Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 15.11.2018 Tarihli TEST Yazılımı (V.1744)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
YOUTUBE de videolarda herhangi bir sıkıntı görünmüyor bu cihazda bunun için bir ayar mevcut sanırım UNUTULUYOR.!

1.M+ tuşu OK.
2.Karşımıza gelen menüden İZLEME AYARLARI bölümü OK.
3.Resim kalitesi YÜKSEK olarak seçilip EXIT tuşuna basılarak gelen soruya EVET denilip hafızaya alınacak.
4.Sonrası AŞAĞIDAKİ resimlerde....

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
YOUTUBE de videolarda herhangi bir sıkıntı görünmüyor bu cihazda bunun için bir ayar mevcut sanırım UNUTULUYOR.!

1.M+ tuşu OK.
2.Karşımıza gelen menüden İZLEME AYARLARI bölümü OK.
3.Resim kalitesi YÜKSEK olarak seçilip EXIT tuşuna basılarak gelen soruya EVET denilip hafızaya alınacak.
4.Sonrası AŞAĞIDAKİ resimlerde....

Haydar kerdesim,menu ayarlar aynen sizin anlatdiginiz gibi yapiyorum her zaman ,bu sefer bu yazlimda olmuyor youtub 720, internet hizi 20Mbps

pierson

0
Üye
6 Ocak 2018
19
5
3
next2000 hd minix kullanıcısıyım..böyhle bir forum olduğunu bilmiyordum ya da farkında değildim..ıptv ye girdiğimde animasyon çizgi filmler vardı..trt cocukdaki çizfi filmler DEĞİL..A dan Z ye çizgi filmler vardı..güncellemeden sonra hepsi gitti..sinema kanalları vardı güncellemeden sonra gitti..bunlar gelecek mi tekradan?
ayrıca xpanel ücretli bişey mi?
EMU,SERVER ayarları ne demek? benim cihaza birşeyler girmem gerekli mi?
internetim hızım çok iyi..ben sinema,belgesel ve animasyon cocuk filmleri ile ilgileniyorum..bu cihaza bunları kurablir miyim?
teşekkürler hepinize..

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Daha önce açılmıyordu diye bildiğim Afn paket, YeniYazılımla Eutelsat 9B E deki AFN paketi kanal üzerinde 15-20 saniye kadar bekleyince açılıyor, Free İptv bölümündeki animasyonların bir kısmı Vod menüye tasınmış görünüyor, Emeği geçenlere teşekkürler.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Yazılımlarda emeği geçen herkeze ve bizlere bu yazılımları ulaştıran Sayın Carbon ustama teşekkür ederim.
Gerçekten bu cihaz üzerinde çalışmalar ve düzenlemeler diğer next cihazlara göre daha fazla cihazı ilk alanlardan biri olarakta gayet memnunum.Burada şunu belirtmek istiyorum elimde next in yine mini Amigo Plus cihazı mevcut bu cihazımda 5adet XPanel listesi var bunların İP listelerine girildiğinde tabiki bu İPler her biri değişik İPler Amigo Plusta liste olarak sıralanıyor ve bizler istediğimiz bölümü sana neyi seyretmek istiyorsak hemen o kanalı bulup izliyebiliyoruz. Örneğin liste şu şekilde sıralanmış Spor kanalları, Sinema,Müzik,Belgesel,XXX, Fransız Kanalları,Alman kanalları,İtalyan kanalları vs. oysa 2000 machinede bu zamana kadar verilen yazılımlarda böyle bir konuya değinilmemiş 20.000 kanal listesi içinde insan kanal aramak zorunda kalıyor buda bayağı sürüyor. Önümüzdeki yazılımlarda bu konuyu yazılımı çıkaran arkadaşlarımız göz önüne alırlarsa bu cihazı kullanan arkadaşlar aradaki farkı görecekler istediği ve izlemek istediği kanallara anında ulaşacaklardır. Tüm forum çalışanlarına ve forum arkadaşlarıma selamlar.

eyupahmet

0
Üye
4 Eyl 2012
50
29
18
Yazılımlarda emeği geçen herkeze ve bizlere bu yazılımları ulaştıran Sayın Carbon ustama teşekkür ederim.
Gerçekten bu cihaz üzerinde çalışmalar ve düzenlemeler diğer next cihazlara göre daha fazla cihazı ilk alanlardan biri olarakta gayet memnunum.Burada şunu belirtmek istiyorum elimde next in yine mini Amigo Plus cihazı mevcut bu cihazımda 5adet XPanel listesi var bunların İP listelerine girildiğinde tabiki bu İPler her biri değişik İPler Amigo Plusta liste olarak sıralanıyor ve bizler istediğimiz bölümü sana neyi seyretmek istiyorsak hemen o kanalı bulup izliyebiliyoruz. Örneğin liste şu şekilde sıralanmış Spor kanalları, Sinema,Müzik,Belgesel,XXX, Fransız Kanalları,Alman kanalları,İtalyan kanalları vs. oysa 2000 machinede bu zamana kadar verilen yazılımlarda böyle bir konuya değinilmemiş 20.000 kanal listesi içinde insan kanal aramak zorunda kalıyor buda bayağı sürüyor. Önümüzdeki yazılımlarda bu konuyu yazılımı çıkaran arkadaşlarımız göz önüne alırlarsa bu cihazı kullanan arkadaşlar aradaki farkı görecekler istediği ve izlemek istediği kanallara anında ulaşacaklardır. Tüm forum çalışanlarına ve forum arkadaşlarıma selamlar.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşlarım birde şudu belirtmek istiyorum. cihazımıza yani machine 2000 e yazılımı çıkaracak arkadaşlar cihaza yeni yazılımda amigo plusta olduğu gibi adut kanalları ip listesini açtığınızda listede adut kanallar olsa dahi görülmüyor.şifre vermiş 8989 giriyorsunuz o zaman görebiliyorsunuz. Oysa Machinede öyle değil Xtreampanel ayarlarında yetişkin liste açık veya kapalı olarak geçiyor evde bulunan herkez cihazın karşısına geçtiği zaman bunu rahatlıkla değiştirebilir. Bunu niçin yazdım olurya evde herkezin çocuğu veya gelen gideni olur alır eline kumandayı onun için yeni yazılımda bu söylediklerim yazılımı çıkaracak arkadaşlar dikkate alırlarsa daha iyi olur kanısındayım.

eyupahmet

0
Üye
4 Eyl 2012
50
29
18
X panele girdigin zaman liste geliyor onune,sat tusuna basiyorsun tum icerik ve kategoriler cikiyor karsina bu dediklerinin hepsi orada,yani kategorilerde.....

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
Teşekkür ediyoruz.bir ricam olacak.bir çok arkadaş da bunu isteyecektir eminim. Şifreli kanalları çözdüğünde hangi kaynaktan çözdüğünü belirtse cok daha çekici durur.2 ayri çeşit server ve iks mevcut i yüzden iyi olacağı düşüncesindeyim

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadaslar cihazin cocuk kilidi bolumunde 1962 kodunu yeni sifre ile nasil degistirebiliriz. Yeni sifre bolumune geçiş olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...