Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD-internet Machina 11/12/2018-V1.754 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Bu sorun bende de var saniyelik ses kesintierli oluyor uydu yada iptv izlerken hiç fark etmiyor hepsinde oluyor. Fişi çekip takınca düzeliyor ama belli bir süre sonra yine başlıyor.
Girdiğin cccam hesaplarından biri yapıyor tek tek deneyerek bulabilirsin free ise gerektiğinde aç değilse yazılımcı ekip düzenlemesi gerekli bildirimde bulun nexte düzeltsinler

Ahace

0
Üye
8 Ocak 2012
10
21
3
Öncelikle emeği geçenlere teşekkürler,Ellerine emeklerine sağlık,
Fark ettiğim bir konuyu paylaşmak istedim.
Kumanda da altyazıları açtığımız TXT tuşuna basıldığında artık info tuşu gibi infobar çıkıyor.Sizlerde de aynı mı?
Teşekkürler.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
VOD lar acilmadigi icin temizlige ugramis, yine ayni sekilde kimsenin isine yaramayan arap sacina donusmus gereksiz 240 adet uydunun temizlige ugramasi dilegiyle. Kolay gelsin tesekkurler.

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Bu gün uydudan kanal taraması yaptım 20 dk sürdü eskiden 5 dakikada biterdi...sizdede oluyormu?

meyvaz65

0
Üye
30 Ağu 2017
7
3
3
Öncelikle emeği geçenlere teşekkürler,Ellerine emeklerine sağlık, bu yazılımın yüklendiği zamanlar vod programı iyiydi flimler diziler hepsi vardı şimdi ise gereksiz 7bin küsür tane yetişkin flim vdeo yüklenmiş admin eski ayarlara dönebilirmisin 7bin küsür yetişkin yerine 1,2 bin olsun ama güncel flim ve diziler olursa daha güzel olur birde admin bey bu cihaza türkvod yüklense çok mükemmel olur saygılarımla.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Bu gün uydudan kanal taraması yaptım 20 dk sürdü eskiden 5 dakikada biterdi...sizdede oluyormu?
Efenim oncelikle aratma seklinizi belirtmemissiniz otomatik aratma yaptiginizi varsayar isek
NETWOR ozelligi ve sifreli kanallari aratma ozelligini acik biraktiginizda biraz daha uzun surer
KÖR aratma yaptiysaniz biraz daha uzun surecektir yeni frekanslar ekleyecektir. Bir coguda gereksizdir.
Ben avrupada yasiyorum dolayisiyla avrupada sifresiz yayin yapan frekanslari birakiyorum digerlerini siliyorum, cok cabuk ariyor.

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
otomatik arama ile çok uzun sürmüştü ayrıca otomatik aramada 171 tp tarar iken manuel aramada 72 tp taradığı için daha kısa sürdü

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Efenim oncelikle aratma seklinizi belirtmemissiniz otomatik aratma yaptiginizi varsayar isek
NETWOR ozelligi ve sifreli kanallari aratma ozelligini acik biraktiginizda biraz daha uzun surer
KÖR aratma yaptiysaniz biraz daha uzun surecektir yeni frekanslar ekleyecektir. Bir coguda gereksizdir.
Ben avrupada yasiyorum dolayisiyla avrupada sifresiz yayin yapan frekanslari birakiyorum digerlerini siliyorum, cok cabuk ariyor.
Teşekkür ederim ... otomatik arama ile çok uzun sürmüştü ayrıca otomatik aramada 171 tp tarar iken manuel aramada 72 tp taradığı için daha kısa sürdü

