Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 12.01.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
usta size bu cihaz ile ilgili yazgığım şikayetlerim son yazılım dan sonra fabrika ayarlarına dönünce düzeldi teşekürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
usta size bu cihaz ile ilgili yazgığım şikayetlerim son yazılım dan sonra fabrika ayarlarına dönünce düzeldi teşekürler

Tamamdır kardeşim o halde bundan sonrada her yazılım yükledikten sonra fabrika ayarları menüsünden 1 nolu seçenek ile reset atmak çok iyi olacaktır.Ayrıca teşekkürler benden...

eyupahmet

0
Üye
4 Eyl 2012
50
29
18
Yazilimda emegi gecen herkese tessekurler,ama bu yazilimi ne internetten ne de uydudan guncelleyemiyoruz sadece flash bellekle mi olacak artik???

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yazilimda emegi gecen herkese tessekurler,ama bu yazilimi ne internetten ne de uydudan guncelleyemiyoruz sadece flash bellekle mi olacak artik???

DOKTOR ve Arge çalışanlarının yaptığı bazı yazılımlar internet ve uyduya verilmeden forumumuzdan KARBON aracılığıyla önceden verilebiliyor ..Bu sayede emekleri geçenlere tekrar teşekkürler.

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
ya hocalar şu iptv kanallarındanda kayıt yapabilme konusunu bildirseniz arkadaşlara.kayıt yapmaya değecek bütün kanallar iptv kanallarında.

iptv16

0
Üye
10 May 2015
10
3
3
a spordadan ıdmana gectınmı sınyal gec gelıyo
ıdmandan a spora gectıgın zaman sınyal yok dıyo cıhaz next macına 2000 mını hd

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
a spordadan ıdmana gectınmı sınyal gec gelıyo
ıdmandan a spora gectıgın zaman sınyal yok dıyo cıhaz next macına 2000 mını hd

Bendede AZERSAT uydusu var ayrıca 8 li dayzek swiç kullanıyorum jet gibi kanallar arası geçiş var...

1.Cihazdaki dayzek swiç ayarlarını kontrol edin.!
2.Eğer giriş ayarlarınız doğru olarak seçili ise eskisini çıkarın yeni bir dayzek swiç ile değiştirip deneyin.!

3.Ayrıca AZERSAT çanağından ayarının tam olup olmadığına ve f konnektör kablo bağlantılarının tam olup olmadığına emin olmalısınız.!

Son düzenleme:
22 Ocak 2017
3
0
1
arkadasım dedıgını yaptım butun ayarlar normal sadece aspordan ıdmana gecerken yasadıgım sorun mac sıfrelıyken yasıyorum daısec normal bence yazılımsal olabılır dıye dusunuyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadasım dedıgını yaptım butun ayarlar normal sadece aspordan ıdmana gecerken yasadıgım sorun mac sıfrelıyken yasıyorum daısec normal bence yazılımsal olabılır dıye dusunuyorum

Arkadaşım sizin ne düşündüğünüz önemli değil burada önemli olan bu duruma neyin sebep olduğudur.! Sinyal gelmiyor diyorsunuz bunun kanalın şifreli yada şifresiz olup olmaması ile bir alakası yokki.! Bana deseniz şifreli kanal geç açıyor anlarım ama bu şekilde yazmanız sistem arızası olduğunu anlatıyor.! Ayrıca bendede aynı sistemin olduğu hatta 8 li dayzek kullanmama rağmen iki kanal arasında JET gibi geçiş olduğunu yazdım.! Olay ayrıca yazılımsal hatada değil sorun sizden kaynaklanıyor bir şekilde bakılıp bulunması gerekiyor...

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
şimdi bende baktım hatta 3 defa denedim hiçbir sıkıntı yok kanal geçişlerinde anında görüntü geliyor her iki kanala...

22 Ocak 2017
3
0
1
asada cıhazın yanında problem yok yukarı cana bakma lazım kollektor cıkıs ve gırıslere ozaman oylemı

--------------------

arkadasım olayın vıdyosunu sıze nasıl yollarım cekıp yollasan daha ıyı olur gıbı bence

Son düzenleme:

cokof

0
Özel Üye
31 Eki 2012
16
0
1
İstanbul
Son yazılım yüklü softkem günceleme yapmama rağmen tand..... açılmıyor genelmi yoksa benmi beceremiyorum :)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Son yazılım yüklü softkem günceleme yapmama rağmen tand..... açılmıyor genelmi yoksa benmi beceremiyorum :)

Söz konusu platforma ait kanallarda dün itibarı ile yayınlar ŞİMDİLİK izlenememektedir,daha sistemde ne tür değişiklik olduğu belli değildir.Bekleyip görmekten başka şimdilik yapılabilecek hiç bir şey yoktur.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...