Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina3d Sıkıntılarım

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
Sayın yöneticiler niye kimse vatandaş a sahip çıkmıyor niye sesimizi duymiyorsunz 1.kim bu siteyi değişti bilmorum ama kusura bakmayın içine eti yeni konu eklemek için araki konu ekle belki benim PC yok ben eskiden TV kumandası işimi görürdü oradan siteye girer dışardan gidip fls belegime yökler cihaza yazılım atardım ama şimdi TV Google si ile giriyorum konular kısmını tikliyorum giriş yapmıyor eski siteyi mumla arar olduk 2.cihazin bir wep taryacisi var idi oda sağ olsun öldürdünüz oda çalışmıyor 3 YouTube sözde tamam dediler oda yarı yarıya randımanlı çalışmıyor 4.hava durumu eklendi oda bir var bir yok 5.emu ile eskiden 100lerce çalışan kanalların şu an yarısını bile acmiyor üzülerek söylüyorum eski günleri mumla arar olduk kusurum var ise af ola doğru su bu bana göre machina3d piyasanın kralıdır hem kullanışlı hem kaliteli ama yönetici ve hocalar kusura bakmayın biraz bu cihaza sahip çıkın hepinize selam bakın TV Google söyle yazamadigimi cep telefonu ile yazmaya çalışıyorum

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Sağolsunlar bir yazılım geldi ama nedense bir çok sorun görmezden geliniyor.Hava durumu sadece İstanbul da oturanlara hitap ediyor ,web tarayıcı hala çalışmıyor,youtube video klipleri 360p olarak açıyor,Dailymotion çalışmıyor .Next in bunları düzeltebilecek teknolojiye sahiptir herhalde,ama bilerek düzeltmiyorsa çok düşündürücü.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
Sayın yöneticiler niye kimse vatandaş a sahip çıkmıyor niye sesimizi duymiyorsunz 1.kim bu siteyi değişti bilmorum ama kusura bakmayın içine eti yeni konu eklemek için araki konu ekle belki benim PC yok ben eskiden TV kumandası işimi görürdü oradan siteye girer dışardan gidip fls belegime yökler cihaza yazılım atardım ama şimdi TV Google si ile giriyorum konular kısmını tikliyorum giriş yapmıyor eski siteyi mumla arar olduk 2.cihazin bir wep taryacisi var idi oda sağ olsun öldürdünüz oda çalışmıyor 3 YouTube sözde tamam dediler oda yarı yarıya randımanlı çalışmıyor 4.hava durumu eklendi oda bir var bir yok 5.emu ile eskiden 100lerce çalışan kanalların şu an yarısını bile acmiyor üzülerek söylüyorum eski günleri mumla arar olduk kusurum var ise af ola doğru su bu bana göre machina3d piyasanın kralıdır hem kullanışlı hem kaliteli ama yönetici ve hocalar kusura bakmayın biraz bu cihaza sahip çıkın hepinize selam bakın TV Google sinden yazamadigimi cep telefonu ile yazmaya çalışıyorum
yazdim ama boş

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Sayın yöneticiler niye kimse vatandaş a sahip çıkmıyor niye sesimizi duymiyorsunz 1.kim bu siteyi değişti bilmorum ama kusura bakmayın içine eti yeni konu eklemek için araki konu ekle belki benim PC yok ben eskiden TV kumandası işimi görürdü oradan siteye girer dışardan gidip fls belegime yökler cihaza yazılım atardım ama şimdi TV Google si ile giriyorum konular kısmını tikliyorum giriş yapmıyor eski siteyi mumla arar olduk 2.cihazin bir wep taryacisi var idi oda sağ olsun öldürdünüz oda çalışmıyor 3 YouTube sözde tamam dediler oda yarı yarıya randımanlı çalışmıyor 4.hava durumu eklendi oda bir var bir yok 5.emu ile eskiden 100lerce çalışan kanalların şu an yarısını bile acmiyor üzülerek söylüyorum eski günleri mumla arar olduk kusurum var ise af ola doğru su bu bana göre machina3d piyasanın kralıdır hem kullanışlı hem kaliteli ama yönetici ve hocalar kusura bakmayın biraz bu cihaza sahip çıkın hepinize selam bakın TV Google söyle yazamadigimi cep telefonu ile yazmaya çalışıyorum

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
arkadaşlar bazı haklı olduğunuz konuları saygıyla karşılıyorum.yazılımlardan ve siteden sorumlu üstatlarımız muhakkakki işlerinin yoğunluğundan şu sıralar konulara biraz uzaklar ancak günümüzde lanse edilmekte olan 4k 8k ve 3d yayınların uydumuzda sanki sonderece bolmuş gibi yeni cihazlar için uğraş veriliyor olabilir teknolojiyi kabullenmek zorundayız ancak unutmamamız gereken yıl 2019 uydumuzda hala sd yayınlar bolca var ve olmalıda hiç kimseye sitem etmeyelim derim saygılarımla