Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 03.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Evet arkadaşlar.
Yazılımı yükledim ve fabrika ayarlarına sıfırlayarak yedeği tekrar yükledim.
İlk izlenimlerimi paylaşıyorum.
İptv kapasitesi 30000 olmuş gayet iyi (Hangimiz 30000 kanal yüklüyoruz bilmiyorum)
xpanel deki kategori kısmı eski hali daha iyiydi ama buda kullanışlı.
Xpanel de serverlar daha geç açılıyor (önceki sürümde daha hızlıydı ama ustaların vardır bir bildiği)
Güncelleme daha çok xpanel için yapıldığından cihazın başka bir kısmında bir değişiklik farketmedim.
Kendi adıma söylüyorum bu yazılımda makinada extradan yer kaplayan ama pek kullanılmayan bazı uygulamalar kaldırılır beklentisin deydim ama yine de ustaların bir bildiği vardır deyip es geçiyorum.
Geliştirmeye katkıda bulunan ustalarımıza sonsuz teşekkürler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu açıklama aynı DOST_6080 arkadaşımızın yaptıgı açıklama gibi olmuş .

brokenn24

0
Üye
1 Eyl 2018
41
25
18
Bu sorun çok büyük ihtimalle IP SERVER lerden kaynaklanıyor bakınız ben VLC de yada M3U dosyalarında da açmıyor demiyorum.! Tam tersine AÇILIYORLAR bu konu ile sıkıntısını dile getiren @mucro kardeşimiz bana panel bilgilerini yollamıştı.Bilahare test ettim hem VLC hemde M3U çalışıyordu ama 2000 de açmıyordu.! Bugün ise servisten gelip kontrol ederken tam 2 kez denedim 2 sindede açıldı panel.Ama 10 dakika sonra yine açılmamaya başladı.! ŞAHSEN kendi görüşüm bu durumun nedeni TTNET olabilir çok büyük ihtimalle YURT-DIŞI Dns lerle BÖLGESEL olarak ilgili kısıtlamalar yapıyorlar. Buda cihazda bu yüzden bu şekilde sıkıntı yaratıyor olabilir biraz tuhaf gelebilir ama her şey olabilir.Yine bu forumdan arkadaşım olan biri ile yaptığım telefon görüşmesinde ilginç bir detay dikkatimi çekti.İkimizdede aynı SERVER var oradan yayın alıyoruz aynı DNS ile ama o panele giremezken ben panele girebiliyordum.! Bu IP olayı çok yönlü çokta karışık iştir bir yerde çalışan diğer yerde çalışmayabilir elbette sıkıntı bir şekilde çözülür.@DOKTOR ustadımız şimdi izinde döndüğümde bu durum için bakarız dedi belkide buna gerek bile kalmayabilir kendiliğindende düzelebilir.Durumun açıklığa kavuşması için kısa bir zamana ihtiyaç var gibi görünüyor.En kötü ihtimalle USTAD dönünce durumu tekrar gözden geçirecektir...

X panel hatası dün ben de aldım. Wifi adaptör bağlanamadiginda (bağlı görünürken) hata veriyor. Modeme tekrar bağlanınca hata gidiyor. Bilginiz olsun. İnternet bağlantınızi kontrol edin

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
son yazılım önceki yazılımla aynı kapasite yükseltilmesi ve mini2000hd (doktor ) modunun kaldırılması dışında..yüksek kapasiteli panellerde standart mod kullanılırsa listeyi yükleyemiyor cihaz kilitlenme veya boot ediyor halbuki kaldırılan mini2000hd ( doktor )modunda cihaz kapasitesi kadar kanalları listeliyordu en azından paneli kullanabiliyorduk şimdi hazır kanal kapasitesi yükseltilmişken bence mini2000hd modu kaldırılmamalıydı tek liste halindede olsa kullanabilmeliydik o panelleride standart moddada tüm liste var ama bu tür yüksek kapasite panelleri cihaz yükleyemediğinden tüm içerik kullanılamıyor malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...