Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD İnternet Machina 04/01/2019 V1.759 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Digium

Özel Üye
Özel Üye
22 Kas 2018
36
236
33
urun_518_b.jpg

- VOD içerikleri arttırıldı.
- Bazı Xtream sunucularda oynatılamayan VOD içerikler düzeltildi.
- Xtream ve IPTV stabilitesi arttırıldı.
- PowerVU (AFN) altyapısı güncellendi.
- Yeni yetişkin kanalların gizlenmesi düzeltildi.

* Yazılım test amaçlıdır.

AÇIKLAMA: Bu yazılım sadece başlikta adı geçen cihaz modeli için geçerlidir.! Diğer serilere yüklemeye çalışmayınız.!!!

Ekli dosyalar

• 2019_01_04_v1759_r401_2000HD.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 342
Son düzenleme:

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43

İNTERNET MACHİNA MI ? Belirtilirse iyi olur karışıklığa neden oluyor...

Yazılım ve ilginize teşekkür ederim @Digium

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43

Maalesef eski yazılımda devam eden ve yeni yazılımda da değişmeyen bir sorunu söylemek istiyorum VLC ile sıkıntısız açılan Ücretli İptv de ki bazı VOD lara tıkladığımda NEXT 2000 HD de Cihaz tamamen DONUYOR KİTLENİYOR cihazı yeniden başlatmam gerekiyor. Vod başka platformlarda sıkıntısız açılmakta ama bu cihazda deneyince cihaz kitleniyor ne yazık ki RESİM CODEC: H264 SES CODEC: DOLBY... @Digium
V9aOkq.jpg

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Her yeni yazılımı yüklediğimizde fabrika ayarlarına getirmek zorundamıyız her seferinde bütün ayarları baştan yapmak gerekiyor.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Maalesef eski yazılımda devam eden ve yeni yazılımda da değişmeyen bir sorunu söylemek istiyorum VLC ile sıkıntısız açılan Ücretli İptv de ki bazı VOD lara tıkladığımda NEXT 2000 HD de Cihaz tamamen DONUYOR KİTLENİYOR cihazı yeniden başlatmam gerekiyor. Vod başka platformlarda sıkıntısız açılmakta ama bu cihazda deneyince cihaz kitleniyor ne yazık ki RESİM CODEC: H264 SES CODEC: DOLBY... @Digium
V9aOkq.jpg
kumanda üzerinden inf+ tuşlayınca açılan menünün en altta ön bellekleme ayarı olacaktı o kısmı açık ise kapatıpta denermisiniz!!

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
vod da filimler peşpeşe ve 2 şer kez olarak yüklenmiş.ve haliyle sayı artmış.yinede emeğe saygı duyduğum için teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

@Digium Üstad emeğinize ve çalışmalarınıza teşekkür ederim.

verilen bu yazılımda sunumda öncekinde de olan genel bi belirsizlik tekrarlamışsınız efendim şöyle sıralayayım müsadenizle (gerekçesiyle):
-yeni kullanıcılar için yazılıma ilk bakıldıgında konu olarak Acaba deniliyor ,
Yazılımları takip edenler hangi cihaza ait olduğunu biliyor (Bir önceki 2000 hd ''İnternet machina denmediği için'' bazı arkadaşlar 2000hd (FTA) olana yazılım yüklemeye kalkmış yazılımı yükleyemiyoruz diyerek yakınmış cihaz bilgilerinizin fotografını koyun dendiğinde ''aslında olmayan sorun'' çözülmüştü.
- yapılan iyileştirmeler başlıkları : Yazmak için yazmak zorunda degilsiniz efendim yukarıda 6 başlık var burada Yeni yetişkin kanalların gizlenmesi derken ne yapıldı nasıl bir uygulama ne yapacağız açıklama ilave etseydiniz daha iyi olurdu .(xtream panelde gizle dediğimizde kategor,yazım kodları farklı olanlarıda artık cihazımız görecek kanallar gizlenecek yoksa genel agırlık VODlarda olan !!! yeni yazılımda internet portaldaki vodlarda bulunan ve çoğu AİLENİN genel sorunu yetişkin içerik klasöründemi gizlendi).

Ve bu eleştirilerimi bitirirken ufak tefek genel anlamda hissedilen sorularada eğilmenizi diliyorum bunlarda ;

-Farklı internet sunucularından bazılarını tanımıyor Örneğim süper online kullanıcıları key güncelleme ve internetden yazılım indirme yapamıyor
-
-Tv8 problemide dediğimiz Çoklu LNB lerde aynı ev içinde birden fazla uydu cihazı kullananlarda bariz .kanal seyrederken anlık yayın gitmesi siyah ekran
-Cihaz server Günü bitenler next firmasından seri numarası vererek ücretli freshare gün uzatanlar varsa ücretli cccamı aynı anda KULLANAMIYOR (Cihaz ilk çıktığında aldım ilk zamanlarda çakışma yapmıyordu şimdi her ikiside açık seyredemiyoruz.(Açık olursa FTA yayınlarda dahi anlık ses kısılması oluyor )-Cevap olarak çalışmayan port veya kartlardan olur dediniz aynı 6 farklı adresi olan serverımı bir başka cihazda denedim 2 odada ses aynı seviyedeyken Bizim cihazda anlık ses kesintisi yapıyor efendim.

Not Eleştirilerimi bildirdim bu cihaz benim değil bizim en iyiye ulaşmak istiyorum çünkü Next200hd internet makinamı seviyorum en iyi yerde görmek istiyorum.
(Haydi yükledik araştıralım bakalım eksiği fazlasıyla tam geri dönüş o zaman)
Sevgi Sayğıyla

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Next 2000 Hd Minix Internet Machina
Emeginize saglik Simdilik gordugum kadariyla VOD lar calisiyor, sadece hava durumu guncelleme hatasi! veriyor.
Simdilik analiz bu durumda. Uydu duzenleme olayini her defasinda yazilimla duzeltilmeyecegini bilsemde ben yinede belirteyim istedim yoksa catlarim. Berbat bir uydu isimleri ve siralama duzeni var. Bu cihaza siz bunu yakistirabiliyor iseniz benim icin sorun yok bundan sonra alacaklar dusunsun.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...