PANEL de favori atayamazsınız ama USB kişisel dosyada M3U dosyası olarak 4000 kanal içinde istediğiniz gibi kanal sıralayabilirsiniz.!
3.Hayır o bölümde böyle bir özellik YOKTUR.!
4.Yazmış olduğunuz cihazdan kullanmadığım için her iki cihaz arasında HD görüntü kalitesi yönünden kıyaslamada dolayısı ile yapamam.!

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Haydar hocam merhaba size bir konuda bana yardımcı olmanızı isteyeceğim. Nets minix 2000 cihazı aldığımdan itibaren x panele girdiğim bazı ip adreslerinde özellikle adutlarda ve filmlerde 1 veya 2 dakika gösterdikten sonra cihazda şifreli yazısı çıkıyor yine 1 veya 2 dakika sonra yayın açılıyor bu böyle devam edip gidiyor .Bu sorunumu bu kadar yazılıma ve internetten aldığım ve cihaza girdiğim çeşitli DNS lere rağmen gideremedim. Oysa diğer bir odamda bulunan Nets Amigo plus cihazımda bu sorunların hiç birini yaşamıyorum .Aynı İP leri plusa giriyorum ve sorunsuz izliyorum.Plustaki DNS leri 2000 machineye giriyorum ne yapsam bir türlü cihazı aldım alalı bu sorunumu gideremedim. Sizce bu hata nerden kaynaklanıyor.yardımlarınızı bekliyorum.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Haydar hocam merhaba size bir konuda bana yardımcı olmanızı isteyeceğim. Nets minix 2000 cihazı aldığımdan itibaren x panele girdiğim bazı ip adreslerinde özellikle adutlarda ve filmlerde 1 veya 2 dakika gösterdikten sonra cihazda şifreli yazısı çıkıyor yine 1 veya 2 dakika sonra yayın açılıyor bu böyle devam edip gidiyor .Bu sorunumu bu kadar yazılıma ve internetten aldığım ve cihaza girdiğim çeşitli DNS lere rağmen gideremedim. Oysa diğer bir odamda bulunan Nets Amigo plus cihazımda bu sorunların hiç birini yaşamıyorum .Aynı İP leri plusa giriyorum ve sorunsuz izliyorum.Plustaki DNS leri 2000 machineye giriyorum ne yapsam bir türlü cihazı aldım alalı bu sorunumu gideremedim. Sizce bu hata nerden kaynaklanıyor.yardımlarınızı bekliyorum.

bende x panelde seyrettiğim kanalda bir dakika izliyorum.ama aynı sahne geri dönüyor bir dakika sonra tekrar başa dönüyor.bu olay canlı yayında bile mevcut.cihazda cccam hesabı yok .olsa bile kapalı durumda.yazılım yüklemelerinden sonra 1 nolu seçenek ile siliyorum.kısacası xpaneli ayaklarımı uzatıp çayımı yudumlayarak seyredemiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sizinki gerçektende ilginç bir sorun IP-TV de yayın oynarken ŞİFRELİ yazması çok enteresan.! Bende bu şekilde bir sıkıntı yok ama benzer sorunlar yaşamaktayım.İsterseniz bana yazdıklarınızın aynısını DOKTOR üstadımızada bu şekilde yazın bizde ayrıca kendisine bu durumu iletiriz...

bende x panelde seyrettiğim kanalda bir dakika izliyorum.ama aynı sahne geri dönüyor bir dakika sonra tekrar başa dönüyor.bu olay canlı yayında bile mevcut.cihazda cccam hesabı yok .olsa bile kapalı durumda.yazılım yüklemelerinden sonra 1 nolu seçenek ile siliyorum.kısacası xpaneli ayaklarımı uzatıp çayımı yudumlayarak seyredemiyorum.

Sizi anlıyorum bu soruna benzer şeyleri bazen bende yaşıyorum ilginç olan PC de VLC player ile izlerken sıkıntı görünmüyor.Bazı portlarda oluyor özellikle maç sırasında.Bu hafta böyle olursa yine bu sefer MACHİNA 3D ile aynı bilgilerle deneyeceğim bakalım durum onda ne göstecek...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Haydar hocam sizden bir konuda özür diliyorum. xpanellere geçici ip adreslerini girdiğimde 1 veya 2 dakika gösteriyor sonra bağlanamadı yazısı çıkıyor sonra yine 1 veya 2 dakika sonra yine bağlanıyor sonra aynı işlem yani bağlanamadı yazısı çıkıyor ben size şifreli yayın yazıyor demiştim bu hatamdan dolayı tekrar özür dilerim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hasan abim adultlar dediğinin server adresi bendede girili biliyorsun)) abim 25 kişilik server malum o adres o adresin adultları sende film dizi ve belgeseller bende dahası o adres uzun süreli oldugu için 26 kişi girdiginde aynı Yayına (örnek maç anında yada popüler adulta atar buda normal) aşırı giriş oldugunda atacagından baglanamadı diyor bu bendede oluyor normal abim.sorun cihaz kaynaklı degil sonucda bedavacıyız ))).

Bana yazdıgındada şifreli yazıyor demiştin imkansız abi demiştim.şimdi Baglanamadı yazdıgın için genel cevap yazdım.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Abim öncelikle selamlar Abim sorun şu benim kafamın takıldığı daha yukarıdaki yazımıda okuduysan bu sorun machine 2000 de var neden aynı ipleri next amigo plusta yaşamıyorum biri sorunsuz çalışıyor diğeri bağlanamadı yazısı çıkıyor sorun bu ikiside next in cihazı biri son model diğeri ondan daha düşük.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim benim cihazdada aynı dedim zaten ve orda amigoyu yazdıgını gördüm.İşin tekniğini bilmiyorum bu konu tam Üstad Doktorluk düzgün bir anlatımla amigonun klasörlerindeki gösterici ile machinanın göstericisinin ne oldugu bilinmeli dahası amigodaki gösterici kodları bizim cihaza uyumu, uygulanabilirligi ,var olan diger uygulamalarla uyumu araştırılmalı bunlarda bizleri aşan konular.

ushendim

0
Üye
29 Eyl 2017
2
0
1
1 haftadır bu cihaza ıp tv yüklemeye calısıyorum olmuyor x panel bağlantı hatası veriyor m3u dosyası atıyorum olmuyor bulundugum yerdeki next servisi bilmiyor kimse bilmiyor nasıl bir cihaz aldıysam burdaki yazılanları yaptım yine olmadı servisi nerde bu cihazın

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
1 haftadır bu cihaza ıp tv yüklemeye calısıyorum olmuyor x panel bağlantı hatası veriyor m3u dosyası atıyorum olmuyor bulundugum yerdeki next servisi bilmiyor kimse bilmiyor nasıl bir cihaz aldıysam burdaki yazılanları yaptım yine olmadı servisi nerde bu cihazın

Şimdi sevgili kardeşim siz hele özel pm ile size verilen hesap bilgisini bir yollayın. Bir bakalım duruma....

cem32

0
Üye
23 Şub 2015
50
18
8
Arkadaslar benim görüsüm son yazilimlar xtream iptv yi iyice kasmaya basladi ayni internet saglayici ayni sunucu ama yayin cok kesilmeye basladi ve bu son yazilimda ses kaymasi cok asiri görmeye basladim sizde bu durumu gözlemliyormusunuz.