Neler yeni

next 2000 hd internet machina yardım

erbilozacar

New member
Üye
arkadaşlar merhaba,

2 hafta önce next 2000 hd cihazını satın aldım ıp tv için aldım, fakat cihazda bir sorunum var normal uydu yayınlarında yayın devam ederken saniyelik olarak kararıp tekrar açılıyor internetten yaptıgım araştırmalarda bir sonuç bulamadım bilgi sahibi arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim

Son düzenleme:

kaptan-8

Özel Üye
Özel Üye
Tv Uyumluluk Ayarlarını Dğiştirerek deneyin mesela 1080i,720p Gibi... veya hdm kablo değiştirerek kontrol Edin...

erbilozacar

New member
Üye
sanırım bu sorun herkeste var internette yaptıgım araştırmalar bunu gösteriyor ama ne hikmetse bir çözümü yok

mucro

Member
Üye
sanırım bu sorun herkeste var internette yaptıgım araştırmalar bunu gösteriyor ama ne hikmetse bir çözümü yok
Kararıp tekrar açılıyorsa uydu sinyali iyi gelmiyor demektir. Muhtemelen sorun cihazda değil çanak anteninizde ya da çanak antenden gelen kablonuzda bizzat yaşadım çözdüm...

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Hayır bende sorun falan yok siz önce ne tür bir tv kullanıyorsunuz onu yazın ve ayrıca COLOR tuşuna basın karşınıza gelen pencereyi RESİM çekerek buraya koyunuz...

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin

NOT:Sorununuz hala devam ediyorsa TV nizin ses ayarlarına bakmanız gerekmektedir.Bu cihazda LED tv ler için olması gereken ayarlar bunlardır gerisi TV lerle ilgili durumlardır...