Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Multifeedle hangi uyduları izlemeyi tavsiye edersiniz?

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
90 cmlik antenle Hotbird merkez olmak üzere hangi iki uyduyu daha izlemeyi tavsiye edersiniz. Ben 16°E, 9°E ve 4.9°E uydularından iki tanesini daha izlemek istiyorum. Softcamle izlemek için hangi uyduları tavsiye edersiniz. Konum erzincan Teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
90 cmlik antenle Hotbird merkez olmak üzere hangi iki uyduyu daha izlemeyi tavsiye edersiniz. Ben 16°E, 9°E ve 4.9°E uydularından iki tanesini daha izlemek istiyorum. Softcamle izlemek için hangi uyduları tavsiye edersiniz. Konum erzincan Teşekkürler.

Sevgili kardeşim 16 ve 9 derecede ne yazikki SOFTCAMLE izlenebilecek doğru dürüst hiç bir şey yok desek yeridir...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Öneriniz nedir Haydar ustam

Maalesef artık SOFTCAM ile açılabilen yayın sayısı ancak bir elin parmaklarını zar zor buluyor,bırakın onu Cccamda bile açılabilen kanalların sayıları gitgide azalmaya başladı... Bence şimdilik SOFTCAM vede EMU için SİRIUS ile idare edin derim diğer uydular dediğim gibi sıkıntılı maalesef...

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Spm arkadaalar kusra bakmayin konu acamadim icin buraya yazmak zorunda kaldim .beni uzen biz burada yillarxa berberiz abi kardes ve arkads yani ona demem burda birene hakaret veya yanlis bir sey yapilmasinhepimize yapilmis demektir.baska sitelerin orada paylasim da bulunupda sonrada buyuk hakaretke maruz kamis kisiler var bana da aynisini gapmaya calisyi ben cok guzel bir sekilde agzinin payini verdim
O site benim icim aslankiymetli olmadi beni uzen bizim abilerimizi uzenlerdir. Gerisi bostur tsk edeeim next ailesini seviyorum ......:))

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Thor uydusunda powervu ile açılan T..... dil seçenekli belgesel kanalları mrvcut

Moderatör tarafında düzenlendi:

ft.

0
Üye
6 May 2017
53
33
18
Kayseri
www.next.web.tr

4.9 tavsiyemdir. bende hotbird merkezli apartla izliyorum. powervu destekli bir cihaza sahip olman yeterli.

Thor uydusunda powervu ile açılan T..... dil seçenekli belgesel kanalları mrvcut

erzincan'dan thor mümkün değil.

Son düzenleme:

Refik

0
Üye
22 Haz 2018
194
36
28
Evet Erzincan kapsama alanı dışında. 90lik antenle merkez Hotbird olmak üzere Thor uydusunu izlemek mümkün değil gibi arada derece farkı var ya da izleyen var mı 90likla

--------------------

İzlenirse de yüzde kaç sinyal alınıyor

Son düzenleme: