Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IP TV Kanal Listesi Hazırlamak ve Yüklemek

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Çetinn onlara gerek kalmayacak her bölüm 4000 e çıktı şu an rahat ol ok .

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
A.Kadir üstat (xtream 5 adet ayrı panel 1000 kanaldan ayrı ayrı toplam 5000 kanal demek ) (Iptv server ) yükletirsem 1000 kanala kadar (sinema 1000 kadar)(Spor 1000 kadar)(Ulusal kanal 1000 kadar) vs böylece ayrı ayrı xtream 5 adet panel'e 5000 adet her bir xtream'e ayrı ayrı kanallar yüklenebilir mi?
A.Kadir üstat sen veya bu konu ile ilgili bilgisi olanlar bizleri aydınlatırsa memnun olurum. (Yukarıda bahsetmişdiniz daha sonraki yazılım işimizi görecek ama şu
an hemen server yükletelim diyorum) selamlar

üstad cevaplamış şu an yazılım test ediliyormuş yakında verirler bende bu cihaz yok mach1 ustanın verdiği bilgileri yazdım
x panel girişine 5 adet girilebiliyor evet amaç zaten ayrı ayrı panelleri girebilmek bu sayı ilerde 10 taneye çıkabilirmiş gene mach1 ustadan alıntıdır kendi beyanı

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Ilk verilecek update yazılımda yapılanlar
1-Teletextte türkçe karakter sorunu giderildi
2-Iptv mu3 ve xpanel kanal kapasite 1000 den 4000 e arttırıldı
3-Yeni biss key ekleme kaydetme sorunu giderildi
4-Usals menudeki yanlış translate enlem boylam düzeltildi
5-Iptv m3u yüklemede eski listenin silinmesi kaldırıldı.
6-3TB hdd lere kayıt etme sorunu giderildi
7-Favori kategorisinde favorilere isim verme eklendi

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Next her zaman bir numara niye?Destek veren arkadaşların mücadelesi sonucu.Varsa;Next yoksa yine next,hiç kimsenınde
borazanlığını yapmıyorum.Yeri geldimi varsa hataları baştan söylüyor ve yazıyorum.İyiye değil en iyiye ulaşmak için NEXT

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Next her zaman bir numara niye?Destek veren arkadaşların mücadelesi sonucu.Varsa;Next yoksa yine next,hiç kimsenınde
borazanlığını yapmıyorum.Yeri geldimi varsa hataları baştan söylüyor ve yazıyorum.İyiye değil en iyiye ulaşmak için NEXT

Güzel söylüyorsunuz fakat diğer cihazlara destek verilmiyor sadece machina grubu yazılım alıyor diğer minixler veya kasalı cihazlara destek yok talep iletmemize rağmen machina grubu ne istiyorlarsa yazıyorlar bizim cihaza 1 yıldır yazılım yok sorunları yazmama tekrar tekrar iletmeme rağmen her cihaza destek gelse tamam diyeceğim ama yok bu cihazı kullandığınız için görüşünüz böyle olabilir dediğim gibi machina hariç diğer cihazlara destek yok machina grubu 1 ayda veya daha kısa sürede yazılım alıyor her cihaz alsa bizlerde sevinsek

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
2000 serisi hariç diğer modellerden birşey beklemeyin uzun ömürlü diye yıllardır yazıyoruz hala gidipte alanlar hatayı kendisinde arayacak olay bu kadar basit.2000 serisi olmasa next olmazdı 2000 hariç diğer hiçbir seride zaten tutmadı uzun ömürlüde olmadı yani sonuç dinleyin biraz ona göre cihaz model alın.

Son düzenleme:

Çetinn

0
Üye
9 Eki 2016
4
0
1
Sayın mach1 anladığım kadarı ile bu makinada Uydudan güncelleme yok galiba yeni verilecek yazılıma eklenirse çok güzel olur kanısındayım...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
2000 serisi hariç diğer modellerden birşey beklemeyin uzun ömürlü diye yıllardır yazıyoruz hala gidipte alanlar hatayı kendisinde arayacak olay bu kadar basit.2000 serisi olmasa next olmazdı 2000 hariç diğer hiçbir seride zaten tutmadı uzun ömürlüde olmadı yani sonuç dinleyin biraz ona göre cihaz model alın.

