Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 19.10.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1739)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
daha önce açmayan video yoktu.

Sanırım ne demek istediğimi anlamak istemiyorsunuz bu işlerde daha önce açmayan video yoktur diye bir şey olamaz.! Bu işlerde garanti yoktur beş dakika önce izlenen bir anda izlenemez olabilir,izlenen süre yanınıza kar kalır adamlar isim hakkı nedeniyle yasak koydurur yada linkler ölür vs her şey olabilir.Eğer YOUTUBE hakkında bilginiz varsa YASAL mevzuatları hakkındada muhakkak bilginiz vardır. Pc de izleyabildiğinizi belirtmişiniz acaba aynı linktenmi izliyorsunuz.? Youtubede bir sürü link var elbette başka bir tanesi çalışıyordur ama çalışmayanlar cihazdakiler olabilir...

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Sanırım ne demek istediğimi anlamak istemiyorsunuz bu işlerde daha önce açmayan video yoktur diye bir şey olamaz.! Bu işlerde garanti yoktur beş dakika önce izlenen bir anda izlenemez olabilir,izlenen süre yanınıza kar kalır adamlar isim hakkı nedeniyle yasak koydurur yada linkler ölür vs her şey olabilir.Eğer YOUTUBE hakkında bilginiz varsa YASAL mevzuatları hakkındada muhakkak bilginiz vardır. Pc de izleyabildiğinizi belirtmişiniz acaba aynı linktenmi izliyorsunuz.? Youtubede bir sürü link var elbette başka bir tanesi çalışıyordur ama çalışmayanlar cihazdakiler olabilir...

Haydar Beyin dedikleri burada doğrudur arkadaşlar, bu video açmama hatası daha öncede vardı ve zaman zaman oluyor bende yazılım dışı bir unsur olduğunu düşünüyorum çünkü daha sonra aynı yazılımda sorun kendi kendine giderilmişti. Youtube ile cihaz arasında zamansal bir problem olabilir. Son 19.10,2018 Yazılımının her fonksiyonu bende düzgün çalışmaktadır.

avarem

0
Üye
23 May 2012
23
7
3
ben sorunu anladım video formatı webm olanları açmıyor önemli değil sonraki yazılımlarda düzelir saygılar

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
selam arkadaşlar son yazılımı V_1739 'u USB Flaş Bellek ile yükledim ama uydudan güncelleme artık çalışmıyor key grubu 1 ve key grubu 2 hatta ve hatta kanal listesi bile güncellenmiyor önceleri % de olarak yüklendiğini görürdüm barın içi boş boş bekliyor yükleme olmuyor güncellenmiyor internet var ücretli serverimi ve cihazın verdiği ücretsiz iptv leri izliyorum ama yazılım ve key güncellemelerini yapamıyorum neden acaba yardımlarınız için teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selam arkadaşlar son yazılımı V_1739 'u USB Flaş Bellek ile yükledim ama uydudan güncelleme artık çalışmıyor key grubu 1 ve key grubu 2 hatta ve hatta kanal listesi bile güncellenmiyor önceleri % de olarak yüklendiğini görürdüm barın içi boş boş bekliyor yükleme olmuyor güncellenmiyor internet var ücretli serverimi ve cihazın verdiği ücretsiz iptv leri izliyorum ama yazılım ve key güncellemelerini yapamıyorum neden acaba yardımlarınız için teşekkürler

Merhabalar şimdi denedim herhangi bir sorun yaşamadım.Size tavsiyem öncelikle her ne kadar net bağlantınız var görünüyorsa da.! Kablolu ise eternet fişini çekin yeniden takın ve yada tam olarak oturduğuna emin olun.(Ayni şey wifi içinde geçerlidir.)Akabinde deneme yapınız yine olmuyorsa bu sefer modemi kapatıp yeniden açınız ve tüm ışıkların sabitlendigini görün.Sonrada cihazın adaptörunun fişini çekin yeniden takın ve key güncellemesini kontrol ediniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...