Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA TANITIM V.1

erbilozacar

0
Üye
13 Şub 2013
14
3
3
İstanbul
arkadaşlar merhaba konuyu nereye açacagımı bilemedim kusura bakmayın bu modem arayüzündeki ıp tv ayarlarını aktif etsem ıp tv ye yararı olurmu yardımcı olurmusunuz

1 Eki 2017
28
4
3
cevabın için teşekkür ederim peki şunu yapsan daha iyi olur diyebilecegin bşr önerin varmıdır

1.Aldığınız İPTV serverının üye sayısına, bağlantı durumuna bakınız.
2.İnternetinizin hızının en az 8(bence en az 16 olmalı) mb ve mümkünse fiber hattı olması.
3.Aldığınız üyeliğinizi başkası ile paylaşmamanız.(2 kişi aynı üyeliği kullanırsa size atanan bant genişliğide 2 ye bölüneceğinden donmalar fazla olur.)
4. Bilgisayarda veya receiverde izliyor da olsanız kablolu bağlantı tercih edin.
Bütün bunlar sağlansa bile sizin elinizden gelmeyen nedenlerden dolayı bazı donmalar vb. şeyler olabiliyor.

TUNA

0
Üye
3 Eyl 2017
2
0
1
tanıtım broşüründe İPTV özellikleri 4000 CH kapasiteli sınırsız katagori yazıyor
benim 3 aylık ücretli 50000 CH İÇERİKLİ İPTV var bu ücretli İPTV nin indirilmiş 12 MB lık m3u dosyasından seyrettiklerimi alıyor mevcut uydu alıcısına yüklüyorum

NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA 50000 CH içerigi 12 mb dosyayı internetten çekip yüklüyebilirmi İPTV bölümüne

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
tanıtım broşüründe İPTV özellikleri 4000 CH kapasiteli sınırsız katagori yazıyor
benim 3 aylık ücretli 50000 CH İÇERİKLİ İPTV var bu ücretli İPTV nin indirilmiş 12 MB lık m3u dosyasından seyrettiklerimi alıyor mevcut uydu alıcısına yüklüyorum

NEXT 2000 HD iNTERNET MACHİNA 50000 CH içerigi 12 mb dosyayı internetten çekip yüklüyebilirmi İPTV bölümüne

Arkadaşım yapacaklarınızı kısa başlık halinde yazayım.
1-Menü güncellemeler bölümüne gel en üst bölmede internetden/usbden güncellemeler yazar internetden güncellemeyi okeyle son versiyon yüklensin.(Kapanıp açılır)

2-Acıldıgında seçimleri yap

3- Ip tv tuşuna veya sag altta olan mavi tuşa bas xtream panel açılır giriş yap
4- izlediğiniz panelin adresini sırası ile adres port kullanıcı adı şifre bölümüne gir kaydet .

Tümünü çeker kanalları seçerken sat tuşu kategori yapar

ÖRNEK: size verilen adres http://filimci.xiptv.org:8080/get.php?username=MlZXC3cr2ddW&password=qNz5362SPE& type=m3u bu gibi ise

açılan pencereye
server 1
filimci.xiptv.org
8080
MlZXC3cr2ddW
qNz5362SPE

şeklinde gireceksiniz kırmızı tuşla kaydet .bu şekilde server 1 - 2 - 3 - ...10 on adet server girebilirsiniz. ayrıntılı bilgi konu n-başlıklarında

2000 HD ( mini )

musti_52

0
Üye
18 Şub 2016
6
1
3
iyi gunler beyler benim bu next 2000 internet machine aldim stalker den denedim listeyi yuklerken hepsi aninda gelmiyor ve iptv ve vood var series eklenmesi lazim tv den filime gecemiyon oynatmayi durdurun diyor cikisn yaptiktan sonra yeniden giris yapman gerek bir baska konuda usb den m3u yuklemyi denedim olmadi yukleniyor diyor ama hafizaya almiyor umarim teknik servis dikate alir ve pazarda yerini korumak ve var olmak icin destek ve yenilikleri update yapmasi gerekir

Alperado

New member
Üye
10 Mar 2019
6
0
1
Arkadaşlar iptv stalkerde, xtreamdeki gibi.
.... içerikleri gizleme veya şifreleme yokmudur. Yardımcı olurmusunuz.