Neler yeni

Match tv biss

yesil1

Active member
Üye
Arkadaslar express uydusundaki match tv biss key giriyorum.ama bi kac gun sonra iptal oluyo tekrar girmem gerekiyor..surekli bu sekilde girmem gerekiyor.bu durum turksat trt feed paketinde de oluyo...cozumu var mi

yesil1

Active member
Üye
Arkadaslar express uydusundaki match tv biss key giriyorum.ama bi kac gun sonra iptal oluyo tekrar girmem gerekiyor..surekli bu sekilde girmem gerekiyor.bu durum turksat trt feed paketinde de oluyo...cozumu var mi
Cvp verecek babayigit yok mu acaba?

Refik

Member
Üye
Keyi girdikten sonra kaydetip cihazı stand-by tuşuna basıp kapatıp tekrar açıp deneyin

Snooker /fan

Member
Üye
2000 mini serisi bir cihaz kullanıyorsan inf +tuşuna basarak biss keyi dcw olarak gir. Olması gerek.

yesil1

Active member
Üye
2000 mini serisi bir cihaz kullanıyorsan inf +tuşuna basarak biss keyi dcw olarak gir. Olması gerek.
Dcw olarakta girmistim.yalniz kanalin uzerindeyken standby yapmadim.onun etkisi olur mu.keyi ekledikten sonra baska kanala gectim.farkli bi kanal uzerinde standby yaptim onun etkisi olabilir mi

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Dcw olarakta girmistim.yalniz kanalin uzerindeyken standby yapmadim.onun etkisi olur mu.keyi ekledikten sonra baska kanala gectim.farkli bi kanal uzerinde standby yaptim onun etkisi olabilir mi
Stand-by yapmiyacaksiniz zaten yapmanız gereken sadece ilgili keyleri girip kırmızı tuşa basıp hafızaya kaydedeceksiniz...

yesil1

Active member
Üye
Stand-by yapmiyacaksiniz zaten yapmanız gereken sadece ilgili keyleri girip kırmızı tuşa basıp hafızaya kaydedeceksiniz...
Haydar ustam kaydettim ama biss key nedense bi sure sonra devre dışı kaliyor.dcw olarakta girdim biss olarakta..mesela yarin kalktigimda muhtemelen match tv yine sifreli gisterecek ve ben yine biss keyi girecem.ayni durum turksatta trt feed paketinde de oluyo

Son düzenleme:

yesil1

Active member
Üye
Arkadaslar ben bu match tv ve trt feed paketinin biss keylerini neden surekli girmek zorunda kaliyorum.yok mu bunun bi caresi..kaydediyorum yine de her cihazi acmamda biss key girmek zorunda kaliyorum.bu nasil biseydir yaaa