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Teşekkür ederim ... otomatik arama ile çok uzun sürmüştü ayrıca otomatik aramada 171 tp tarar iken manuel aramada 72 tp taradığı için daha kısa sürdü
Bakiniz otomatik aramada sanirim Network Arama secenegini acik birakiyorsunuz aksi taktirde 171 tp olmaz.Network secenegini kapatiniz. Manuel arama sadece 1 tp arama demektir siz 72 tp demissiniz bu imkansiz. Ornegin TRT HD kanallarini aratacaksiniz
Tarama Yontemi
Manuel Tarama 11054 V 30000
Network arama kapali olacak boylece sadece 1 adet Tranpondor ( TP) taramis olursunuz.
Hatta tamda bu panoda iken yani manuel Tarama sisteminde iken asagida SARI renkli tus ile TP duzenleme secenegi var. Buradanda tp ekleme silme duzenleme yapabilirsiniz, dikkat ediniz silme islemlerinde biraz sikinti var insallah ondada yeni bir yazilimla duzenleme gelir cunku her silme sonrasi direk 1. tp ustune geliyor. Kolay gelsin. Gereksiz TP leri silebilirsin. Network kapat. Arama uzun surmez.

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Bakiniz otomatik aramada sanirim Network Arama secenegini acik birakiyorsunuz aksi taktirde 171 tp olmaz.Network secenegini kapatiniz. Manuel arama sadece 1 tp arama demektir siz 72 tp demissiniz bu imkansiz. Ornegin TRT HD kanallarini aratacaksiniz
Tarama Yontemi
Manuel Tarama 11054 V 30000
Network arama kapali olacak boylece sadece 1 adet Tranpondor ( TP) taramis olursunuz.
Hatta tamda bu panoda iken yani manuel Tarama sisteminde iken asagida SARI renkli tus ile TP duzenleme secenegi var. Buradanda tp ekleme silme duzenleme yapabilirsiniz, dikkat ediniz silme islemlerinde biraz sikinti var insallah ondada yeni bir yazilimla duzenleme gelir cunku her silme sonrasi direk 1. tp ustune geliyor. Kolay gelsin. Gereksiz TP leri silebilirsin. Network kapat. Arama uzun surmez.
nQLOrg.jpg
ZX79k0.jpg
bVJBbV.jpg
Yaptığım işlemler bu şekilde network kapalı olursa yeni tp eklenmiyor sanırım!!!

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler!

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Merhabalar kullanıcı tercihlerinden yetişkin kanalları kapat seçtiğimde iptv dahil kapatıyor tekrar gösterilsin işaretlediğimde yetişkin kanallar geri gelmiyor cihazın fişini çekip tekrar başlattığım halde kanallar birtürlü geri gelmiyor.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Digium

Özel Üye
Özel Üye
22 Kas 2018
36
236
33
Merhabalar kullanıcı tercihlerinden yetişkin kanalları kapat seçtiğimde iptv dahil kapatıyor tekrar gösterilsin işaretlediğimde yetişkin kanallar geri gelmiyor cihazın fişini çekip tekrar başlattığım halde kanallar birtürlü geri gelmiyor.

Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yetişkin İçerikler > Gösterilsin seçtikten sonra;

OK (Kanal Listesi) > Rec (Kırmızı noktalı tuş) > 1234 tuşlayıp kanal listesindeki sağ üst köşedeki ikonun yeşilden kırmızıya döndüğünü kontrol edin.
Eğer kırmızı ise yetişkin içerikler aktiftir, eğer yeşil ise yetişkin içerikler kapalıdır. Yukarıdaki sırayı tekrarlayarak kapatıp açabilirsiniz.

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Menu > Kullanıcı Tercihleri > Yetişkin İçerikler > Gösterilsin seçtikten sonra;

OK (Kanal Listesi) > Rec (Kırmızı noktalı tuş) > 1234 tuşlayıp kanal listesindeki sağ üst köşedeki ikonun yeşilden kırmızıya döndüğünü kontrol edin.
Eğer kırmızı ise yetişkin içerikler aktiftir, eğer yeşil ise yetişkin içerikler kapalıdır. Yukarıdaki sırayı tekrarlayarak kapatıp açabilirsiniz.
Teşekkürler

Dost3851

0
Üye
18 Nis 2016
21
31
13
Arkadaşlar belki alakası yok diyeceksiniz ama ben bir şey sormak istiyorum. Youtube gibi Google crome eklenemez mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...