Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD internet machina V1.761 15/01/2019 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Kanal listesini silip güncelleme ayarından internetten kanal listesini tekrar yükleyince saat ayarı düzeldi bilginize.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Saat ile ilgili sorunu ben bu şekilde çözdüm ve birkaç mesaj öncede paylaştım bunun dışında bana göre herşey düzgün çalışıyor emeği geçen herkese teşekkürler.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege59

New member
Üye
10 Ara 2018
2
1
3
herkese selam.
güncellemelerin tatminkar olduğunu söylemek zor. emeğe saygısızlık yapamam, lakin iptv de pause tuşunun yokluğu ve h265 kod desteğinin gelmemesi gibi "hayati" konular hep es geçiliyor. forumda yeni konu bile açtım; kimse ilgilenmedi...hayret!

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Yeni yazilim cihaza cok fazla + ozellik katmamis gibi gorunuyor, dolayisiyla fazla kurcalamamak lazim, Emeye saygi 1. onceligimizdir eyvallah. kimisi dizi izlemek icin VOD ister, kimisi film, kimi saate kafayi takar,kimi hava durumuna, kimi frekans silme ozelliklerinin zayifligindan ( * Frekanslar onemli ), efenim bendeniz ise bir ara uydu duzenlemeye kafayi takmistim cunku eski scart girisli uydu cihazlarinda bile bu duzenleme var. Ama olsun 92. siradaki Turksatdan baska uydu kullanmiyorum.
Efenim takmayiniz kafaniza, neticede elimizdeki cihaz 300-400 TL yani bu fiyata her seyin mukemmel olmasini beklemek yanlis olur.
Bakiniz su ozellikler bile bu cihazi emsallerine gore ustun tutar.
Kaliteli goruntu yanisira binlerce iptv cok rahatlikla cihaza yukleyebilme + you tube, You Tube Channel ozelligi cihazin en belirgin artilari.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
urun_518_b.jpg

- Xtream IPTV kanal listesi hızlandırıldı.
- IPTV stabilitesi arttırıldı.
- Youtube Live düzeltildi.

Not: Bu yazılım yukarıda görseli görülen cihaz içindir. Cihaz modeli Next 2000-HD 'dir.
Cihaz modeli .......................................................................................................................................................................... .

Teşekkürler emeği geçenlere ve ................................................ bizlere bu cihazı sevdirenlere de Teşekkürler efendim.
Bu arada 2016 yıllara (İlk aldıgımız günlere ) bi bakalım Nereden Nereye gelmişiz :

2000 -HD

DİJİTAL UYDU ALICISI & İNTERNET MACHİNA

img_1020-jpg.9072

img_1022-jpg.9074

next-2000-hd-machina-3d-jpg.8736

2000 HD cihazımıza iyileştirmelerin devamını dileriz.

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Yazılımı bize ulaştıran hocalara tesekkürler cihaza e 265 codek çok gerekli hocam dikkatinize saygilar

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Sayın arkadaşlar yeni yazılımda eksik olanları bildiriniz elbetteki ileriki yazılımlarda konu üzerinde bir çalışma yapılacaktır sayın yetkililer tarafından herkese kolay gelsin birbirimizin kalbini kırmayalım.

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Yazılım için tesekk<rler hocam bu cihaz e 265 codec video oynatıcı vlc yukleyebilirmiyiz saygılar

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
chaz güzel yazılım güzel emegi gecenlere teşekür ederiz yanlız usb kayıtlarını pc de göstermeme olayıda birdüzelse tadından yenmez saglıcakla kalın

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,513
22,576
113
Adana
chaz güzel yazılım güzel emegi gecenlere teşekür ederiz yanlız usb kayıtlarını pc de göstermeme olayıda birdüzelse tadından yenmez saglıcakla kalın

Arkadaşlar denemek için usbye biraz kısa kısa kayıt yaptım pcde Hem Filimler ve Tv Proğramı ile Hemde Media Player'de izliyebiliyorum....

8aMjV1.png

Bu Resimde'de Ts formatı olduğu Görülüyor......

lqdAMQ.png

Filimler ve Tv Proğramı

alL792.png

Media Player

oXjJGX.png

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Arkadaşlar denemek için usbye biraz kısa kısa kayıt yaptım pcde Hem Filimler ve Tv Proğramı ile Hemde Media Player'de izliyebiliyorum....

8aMjV1.png

Bu Resimde'de Ts formatı olduğu Görülüyor......

lqdAMQ.png

Filimler ve Tv Proğramı

alL792.png

Media Player

oXjJGX.png
Dostum kayıt yaptığımız şifreli yayınları örneğin husler redligt gibi malum kanalları yapılan kayıtları izleyebilirmiyiz

kaptan-8

0
Moderator
10 Ocak 2018
7,513
22,576
113
Adana
Şifreliler Göstermiyor......

zaten şifreli yayınların kayıtlarını izliyebilsek tüm yerli platformları önce kaydet sonra izle olur buda mümkündeğil böyle bir şeye izin verilmez......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...