Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD internet machina V1.761 15/01/2019 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Bu yazılımdada FREE IPTV bölümündeki kanallar servis kullanılabilir değil bağlanamadı yazısı veriyor. aynı hatayı bazı servırlardada yapıyor.

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
Herşey güzel su cihaz için birde biss Auto yapsaniz cok dehşet olur... Kıçı kırık cihazlarda bile olmaya başladı... Next 2000 hd biss Auto istiyoruz

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Çukur için aldım ben çukursuz kaldım ?
Aytac dikkatimi cekti onceki bir kac yorumdada dizi demissiniz, bizim evde bir tane dahi dizi izlemeye zaman ayirmadigimiz icin bu cihazda dizi nasil izlenilir diye hic merak edip bakmadim, az once Youtube Cukur yazdim bolum ismi 16 yazdim ve buldu.
Su anda kacinci bolum bilmiyorum yazip bir deneyin belki bulur, yada bir bolumu parcalara ayirarak verirdir. yada yayinlandiktan bir kac gun sonra. canli yayin sanirim zor ihtimal.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bu cihazda cukurda var tümsekte
bıssde var power de var ıptv de var
belgeselde var maç da varda var

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
cinliler bize mal satarken türkce kılavuz koymuyorlar öteki ülkelere koyuyorlar neden derseniz biz akılı miletiz daha kutusunu görünce ne oldugunu anlıyoruz onun icin gelelim kayıt işine ne kadar kayıt olmasada biz bir yolunu buluruzzzzzzzzzzzz cıhazın av cıkışından pc takılan avermedya cıhazına baglıyorsun cıhazın rongenini cekiyorsun aklına ne gelirse kayıt et vod mod vız geliyor hepsini kaydediyor avermedya tv kartı tabi cıhazdan kaydedse bu kadar ugraşılmaz ama care caredir deneme denemedir saglıcakla kalın

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Kardeşim aver medya tv kartı nerden bulcaz bu kayıtları koncert etme sansınız yokmu mutlaka bir yolu vardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...