Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 14.04.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tugra01

0
Üye
6 May 2017
10
0
1
arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama. bu cihazı bikaç gündür inceliyorum, ama kullananlara da sorayım. cihazdaki menü geçişleri nasıl, youtube oynatmada donmalar oluyor mu. bu cihazın ram belleğinin 2 katı olan başka cihazlar var, bit hızı yüksek cihazlar var, yine bu cihazın fiyatlarına yakın ama başka markalar. next gibi büyük marka değil tabi. bu cihaz yeterli olur mu benim için. ayrıca yerli ip tv platformları için yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden yazarlarsa sevinirim.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Ben bu cihazı kullanıyorum. Menü geçişleri hızlı ve Youtube'da donma olmuyor. Ben aldığıma hiç pişman olmadım. Makineyi severek kullanıyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

--------------------

arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama. bu cihazı bikaç gündür inceliyorum, ama kullananlara da sorayım. cihazdaki menü geçişleri nasıl, youtube oynatmada donmalar oluyor mu. bu cihazın ram belleğinin 2 katı olan başka cihazlar var, bit hızı yüksek cihazlar var, yine bu cihazın fiyatlarına yakın ama başka markalar. next gibi büyük marka değil tabi. bu cihaz yeterli olur mu benim için. ayrıca yerli ip tv platformları için yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden yazarlarsa sevinirim.

Ben bu cihazı kullanıyorum. Menü geçişleri hızlı ve Youtube'da donma olmuyor. Ben aldığıma hiç pişman olmadım. Makineyi severek kullanıyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

tugra01

0
Üye
6 May 2017
10
0
1

--------------------

Hocam next cihazla birlikte free server geliyormuş, bu tam olarak nedir. free serverda ekstra kanallar mı var.

redline

0
Üye
22 Şub 2016
135
11
18
İzmir
www.derinlerden.club
Uzun süredir Diseqc motor kullanıcısıyım,elimden sayısız cihazlar geçti fakat bir türlü pratik bir motor menüsü olan cihaz göremedim.Bir kez de 2000 Minik machinayı test edeyim dedim,sanırım alalı 3 ay filan oldu bu kadar güzel motor idare eden ve pratik menüsü olan bir cihaz henüz kullnmadım..Şimdi herşey bir yana Motor kullancağım zaman hemen 2000 Machina devreye giriyor ve sanırım 30 üzeri uyduda bir gün kayma sapma hatası yapmadan çalışıyor.Teşekkürler.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Hocam next cihazla birlikte free server geliyormuş, bu tam olarak nedir. free serverda ekstra kanallar mı var.

Free Server ile bende Hotbird, Astra 19.2, Astra 4A (Sirius) uydularında neredeyse tüm şifreli kanalları çözüyor. Görüntü ve ses kalitesi süper. Her türden çok güzel kanallar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...