Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Machina

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Arkadaşlar kolay gelsin,,, evimde kullandığım Next 2000 HD cihazıma yağmur sebebiyle kablodan su gelmesi sebebiyle bozuldu tamiratını yaptırdık ama verimli çalışmıyor yani cihazım maalesef gitti, yeni bir cihaza ihtiyacım olacak yine aynı cihazdan almak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba alışverişi güvenli bir yer site hususunda yardımlarınızı bekliyorum..

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
Hocam öncelikle geçmiş olsun,
Cihaz seçiminizden önce çanaktan gelen kabloyu değiştirmenizi öneririm, aynı sorun ile karşılaşmamak adına.
Kullandığınız cihazı Next 2000 hd 2 senedir sorunsuz kullanmaktayım cccam ve iptv olayında da başarılı diyebilirim.
Sizde kullandığınız için bilirsiniz, tavsiyem bildiğiniz bu cihazdan almanızdır.
Şuanki fiyatı n11 de 330 TL civarı forumda adminlerimizden satanlar vardı daha düşük fiyata.

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Teşekkür ediyorum hocam eksik olmayın, kablonun tamamı değiştirildi yenisi döşendi,, su giren kablo atıldı. Evet sizinde dediğiniz gibi kullanımı herşeyi iyi bir cihaz,,, destek iyi hayırlısı artık bakacağız...

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Next 2000 HD cihazın 2018 modeli diye internette gördüm de farkı varmı öncekinden kafama takıldı da sormak istedim.