Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD CX 25.08.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next 2000 HD CX 25.08.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :

- Stalker bölümüne VOD kategorisi eklendi.
- Csat paketi stabil hale getirildi.
- Network kanal güncelleme sırasında reset sorunu düzeltildi.
- Yazılım TEST Yazılımıdır, test edecekler yüklesinler,
- @doktor'a teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2017_08_24_v1530_r1812_2000HDCX.zip
    8 MB · Görüntüleme: 51

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Next YE 2000 CX Full HD Uydu Alıcısı var son sürüm yazılım ile arasıra kendine reset atıyor bazen uydu kanalı izlerken bazen iptv izlerken
yazılımsal muhakkak çözümü var mıdır arkadaşlar
son sürüm yazılım yüklü

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next YE 2000 CX Full HD Uydu Alıcısı var son sürüm yazılım ile arasıra kendine reset atıyor bazen uydu kanalı izlerken bazen iptv izlerken
yazılımsal muhakkak çözümü var mıdır arkadaşlar
son sürüm yazılım yüklü

Var tabii kardeşim hiç çözüm olmaz olurmu öncelikle yazayım bende şu anda o cihazdan kullanıyorum,8 uydu yüklü durumda ve kanal toplam sayısı 3480 civarında. Yazılımı yükledim yükleyeli cihazda böyle gariplikler yaşamadım hani bir tabir vardırya canavar gibi çalışıyor işte aynen öyle çalışıyor.Şimdi gelelim cihazda bunları yaparsanız cihaz o şekilde hiç bir sorun çıkarmaz buna emin olun...

1.Öncelikle cihaza FABRİKA ayarları menüsünden 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile RESET atacaksınız.! ( Bu işlem cihaza sonradan kazandırılan özellikler nedeniyle adeta NEFES ALDIRACAKTIR.)

2.Sonra mevcuttaki çanak sisteminize göre Türksat uydusundan OTOMATİK tarama seçeneği ile istediğiniz biçimde kanal taratması yaptıracaksınız.( Eğer bu şekilde yaparsanız cihazdaki kanallarda EPG bilgisi var ise gelmesini sağlayacaktır.Eğer eksik kanal çıkarsa elle eklersiniz ama ben uğraşmak istemem derseniz MANUEL taramada 12380 TP sini AÇIK konumda taratın tüm yayınlar gelsin.)

3.Bu işlemler bitince şimdi sıra cihazın FREE*SERVERİNİ aktif edeceksiniz.( Yalnız eğer ÜCRETLİ bir server kullanıyorsanız ikisini aynı anda kullanmamaya dikkat edeceksiniz.Haa bende her ikiside açık hemde 7 satır yinede bir sıkıntı olmuyor o ayrı, şimdi burada dikkat etmeniz gereken en önemli durum cihaza günlük Free-server giriyorsanız düzenli olarak çalışıp çalışmadığına bakacaksınız.Serverler öldümü cihaza en büyük sıkıntıyı veren 2 faktörden biri işte budur.)

4.İnternet hızınız en az 5 MB olmalı altına KESİNLİKLE inmemelidir, ayrıca yine günlük IP server kullanıyorsanız çalışıp çalışmadığına bakacaksınız.Bu faktörde cihazda anormal durumlara neden olan 2 ci durumdur.( Özellikle bu çok önem arzeder free yayınlar çok sorunludur bu yayınlar herkese açık olduğu için cihazda sürekli olarak donar buda cihazın çalışmasına etki edip anormalliklere neden olur.! )

5.Eğer bu yazdığım 4 maddeyi uygularsanız siz ve cihazınız tıpkı benim gibi mutlu vede mesut biçimde yaşar gidersiniz...

alpak13

0
Üye
15 Eyl 2017
12
0
1
Bende ye 2000hd cx aldim xpanele test yayini yukleyemedim url port sifre vs defalarca kontrol ettim ama olmadi. Bu xpanelin başka bi ayarimi var. Urlde www ve http de yazmadim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bende ye 2000hd cx aldim xpanele test yayini yukleyemedim url port sifre vs defalarca kontrol ettim ama olmadi. Bu xpanelin başka bi ayarimi var. Urlde www ve http de yazmadim.

Sevgili kardeşim hayır ayarlar STANDART tır demekki bu durumda.!

1.Öncelikle internete bağlı olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.!
2.Kullanıcı bilginiz ÇALIŞMIYOR yani PASİF durumda.!
3.Yada hesabı gireken hatalı giriş yaptığınız için bağlantı olmuyor.!

Son düzenleme:

alpak13

0
Üye
15 Eyl 2017
12
0
1
Dijimemo bey gonderdi url port ve kullanici isimini acaba bunlardami bir uyumsuzluk var.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Dijimemo bey gonderdi url port ve kullanici isimini acaba bunlardami bir uyumsuzluk var.

@alpak13 klasörde 3 adet dosya kalıbı var indir . sag tıkla aç usule göre yaz ve usb at yükle

xtreama yazma şeklin (9 adet)
X: next.istmein.de 8000 burayakulladı şifre (arada bir boşluk)
X: next.istmein.de 8000 ............. .............
X: borcamsat.co 8080 ali1 veli2

cccam cfg yazma şekli
C: forumda verilen cccamı kopyala yapıştır (9 adet)
C:

C:
C:
C:

usb/kişisel m3u yazma şekli
#EXTM3U
#EXTINF:0,........... HD 1
http://borcamsat.co:8080/live/......./........./135.ts
#EXTINF:0,........ SPORTS 3 HD 265.HVEC
http://borcamsat.co:8080/live/.../....../2785.ts

Ekli dosyalar

• 2000 internetmachina.rar
    323 bayt · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

alpak13

0
Üye
15 Eyl 2017
12
0
1
Eyv zaten usb den atabiliyorum xpaneli kullanamiyordum onuda bu aksam cozdum ilginize tesekkurler.

Mecnun168

0
Üye
11 Ara 2016
13
0
1
Benim bu konudan farklı bir sorum olacaktı yardım olabilecek var mı

--------------------

Bugün çanak anten taktırdım da 2 tane birisi türksat diğerini de hotbird düşünüyorum hotbird de kaç şifresiz kanal var

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Benim bu konudan farklı bir sorum olacaktı yardım olabilecek var mı

--------------------

Bugün çanak anten taktırdım da 2 tane birisi türksat diğerini de hotbird düşünüyorum hotbird de kaç şifresiz kanal var

Tabii yardımcı oluruz kardeşim Hotbird uydusunda ŞİFRESİZ olarak yaklaşık 500 civarı kanal vardır...

Son düzenleme:

Mecnun168

0
Üye
11 Ara 2016
13
0
1
Bugün hotbird e çevirdim anteni ama internette şifresiz olarak yazılan kanalların bir kısmını bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...