Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 12.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Emegi gecenlere cok tesekkurler
Ilk izlenimim you tube sorunu ortadan kalkmis.
Yillik ucretli server suremin bitmis olmasi sebebiyle x panel hatasi malum devam ediyor. Sorun yok.

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
128
37
28
Cihazın sürekli gelişimi için uğraşan dostlarımıza teşekkür ederim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
x panel hatası alanlar (eğer hesaplarını doğru girdiklerini düşünüyor başka bir yerde hesabı kullanabiliyor fakat 2000 cihazlarda kullanamıyorlarsa), hesap bilgilerini [email protected] bildirim yapsınlar, kontrol edilsin arkadaşlar.

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
x panel hatası alanlar (eğer hesaplarını doğru girdiklerini düşünüyor başka bir yerde hesabı kullanabiliyor fakat 2000 cihazlarda kullanamıyorlarsa), hesap bilgilerini [email protected] bildirim yapsınlar, kontrol edilsin arkadaşlar.

Sayın Karbon Next2000 minix hd cihazım var eski yazılımlardan V1.710(P1.1.2) 13.06.2018 tarihli yazılımda benim cihaz çok iyi çalışıyordu son yazılımda da güzeldi ama bugün cihaz x panel hatası vermeye başladı V1.710(P1.1.2) nolu yazılımı da yükledim gene devam etti benim internet türksat bana sanki x panel arızaları internetden kaynaklanıyor gibi geliyor hesabım telefonumda gayet güzel çalışıyor o hatda Türk telekom bilginize

--------------------

--------------------

Ustalarım x panel hatası devam etmekte. Lütfen bi cözüm

excalibur1905 sizin internet sağlayıcınız ne kardeşim öğrenebilirmiyim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Sayın Karbon Next2000 minix hd cihazım var eski yazılımlardan V1.710(P1.1.2) 13.06.2018 tarihli yazılımda benim cihaz çok iyi çalışıyordu son yazılımda da güzeldi ama bugün cihaz x panel hatası vermeye başladı V1.710(P1.1.2) nolu yazılımı da yükledim gene devam etti benim internet türksat bana sanki x panel arızaları internetden kaynaklanıyor gibi geliyor hesabım telefonumda gayet güzel çalışıyor o hatda Türk telekom bilginize

Xpanel hatası sadece yazılım ile alakalı bir konu değil, bir sürü olasılık var, server altyapısı, internet altyapısı, bölgesel bloklama dns sorunları, farklı panel değişkenlikleri, iptv panellerdeki ekstra değişkenlikler vb.. vb.. o yüzden samanlıkta iğne aramaya benziyor bu konu.. bir çok etkeni değerlendirilip olasılıkları düşünmek gerekiyor...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
karbon hocam makinayı adeptörden çekip kapatıp açınca x panel çalışıyo.ama ilk açılmada uyduyu xpanel hatası veriyor.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
karbon hocam makinayı adeptörden çekip kapatıp açınca x panel çalışıyo.ama ilk açılmada uyduyu xpanel hatası veriyor.
Bu genelde cihaz adaptörde takılı ve cihaz aktif iken modemde internet kesilirse Yada modem resetlenirse modem yeniden ip alır ama cihaz yeniden ip alamadığı için internet bağlantısı sağlayamaz bu yüzden internet uygulamaları hata verir. Uydu alıcıyı yeniden elektrikten kesip başlatmadan, yada internet ayarlarından bağlantıyı yenilemeden düzelmez..

excalibur1905

0
Üye
18 Şub 2015
59
19
8
Türk Telekom internet sağlayıcı m x panel aktarım hızım calişmıyor. İnterneti m var internet portalını kullana biliyorum. X panel hatasını devamlı almıyorum. Ama cogunlukla oluyor.

Son düzenleme:

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Sayın Karbon hocam cihaza tekrar son yazılımı attım şu anda x panel hatası yok aktarım hızıda 320-600 KB/s arası dolaşıyor gayet güzel çalışıyor

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,584
57,736
113
izmir çamdibi
sarı amigo ve 2000hdcx cihazında xpanel hatası aldım kulanıcı adı ve kodu değiştirtim sorun çözüldü

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
Bu genelde cihaz adaptörde takılı ve cihaz aktif iken modemde internet kesilirse Yada modem resetlenirse modem yeniden ip alır ama cihaz yeniden ip alamadığı için internet bağlantısı sağlayamaz bu yüzden internet uygulamaları hata verir. Uydu alıcıyı yeniden elektrikten kesip başlatmadan, yada internet ayarlarından bağlantıyı yenilemeden düzelmez..

hocam bilgilendirmeniz için tşk ederim lakin cihazda internet aktif çalışıyor(gerek portalda,gerekse free iptv yayınlarında)fakat xpanel dediğim gibi bağlantı hatası.

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Arkadaşlar son yazılım ile birlikte free iptv bölümünde sorun yaşayan varmı

--------------------

Free ıptv açmaya çalışıyorum her ülkede aynı hata ''güncelleme hatası'' diye uyarı veriyor.
@karbon hocam @haydar1966 hocam

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
X panel hatasi aliyordum, az once sunu yaptim ve duzeldi.
x panel 1 de suresi bitmis olan ucretli serverimi silip yerine test bir x panel 1 yaptim hata ortadan kalkti.
Yani server sureniz bittiyse x panel 1 silmek gerekiyor, yerine baska bir server yukleyiniz goreceksiniz duzelecektir.
Bu arada 10 adet x panel nasil yukleniyordu onuda biliyordum unuttum.
Ihtiyarlamisim galiba hatirladim sonuc tamam.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim server 1 yazan alanda ses tuşuna basın server 2 ...5..7.9.10 yapın tamamdır.
veya ıptvdeki konumda araçlar başlığımda zıplı dosyayı indirin xtream.cfg olan dosya ile usb ile cihaza panel girersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...