Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD V.05.01.2772 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Next 10000 UHD V.05.01.2772 Tarihli Yazılımı
- PVR Sorunu düzeltildi.
- Google Play Store düzeltildi.

İNDİR

PVR Sorunu ve Google Play Store silinmesi eski yazilimlarda yokdu ve gecen yazilimda ortaya cikti . demek ki gecen yazilim (v05.01.2759) ve bu yazilim ( v05.01.2772 ) eskide verilan v05.01.2622 yazilimla hic bir farki yok ve sadece bir sorun yaradip duzeltmek icin verilmis ve malesef kanal duzenlemek sorunlari hala yerinde ve bu yeni yazilimi yuklemenin hic bir yarari yok :blue:
birde cam programinda cccam ayarlarinin silinme sorunu var ki oda hala duzelmedi :blue:
bu yazilimlarin neden verildigini asla anlamiyorum :+GCA0=:

Son düzenleme:

MakB

0
Üye
20 Kas 2017
7
0
1
PVR Sorunu ve Google Play Store silinmesi eski yazilimlarda yokdu ve gecen yazilimda oldu . demek ki gecen yazilim (v05.01.2759) ve bu yazilim ( v05.01.2772 ) eskide verilan v05.01.2622 yazilimla hic bir farki yok ve malesef kanal duzenlemek sorunlari hala yerinde ve bu yeni yazilimi yuklemenin hic bir yarari yok :blue:
birde cam programinda cccam ayarlarinin silinme sorunu var ki oda hala duzelmedi :blue:
bu yazilimlari neden verildigini asla anlamiyorum :+GCA0=:

Evet fazla bi değişiklik yok.Istar yazılımını attım ve sorun sadece kumandanın çalışmaması başka bi sorunla karşılaşmadım.Sizde nexte dönüş dosyası varmı?Konu silinmiş! mesaj atın lütfen.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Evet fazla bi değişiklik yok.Istar yazılımını attım ve sorun sadece kumandanın çalışmaması başka bi sorunla karşılaşmadım.Sizde nexte dönüş dosyası varmı?Konu silinmiş! mesaj atın lütfen.
fazla ne demek :loyal: hic bir sey deyismemis :haha6: sadece sorun artirilip kaldirilmas :haha6:
Istar yazilimindan nexte donmek icin nextin kendi yazilimini recoveri bolumunden yuklemek yeter

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Ben bu yazilimlar yuzunden cihazi mahv ettim.Normal calisir yazilim verilmis olsaydi iyi olurdu ama....duyan varmi ki :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...