Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 25.11.2016 Tarihli Yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Kanal gecisleri renklerdeki canlilik uydu tarama hizi iptv deki kalite super +18 beni ilgilendirmiyor onun icin yorumum yok �� kanal gecislerde hafif kararip oteki kanala gecisi ve hizi mukemmel elinize saglik.next fanatigiyim zaten evimdeki 3 tv dede next uydu alicisi var ve bir kere servise goturmedim.karbon ayrica yazilimlar icin tsk.

--------------------

Yeni yazilimdan sontra fabrika ayarlarina donup reset atmamistim onu yaptim bilginize .

Ücretli iptv mi kullanıyorsunuz?

bgezer35

0
Üye
5 Tem 2012
53
0
6
Cihazda olan

--------------------

Kar yakindir .kar yagdigi zaman birde yogun oldugu zaman tv seyredemiyordum .iptv sayesinde bu sikintida ortadan kalkmis oldu.

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
25/11/2016 yazılımında teletex ana sayfa açılmıyor 101 yazarak açılıyor 100 siyah ekran kalıyor daha önceki yazılımlarda sorun yoktu ilgili arkadaşlara duyurulur.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
25/11/2016 yazılımında teletex ana sayfa açılmıyor 101 yazarak açılıyor 100 siyah ekran kalıyor daha önceki yazılımlarda sorun yoktu ilgili arkadaşlara duyurulur.

Evet kardeşim aynen doğrudur hemen not alınıp geri bildirim yapılacaktır,şimdilik bu şekilde idare edelim muhtemelen verilecek ilk yazılımda bu sıkıntı düzeltilir...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
cıhazda menu ayarlarda Ruscaya menu çevrilmiyor! haftaya yenı yazlım inşaALLAH bekleniyor Rusca Almanca eklenecekmiş

Son düzenleme:

Ceoman

0
Üye
6 Kas 2016
17
0
1
Rica ederim, amaç bilgi paylaşmak. Başka bir zaman da sizin bilginizden faydalanırız...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili Dostlarım bu lisan seçimi yazılım bug hatası ve birkaç birşey daha ilgili yere aynen bildirilmiştir.! Mümkün olan zaman zarfında düzeltilecektir muhakkak suretle...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
arkadaşlar machina minix için AV çıkış kablo hangi modelin AV kablosu uyumludur,ikinci odada TV-HDMI çıkışı yok, NextTango AVkablosnu denedim (tüm renklerni TVnin vıdeo girişinde denedim - cihazda vıdeo seçim 576) yene görüntü olmadı TVde

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar machina minix için AV çıkış kablo hangi modelin AV kablosu uyumludur,ikinci odada TV-HDMI çıkışı yok, NextTango AVkablosnu denedim (tüm renklerni TVnin vıdeo girişinde denedim - cihazda vıdeo seçim 576) yene görüntü olmadı TVde

Normalde bu cihaz için marka önemli değildir önemli olan kablonun kendisidir yani sağlam olmasıdır.Sizin yazdığınıza istinaden benim diyebileceğim bir kaç şey vardır.
1.Kullanmak istediğiniz tv deki o girişler çalışıyormu.? ( Başka bir cihazda görüntü geliyormu.? )
2.Bağlantı için kullandığınız kablo sağlammı.?
3.2000 Hd nin çözünürlük ayarını birde 720P yada İ olarak denedinizmi.?
4.Jak fişin cihaza tam olarak oturup oturmadına eminmisiniz.?
5.Bir başka kablo ile deneme yaptınızmı.?
6.ilk 5 madde için cevabınız eğer evet ise o halde belkide cihazın o çıkışı arızalı olabilir.!

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Normalde bu cihaz için marka önemli değildir önemli olan kablonun kendisidir yani sağlam olmasıdır.Sizin yazdığınıza istinaden benim diyebileceğim bir kaç şey vardır.
1.Kullanmak istediğiniz tv deki o girişler çalışıyormu.? ( Başka bir cihazda görüntü geliyormu.? )
2.Bağlantı için kullandığınız kablo sağlammı.?
3.2000 Hd nin çözünürlük ayarını birde 720P yada İ olarak denedinizmi.?
4.Jak fişin cihaza tam olarak oturup oturmadına eminmisiniz.?
5.Bir başka kablo ile deneme yaptınızmı.?
6.ilk 5 madde için cevabınız eğer evet ise o halde belkide cihazın o çıkışı arızalı olabilir.!

Haydar kardeş size zahmet etmişim-size çok teşekkür ediyorum! sorun çözüldü AV kablo tam olarak cihazın AV çıkışına geçmemiş- next tango plus cihazın AV kablosu çalışdı minix MACHINADA- kırmızı>video - sarı ve beyaz>audio

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar kardeş size zahmet etmişim-size çok teşekkür ediyorum! sorun çözüldü AV kablo tam olarak cihazın AV çıkışına geçmemiş- next tango plus cihazın AV kablosu çalışdı minix MACHINADA- kırmızı>video - sarı ve beyaz>audio

Hadi gözünüz aydın olsun sorun çözülmüş teşekkürler nacizane benden...

pio

0
Üye
16 Kas 2016
9
0
1
slm arkadaşlar cihazımı 2000hd machine yeni aldım ilk yazılımı atacağım inş.bu yazılımımı atayım yoksa next servis sitesinde kinimi? malum açılan bütün şifreli kanallar için bir fark var mı iki yazılım arasında ayrıca karbon usta ve destek veren bütün dostlara teşekkür ediyoruz iyiki varsınız

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
slm arkadaşlar cihazımı 2000hd machine yeni aldım ilk yazılımı atacağım inş.bu yazılımımı atayım yoksa next servis sitesinde kinimi? malum açılan bütün şifreli kanallar için bir fark var mı iki yazılım arasında ayrıca karbon usta ve destek veren bütün dostlara teşekkür ediyoruz iyiki varsınız
Hayırlı olsun gönüllü rahatlıyla burdaki yazılımıda ata bilirsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim.Size tavsiyem önce DÜZEN menüsündeki CİHAZ-BİLGİLERİ ni OK leyin YAZILIM VERSİYONU kısmınında V1.245(P1.12) 25-11-2016 yazıyorsa cihazınızda son yazılım yüklü demektir.Eğer bu bilgiler yüklü değilse o zaman yeni yazılımı atmanızı size tavsiye ederim kardeşim.Çünkü verilen her yazılım cihazda bir sürü ekleme ve yazılımsal hataların giderilmesine yaramaktadır.

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
abes kaçacakta şimdi bu yazılımı yüklesem cihazın içindeki iptv lerim silinmez dimi.
birde onla uğraşmayalım sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...