O zaman diğer minix ve kasalı modelleri üretmeselerdi direk 2000 serisi ile devam etselerdi bizlerde next güvencesi için almıştık o zaman sağlam bir cihaz almış olurduk piyasa da bu kadar next cihazı olmazdı kaliteli ömrü uzun bir cihaz alırdık machina ve yeni çıkan 2000hd internet machina hariç diğer cihazlar destek almıyor madem destek vermiyorsun neden üretiyorsun sorun bizlerde değil kalitesine güvenerek aldığımız cihazlar destek verseler kimse mağdur olmaz sorunlarımızı o zaman next destek sitesine boşuna iletmiş oluyoruz madem destek yok

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Sayın mach1 hocam

Sözlerinizin tamamına katılmak isterdim fakat Tabiatın Kanununa aykırı .Bizler Next ürünlerini Kaliteli olduğuna inandığımız inandırıldığımız için aldık. hata yapmış olabiliriz amma Nexti Next yapan belirttiğiniz gibi 2000 serisi ise o cihazı alan tüketici faktörü ve isteklerine uygun üretim olduğu içindir. .Bu tip özellikleride en iyi önce sizler biliyorsunuz şimdi bende 3 adet next ürünü var 2 adet minixhd pempe ve blue bir adet de machina3d çift tunerli. minixi aldığımda Alli chipli mühendislik harikası deniyordu yorumlarda(Kutu üzeri ve Kataloğlarda ) evet o günkü ihtiyaca cevap veriyordu ve 2016 yılına kadar destek verildi veren Next firmasıydı bunu kabul ediyorum lütfen, Taşları yerli yerine koyarken Türkiyenin karekteristik özelliği olan dünü inkar edip dün dündür bugün bugündür yanlışına düşmeyelim.
Şunuda kabul edelim Lütfen Next müşterisi Tüketicidir Tüketendir Tüketilen değildir. Nexti next de Nextde yapan tek faktördür ve tüketici olarak basit hesap yapmaz Sadıktır...

Sevgi Saygıyla

(Not:

Teknik destek sitesindeki güncellemeler içinde teşekkürlerimi sunarım (!),
Konu dışı yazdığım için tüm forum arkadaşlarımdan özür dilerim.)

Son düzenleme:

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
İp tv bölümünde usb den listeyi görüyorum. Fakat oynatamiyorum.bağlanamıyorum diyor.lütfen yardım. USB den mu3 dosyası ile....1846 toplam kanallar. Baglanmadı ibaresi var.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
İp tv bölümünde usb den listeyi görüyorum. Fakat oynatamiyorum.bağlanamıyorum diyor.lütfen yardım. USB den mu3 dosyası ile....1846 toplam kanallar. Baglanmadı ibaresi var.

Önce usbden yükldiklerini bir kontrol et aktifmi değilmi muhtemelen aktif değil o yüzden hata alıyorsun

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Mümkün değil nete bağlımı cihaz kontrol et sağlamsa bağlanman gerek

Nete bağlı olduğunu ve adreslerin aktif olduğu varsayalım cihazın elektriğini kes tekrar ver net bağlantısını kontrol et tekrar dene

Son düzenleme:

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
Nete bağlı free share ile izlenen kanallar açık şifreli ler.
Acaba yeniden mi mu3 dosyasını oluştursam.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Nete bağlı free share ile izlenen kanallar açık şifreli ler.
Acaba yeniden mi mu3 dosyasını oluştursam.

Arkadaşım Özel servermi yoksa Free-servermi kullanıyorsunuz.? Eğer ÖZEL server kullanıyorsanız alın servis sağlayıcınızdan X-PANEL bilginizi uğraşmayın M3U larla.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Ip tv killaniyorum

Sn.Arkadaşım sanırım yine beni anlamadınız ben size ÖZEL mi yoksa FREE mi diye sorum.! ( IP tv kullandığınızı anladım.) Aklıma gelmişken sanırım ülkede son 3 günden beri neler oluyor farkındasınız.! O yüzden İNTERNET ile sıkıntıları olan arkadaşlarımız durum sakinleşinceye kadar sabırla beklesinler.! İnternet doğru dürüst çalışmazken cihazdan hangi uygulama olursa olsun performans beklemek biraz hayalcilik olur.Evimizde doğru dürüst test bile yapamaz olduk internet ağırlaşması bir yandan yasaklar bir yandan.!!! (Bende bile sıkıntılı idi bu hafta her zaman izleyebildiğim yayınları donmalar yüzünden izleyemedim.SABIR-SABIR) :dayi:

Son düzenleme: