Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 hd mini

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
Next 2000 hd minix machina vod lar açılmaz oldu .Güncelleme gelmiş yeni filmler eklenmiş ama dönüyor bir süre sonra hiç birşey açılmıyor.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Next 2000 hd minix machina vod lar açılmaz oldu .Güncelleme gelmiş yeni filmler eklenmiş ama dönüyor bir süre sonra hiç birşey açılmıyor.
Ilk gunlerde ayni sorunu yasadim, sonra nasil oldu bilmiyorum acildi, bugun itibariyle tekrar bir film izleyeyim istedim ama yine sorun tipki sizinki gibi oldu.
Yani cihazda bir kafa karisikligi var. Sanki benimle dalga geciyor.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
Ilk gunlerde ayni sorunu yasadim, sonra nasil oldu bilmiyorum acildi, bugun itibariyle tekrar bir film izleyeyim istedim ama yine sorun tipki sizinki gibi oldu.
Yani cihazda bir kafa karisikligi var. Sanki benimle dalga geciyor.
Bence filmlerin oldugu adrese baglanamıyo sanırım yazılımsal bir problem galiba önceki yazılımlarda hiç böyle bir sorun yoktu

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Bence filmlerin oldugu adrese baglanamıyo sanırım yazılımsal bir problem galiba önceki yazılımlarda hiç böyle bir sorun yoktu
Mumkundur. Konuyla ilgili fazla mesaj olmamasi acaba benim cihazdami bir sorun var sorusunu sormama sebep oluyor. Suan itibariyle bu yorumu yazar iken tekrar denemekteyim

Katagoriler: Dublaj 768 hic birisi acilmiyor
Altyazi 983 acilmiyor
Turk Filmleri 278 adet olarak gorunuyor ornegin ilk sirada Kutsal Damacana filmini aciyor fakat 6. siradaki Korkuyorum Anne filmi acilmiyor. Keza bir cok turk filmide acilmiyor. Sizin belirttiginiz gibi filmin adresine baglanamama sorunundan kaynaklaniyor olmali, peki bu adreslere biz hangi postaciyla ulasacagizda cihazimizdaki filmleri izleyebilecegiz espirisini yazmadan gecemiyecegim.
Next yazilimci ustadimiza duyurulur kardes gozunu seveyim bizze iyi bir postaci bulup bu film adreslerine ulastiriver.

Son düzenleme:

flasx

0
Üye
5 May 2015
90
16
8
umarım geri gelirler.cok guzeldi son eklenenler.ayrıca filmler calısmaya baslayıp atıyordu oyuzden tekrardan yenilenme yapılıyor olabilir.