Neler yeni

Next 2000 HD CX 18.07.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Yazılım Notları :

- IPTV Xpanel Bölümünde Kategori Modu Eklendi,
- Yazılım TEST Yazılımıdır,
- Ana Yazılım İleriki Günlerde Verilecektir.
- @doktornext'e Teşekkürler.

NOT.(Sevgili @Karbon kardeşim tatilde olduğu için bu yazılımı verme işi bana düşmüştür.)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Refik

Member
Üye
Selamun aleyküm Ustam iyi geceler yeni yazılımla birlikte uydudan güncelleme desteği verilse nasıl olur acaba

Refik

Member
Üye
Yazılım usta

--------------------

Birde ustam bu yazılım sadece xpanel ile ilgili mi yoksa genel mi şu an ki yazılım

metabesk

Member
Üye
İşte bu sonunda en buyuk eksiklerden biri duzeltildi. İptv kategori cok iyi calisiyor.
Katkisi olan herkesi kutluyorum, daha nice ozellik ve hata duzeltmesi almamiz dilegiyle

--------------------

Yazilim aciklamasi sadece bir onceki versiyondan farkli olan ne yapildiysa onu icerir, geri kalan kisim ayni kalmis demektir. Iptv kullanmiyorsaniz sizin yuklemenize gerek yoktur

marble

Member
Üye
merhaba pc de dosyayı klasöre çıkar deyince hata veriyor ama normal mi acaba?
Kardeş ne gibi bir hata uyarısı veriyor, dosya hatalı inmiş olabilir, dilersen aynı dosyayı yeniden indirerek bir daha dene, belki de winrar versiyonundan da hata veriyor olabilir, onu da yenile, kolay gelsin...

Refik

Member
Üye
Rar dosyasını aç içindeki .abs uzatılı dosyayı masaüstüne sürükle ordan da flaş belleğe aktar

Mavi Korsan

Member
Üye
Telefondan indirip flasa attım ve oldu ilginize çok teşekkür ederim fakat kategori listesi olarak eskiden olan tüm içerik IPTV vod ve radyo seçenekleri var hangi tuş ile oluyor gelen yenilik ?

--------------------

Tamam buldum panel ayarlarında kategori modunu standart yapmam gerekiyormuş

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Telefondan indirip flasa attım ve oldu ilginize çok teşekkür ederim fakat kategori listesi olarak eskiden olan tüm içerik IPTV vod ve radyo seçenekleri var hangi tuş ile oluyor gelen yenilik ?
1.Mavi tuşla panele girin.
2.Şimdi kumandanın MENÜ tuşuna basın.
3.Karşımıza gelen pencereden en alttaki KATEGORİ moduna gelin o seçeneği kendinize göre yapılandırın ve hafızaya kaydedin.(Bu seçenek bende STANDART seçilidir.)

Mavi Korsan

Member
Üye
bu özellik en çok aradığım şeydi.
GSE IPTV ile telefonda kategori ile istediğimi çok kolay buluyordum şimdi buraya gelmesi harika oldu.
Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

birşey sormak istiyorum
kanal listesinde bazı kanallar sarı renk ile yazılı
mesela 1.sıra TRT1 2.Sıra ATV gibi bunlar neden farklı renkte listede mevcut?
Birde TKGS ayarlarında Türksat Fix seçili bende kanalların kendini güncellemesi için doğru tercih midir? bilgi verirseniz çok sevinirim.

next2000hdcx

New member
Üye
03.09.2018 tarihinde yayınlanan Next 2000 hd mini yazılımının CX versiyonu ne zaman yayınlanacak acaba? Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...