Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar İçin)

AytacEknci

Active member
Üye
26 Kas 2018
178
86
28
Kanal ilerleme + tuşa bas paso elektrık çek takar takmaz yapamadıgın ıcın olmuyor dene olur

acemi85

New member
Üye
24 Kas 2018
3
0
1
Ertesi sabah denedim tek denemede girdi hayret ? güncelleme yaptım fakat sorun devam ediyor. Garantiye vericem herhalde

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
selam arkadaşlar Next 2000 HD cihazımın orjinal kumandası kırıldı yeni bir kumanda alacağım ama Next üniversal kumanda alsam
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme
işlemini üniversal kumanda ile yapabilir miyim yoksa orijinal kumanda mı lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum. teşekkürler

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
selam arkadaşlar Next 2000 HD cihazımın orjinal kumandası kırıldı yeni bir kumanda alacağım ama Next üniversal kumanda alsam
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme
işlemini üniversal kumanda ile yapabilir miyim yoksa orijinal kumanda mı lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum. teşekkürler
Yok mu cevap verecek bir arkadaş ?

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Arkadaşlar cihazım boot menüsünde kaldı. next bayiisini aradım yazılımı 20tl karşılığında yaparız dediler. tamam dedim gittim. ben tv ye nasıl bağlıyorsam bayii'de aynı şekilde bağladı cihaz ekrana gelmiyor dedi.biliyorum dedim onun için yazılım atılacak dedim,o zaman biz bilmiyoruz dedi. başka bir bayii aradım 50 tl karşılığında flash'larız dedi. ben bu muhabbetten birsey anlamadım. işlemcinin yanma ihtimalide var dediler. eğer yandıysa flash'ta bir işe yaramaz değilmi?

N17

New member
Üye
19 Eyl 2020
2
0
1
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar için )

2h1pZv.jpg

mmss6V.jpg

4ygQ46.jpg

LsRrKi.jpg

g4K9Al.jpg

A8gMJy.jpg

ou9IJE.jpg

mkyX4p.jpg

nyZuRK.jpg

3WFc4L.jpg

t0t9NU.jpg

AmqMqS.jpg

İyi seyirler.
Ben göremiyorum içeriği

Memedowski83

New member
Üye
19 Eyl 2020
1
0
1
Dün next 2000 FTA mini cihaz aldım cihazı kullanmaya başladıktan 1 saat sonra sinyal yok ibaresi aldım sonra tersten off ibaresi yazdi ekranda daha sonra boot ve ul ibareleri yazdı ve cihaz acilmamak uzere kapandı iade edeceğim ama etmeden bunun bir çözümü varmı

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
2000hd fta ön panelde boot yazıyor, kurtarma modu için tarif edilen işlemi uygulayıp dual moda alıyorum ama displayde dual yazısından sonra yazması gereken on yazısı gelmediği için yükleme ekranı açılmıyor. bu sorunu aşan oldu mu?

Ufuk1453

New member
Üye
10 Eyl 2023
2
0
1
Abi bende 1000 k4 plus cihaz var sürekli arayüz hatasi verip duruyor fabrika ayarına dönmeden nasıl kurtarabilirim Aceba...guvenli mod ayarı var ona alıp olur mu bide guvenli moda hangi tuşla oluyo yardımcı olursanız sevinirim