Neler yeni

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

OCTAVİA1

Özel Üye
Özel Üye
Benim cihazında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyor. Bu ne demek acaba. Ikıncı mesele chasse et peche ve pescare cacciare ( av ve balık tutkunları için kanallar) aciyordu ancak şu an açmıyor. Ama diğer kanallar aciyor
Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor.
bundan sonra Cardsharing çalışmaz next iptv çalışıyor.
dijimemo ile irtabata geçip ücretli Cardsharing almaları gerekiyor.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için yararlanamıyorum.

Son düzenleme:

cakiroglu41

New member
Üye
Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor.
bundan sonra Cardsharingleri ve next iptv çalışmaz.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için her ikisindende yararlanamıyorum.
Bilgi için teşekkürker.

mucro

Member
Üye
bundan sonra Cardsharing çalışmaz next iptv çalışıyor.
cakiroglu41 sizin iks suresi bitmemiş ise seyretmeye devam edebilirsiniz ikinci mesele chasse et peche ve pescare cacciare şifreleme sistemi değiştiği için şu anda zaten açılmıyor.Kendi cihazımın iks suresi bittiği için yararlanamıyorum.
İKS TANIMSIZ yazması bitmiş anlamına gelmiyor yanlış bilgilendirme yapmayın bence. Bende cihazı alalı iki ay oldu ve bir sene sürem var lakin arada serverden kaynaklı tanımsız yazabiliyor ve ardından düzelebiliyor sırf bir kanal açılmıyor ve iks tanımsız yazıyor diye bitmiş anlamına gelmiyor. Eskiden bitiş tarihi neyse düzelince yine ona dönecektir.

OCTAVİA1

Özel Üye
Özel Üye
İKS TANIMSIZ yazması bitmiş anlamına gelmiyor yanlış bilgilendirme yapmayın bence. Bende cihazı alalı iki ay oldu ve bir sene sürem var lakin arada serverden kaynaklı tanımsız yazabiliyor ve ardından düzelebiliyor sırf bir kanal açılmıyor ve iks tanımsız yazıyor diye bitmiş anlamına gelmiyor. Eskiden bitiş tarihi neyse düzelince yine ona dönecektir.
Slm mucro ben kendimden de bahsettim benim süremin bittiğini ve yaralanamadığımı belirttim ordaki yazılarımı iyi okuyun lütfen süresi süresi olanlarında seyretmeye devam edeceklerini belirttim.

mucro

Member
Üye
Slm mucro ben kendimden de bahsettim benim süremin bittiğini ve yaralanamadığımı belirttim ordaki yazılarımı iyi okuyun lütfen süresi süresi olanlarında seyretmeye devam edeceklerini belirttim.
(Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi tanımsız yazıyorsa malesef iks süresi bitmiş demek oluyor)

Ben bu bölüme cevap olarak yazdım sıkıntı yok..Maksat yanlış bilgilendirilmesin.Bende kendimden bildiğim için bilgilendirdim ;)

Ve Aleyküm selam bu arada

durakb

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
Iks süre bitiş tarihi 28.04.2019 du.
Son yazılımı yükleyin ce Iks süre
tanımsız oldu. CihazIn alış tarihi nisan 2018
Iks nin düzelmesi ni bekliyorum.

Levo67

New member
Üye
Aynı sorun bende de var.Cihazı fabrika ayarlarına getirdim.Yine olmadı.Önceden açılan şifreliler de açılmıyor.

OCTAVİA1

Özel Üye
Özel Üye
Next 2000 hd kullanıcıları cihazlarında iks bitiş tarihi hava durumu ve diğer yayınlar çıkmaya başladı sadece iks tarihi bitmiş olanlar Cardsharing leri çalışmaz iyi seyirler

theleon

New member
Üye
Bu iks de kanalları izlemek için hotbird çanağımı lazım ? Sadece internet yetmiyor mu ?

grandee

New member
Üye
MERHABA BEN YENİ ALDIM TEKNOSA DAN BU CİHAZI. İNTERNET TEN GÜNCELLEME BUTONUYLA GÜNCELLEDİM. FREE SERVER AKTİF OLMUYOR HATA VERİYOR. HOTBİRD UYDUSUNDAKI KANALLARIN ŞİFRESİNİ DE CÖZMÜYOR. BU ARADA GÜNCEL ŞİFRELERİDE İNDİRDİM CİHAZ ÜZERİNDEN VE SİTENİZDEN. NEYİ YANLIŞ YAPIYORUM ANLAMADIM.

gokan90

New member
Üye
Bitiş tarihi benim cihazımda (NEXT YE-2000 USB) 20.09.2019 fakat kanallar açılmamakta.

bbelek

New member
Üye
Aynı sorun bende de var.Cihazı fabrika ayarlarına getirdim.Yine olmadı.Önceden açılan şifreliler de açılmıyor.
Bitiş tarihi benim cihazımda (NEXT YE-2000 USB) 20.09.2019 fakat kanallar açılmamakta.
MERHABA BEN YENİ ALDIM TEKNOSA DAN BU CİHAZI. İNTERNET TEN GÜNCELLEME BUTONUYLA GÜNCELLEDİM. FREE SERVER AKTİF OLMUYOR HATA VERİYOR. HOTBİRD UYDUSUNDAKI KANALLARIN ŞİFRESİNİ DE CÖZMÜYOR. BU ARADA GÜNCEL ŞİFRELERİDE İNDİRDİM CİHAZ ÜZERİNDEN VE SİTENİZDEN. NEYİ YANLIŞ YAPIYORUM ANLAMADIM.
ökmkk

bbelek

New member
Üye
arkadaşlar server ayarlarını açık konumdan kapalı konuma getirin. kanallar açılaçak ve ıks bitiş tarhi de tanımssız olanlar da bitiş tarihide yazacak dır ben o şekilde yaptım oldu iyi seyirler.

gokan90

New member
Üye
arkadaşlar server ayarlarını açık konumdan kapalı konuma getirin. kanallar açılaçak ve ıks bitiş tarhi de tanımssız olanlar da bitiş tarihide yazacak dır ben o şekilde yaptım oldu iyi seyirler.
Öneriniz için teşekkür ederim fakat bende işe yaramadı.

Levo67

New member
Üye
Dün Tanımsız yerine tarih geldi.Kanallar da açılıyor,şifrelilerdeki sık yaşanan donma da seyrekleşti.Sanırım Next Teknikerleri çalışıyorlar biraz sabır.

nurxc

Member
Üye
Arkadaşlar yeni cihaz alımında free Share 12 aymi ?? Bende ıks bitiş 04.10.2019 diyor 12 ay yani .bilgisi olan var mı??