Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IP TV Kanal Listesi Hazırlamak ve Yüklemek

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Hocam kendi ip listemi bugun atayım dedim ama sonu ts ile biteni aldı sonu m3u8 uzantılı olan ip görmedi bilen var mı bunu iki dosya şeklin de denedim birini full ts yaptım birini full m3u8 uzantılı yaptım ts gördü m3u8 olanı seçenekler de yok

cimit

0
Üye
27 Eyl 2012
28
3
3
Xtream dışında yukarıdaki gibi m3u şeklimde listeyi attım ama maalesef görüntüleyemiyorum. Düğmeye basınca xpanel menüsü geliyor. Bn xpanele değil m3u olarak liste yüklemek isriyorum. Xpanelde çalışmıyor dosya. Mümkün mü?

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,520
22,576
113
Adana
Xtream dışında yukarıdaki gibi m3u şeklimde listeyi attım ama maalesef görüntüleyemiyorum. Düğmeye basınca xpanel menüsü geliyor. Bn xpanele değil m3u olarak liste yüklemek isriyorum. Xpanelde çalışmıyor dosya. Mümkün mü?

m3u dosyasını usbye at usb'yi cihaza tak kumandadan İPTV Tuşuna Bas Çıkan Pencereden Free İptv'yi Seç..Free İptvye Girince En Altda Sağda Mavi Tuş Var (USB'den Liste Yükle) Mavi Tuşa Bas Listeni Yükle...Sonra İzlemeye Başla.........

harbi67li

New member
Üye
21 Ara 2021
1
0
1
merhaba,
bende her hangi kanali yazarsam yazayim servis kullanilanilir degil yaziyor.
bana güncel bir kanal listesi yollayabilirmisiniz?

pokemon39

0
Üye
23 Ocak 2017
1
0
1
Merhaba, RTSP video oynatabiliyor mu bu cihaz?
IPTV olarka Xstream dan ekliyorum ama görüntüyü açmıyor bir türlü.
Bilgisayarda VLC de sorunsuz izliyorum ama cihazda iptv kanalı olarak açtığımda bağlantı yok diyor.

rtsp://kullaniciadi:[email protected]:554/stream1 şeklinde linkim.