Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
Benim cihazında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyor. Bu ne demek acaba. Ikıncı mesele chasse et peche ve pescare cacciare ( av ve balık tutkunları için kanallar) aciyordu ancak şu an açmıyor. Ama diğer kanallar aciyor

Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor.
bundan sonra Cardsharing çalışmaz next iptv çalışıyor.
dijimemo ile irtabata geçip ücretli Cardsharing almaları gerekiyor.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için yararlanamıyorum.

Son düzenleme:

REİS2023

Member
Üye
26 Eyl 2018
48
16
8
Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) açımıyor süresi 2019

cakiroglu41

0
Üye
2 Eyl 2018
5
1
3
Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor.
bundan sonra Cardsharingleri ve next iptv çalışmaz.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için her ikisindende yararlanamıyorum.

Bilgi için teşekkürker.

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
bundan sonra Cardsharing çalışmaz next iptv çalışıyor.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için yararlanamıyorum.
Bilgi için teşekkürker.
İKS TANIMSIZ yazması bitmiş anlamına gelmiyor yanlış bilgilendirme yapmayın bence. Bende cihazı alalı iki ay oldu ve bir sene sürem var lakin arada serverden kaynaklı tanımsız yazabiliyor ve ardından düzelebiliyor sırf bir kanal açılmıyor ve iks tanımsız yazıyor diye bitmiş anlamına gelmiyor. Eskiden bitiş tarihi neyse düzelince yine ona dönecektir.

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
İKS TANIMSIZ yazması bitmiş anlamına gelmiyor yanlış bilgilendirme yapmayın bence. Bende cihazı alalı iki ay oldu ve bir sene sürem var lakin arada serverden kaynaklı tanımsız yazabiliyor ve ardından düzelebiliyor sırf bir kanal açılmıyor ve iks tanımsız yazıyor diye bitmiş anlamına gelmiyor. Eskiden bitiş tarihi neyse düzelince yine ona dönecektir.
Slm mucro ben kendimden de bahsettim benim süremin bittiğini ve yaralanamadığımı belirttim ordaki yazılarımı iyi okuyun lütfen süresi süresi olanlarında seyretmeye devam edeceklerini belirttim.

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Slm mucro ben kendimden de bahsettim benim süremin bittiğini ve yaralanamadığımı belirttim ordaki yazılarımı iyi okuyun lütfen süresi süresi olanlarında seyretmeye devam edeceklerini belirttim.

(Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor)

Ben bu bölüme cevap olarak yazdım sıkıntı yok..Maksat yanlış bilgilendirilmesin.Bende kendimden bildiğim için bilgilendirdim ;)

Ve Aleyküm selam bu arada

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
199
43
Iks süre bitiş tarihi 28.04.2019 du.
Son yazılımı yükleyin ce Iks süre
tanımsız oldu. CihazIn alış tarihi nisan 2018
Iks nin düzelmesi ni bekliyorum.

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Çok demokrat bir forum olduğu için tek tek tüm mesajlarımı sileceğim,nedenine gelince yazdığım doğrular birilerine battığı için siliniyor,aslında o birileri de diğerleri de aynı kişiler.

Son düzenleme:

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi hava durumu ve diğer yayınlar çıkmaya başladı sadece iks tarihi bitmiş olanlar Cardsharing leri çalışmaz iyi seyirler

theleon

New member
Üye
26 Eyl 2018
17
7
3
Bu iks de kanalları izlemek için hotbird çanağımı lazım ? Sadece internet yetmiyor mu ?

grandee

0
Üye
19 Tem 2016
2
0
1
MERHABA BEN YENİ ALDIM TEKNOSA DAN BU CİHAZI. İNTERNET TEN GÜNCELLEME BUTONUYLA GÜNCELLEDİM. FREE SERVER AKTİF OLMUYOR HATA VERİYOR. HOTBİRD UYDUSUNDAKI KANALLARIN ŞİFRESİNİ DE CÖZMÜYOR. BU ARADA GÜNCEL ŞİFRELERİDE İNDİRDİM CİHAZ ÜZERİNDEN VE SİTENİZDEN. NEYİ YANLIŞ YAPIYORUM ANLAMADIM.

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
Bitiş tarihi benim cihazımda (NEXT YE-2000 USB) 20.09.2019 fakat kanallar açılmamakta.

bbelek

0
Üye
5 Ara 2011
16
0
1
Aynı sorun bende de var.Cihazı fabrika ayarlarına getirdim.Yine olmadı.Önceden açılan şifreliler de açılmıyor.
Bitiş tarihi benim cihazımda (NEXT YE-2000 USB) 20.09.2019 fakat kanallar açılmamakta.

MERHABA BEN YENİ ALDIM TEKNOSA DAN BU CİHAZI. İNTERNET TEN GÜNCELLEME BUTONUYLA GÜNCELLEDİM. FREE SERVER AKTİF OLMUYOR HATA VERİYOR. HOTBİRD UYDUSUNDAKI KANALLARIN ŞİFRESİNİ DE CÖZMÜYOR. BU ARADA GÜNCEL ŞİFRELERİDE İNDİRDİM CİHAZ ÜZERİNDEN VE SİTENİZDEN. NEYİ YANLIŞ YAPIYORUM ANLAMADIM.
ökmkk

bbelek

0
Üye
5 Ara 2011
16
0
1
arkadaşlar server ayarlarını açık konumdan kapalı konuma getirin. kanallar açılaçak ve ıks bitiş tarhi de tanımssız olanlar da bitiş tarihide yazacak dır ben o şekilde yaptım oldu iyi seyirler.

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
arkadaşlar server ayarlarını açık konumdan kapalı konuma getirin. kanallar açılaçak ve ıks bitiş tarhi de tanımssız olanlar da bitiş tarihide yazacak dır ben o şekilde yaptım oldu iyi seyirler.
Öneriniz için teşekkür ederim fakat bende işe yaramadı.

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Çok demokrat bir forum olduğu için tek tek tüm mesajlarımı sileceğim,nedenine gelince yazdığım doğrular birilerine battığı için siliniyor,aslında o birileri de diğerleri de aynı kişiler.

Son düzenleme:

nurxc

Member
Üye
2 Eki 2018
37
24
18
42
Kayseri
Arkadaşlar yeni cihaz alımında free Share 12 aymi ?? Bende ıks bitiş 04.10.2019 diyor 12 ay yani .bilgisi olan var mı??